Sony povećava cijene PlayStationa 5

poruka: 9
|
čitano: 5.287
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony povećava cijene PlayStationa 5".
2 godine
offline
Sony povećava cijene PlayStationa 5

Evo skoro stalno ima za kupiti Xbox Series X na amazon.de za 500 eura (plus 10 za poštarinu) , sličan komad plastike jer onako većina ljudi igra 3rd party naslove a za odigrati tih par PS ekskluziva najbolje posuditi plejku od nekoga ili čekati da dođu na PC.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony povećava cijene PlayStationa 5

zgodne su te cijene prije/sad po pojedinim državama. posebno ako se usporede s reklamom e-kupi na bugovu portalu (EUR 825). očekujem stampedo igrački i novčano izbezumljenih kupaca i kupica. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Sony povećava cijene PlayStationa 5

Sony nas trola...nova cijena 550 eura a nema ga ispod 800 eura jer se prodaje isključivo sa igrama koje nisi ni tražio.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony povećava cijene PlayStationa 5
To je problem Hrvatistana. U normalnim državama ga bude za kupiti po preporučenoj cijeni bez bundlea. Da, moraš imati sreće jer se brzo rasprodaju ali svako malo se pojave po Gamestopu, amazonu itd.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Sony povećava cijene PlayStationa 5
Bojim se da cemo opet po njuskalu gledati cijene od 8-10000kn za konzolu ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Sony povećava cijene PlayStationa 5

Ma najbolje kupit Series X za 500€ na Amazonu. Kod ovih naših lihvara nema šanse da kupujem. Skoro sve vrijedno igranja ionako je multiplatform. Da ne spominjem kako je kompatibilnost sa starijim igrama sa prijašnjih generacija konzola daleko bolja na XBOX-u. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony povećava cijene PlayStationa 5
antimadridista kaže...
To je problem Hrvatistana. U normalnim državama ga bude za kupiti po preporučenoj cijeni bez bundlea. Da, moraš imati sreće jer se brzo rasprodaju ali svako malo se pojave po Gamestopu, amazonu itd.

 U Japanistanu je još i gore, tam je opsadno stanje.

Preprodavači PS5 konzola i dalje su veliki problem u Japanu, zbog njih je izmišljeno novo pravilo › FFA Gaming Portal

 

11 godina
offline
Sony povećava cijene PlayStationa 5

Sad MS treba spustit cijenu XsX za 50eu 🥂

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Sony povećava cijene PlayStationa 5

Ma to je samo zbog tečaja dolara... zato i ne poskupljuje u SAD-u

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice