Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit će g

poruka: 10
|
čitano: 5.078
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit će g".
9 godina
offline
Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit će g

U budućnosti, u postapokaliptičnoj pustoši, priča jedan djed svom unuku: "Znaš, unuče moje, jednom davno postojala su računala, igrače konzole i pametni telefoni...".  

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit će g

4orka sasvim dobro radi, a paralenim izdavanjem GT7 su to pokazali. GT (Gran turismo) naslov je uvijek bio ekskluziva za jednu generaciju playke. Sve manje su medjugeneracijske razlike.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit će g

Bolje za klince, neka uzmu loptu i na igralište.

 
11 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit
baš šteta... ps4pro do daljnjeg se kotrlja...inače kako je moguće da se svi oslanjaju na jednu tvornicu chipova...zar njihove glavešine nisu mogli predvidjeti ovakvi scenarij...ono do nazad 2 godine nije falilo chipova...a sad fali...protiv teorija zavjere ali čini mi se da je pandemija izlika za poskupljenje svega...a nakon pandemije biti će viškova svega ali s novom cijenom
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit
HCMAA kaže...
baš šteta... ps4pro do daljnjeg se kotrlja...inače kako je moguće da se svi oslanjaju na jednu tvornicu chipova...zar njihove glavešine nisu mogli predvidjeti ovakvi scenarij...ono do nazad 2 godine nije falilo chipova...a sad fali...protiv teorija zavjere ali čini mi se da je pandemija izlika za poskupljenje svega...a nakon pandemije biti će viškova svega ali s novom cijenom

 To je uvijek tako funkcioniralo, kada cijene padnu na određenu razinu, najnižu uvijek bude neki problem da se dignu cijene, ništa novo iako nikad nije bilo baš ovako da sve poskupi.

6 godina
offline
Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit će g

Nakon covid karantene, oboljelih ljudi i globalnog zastoja, tvornica koja je bila dovoljna za cijeli svijet jer su strojevi radili 24/7, radnici u tim tvornicama radili u 3 smjene, bez prekida, se suočila sa kašnjenjem. Hladan pogon je trebalo pokrenut, to isto traje par dana. Dalje, 90% tvornica nije imalo nikakvu zalihu ničega. Zalihe na skladištu su nepotrebni trošak. Bile. Dogodilo se nepredvidivo i eto. Sada Toyota ima čipova i može se borit sa krizom. Ostale firme u branši ne. Inflacije je bilo i bit će. 2010. je bilo isto kao i sada. Jbg. 7+ milijardi ljudi, stroj i život ne smiju stat. A stali su na 6 mjeseci. 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit će g

Nije SONY sa Play Stationom jedini takav primjer na svijetu. 

Unazad nekih dva tjedna, naišao sam na članak gdje je  javio kako će smanjiti proizvodnju iPad računala, na generalno proizvodnim linijama, sve u korist iPhone mobilnih gadgeta. 

Obzirom sam ja uspio nabaviti svoj novi iPad, a ugovorna obveza za Xs Max je izašla skorom prije godine dana, ne budi lijen, otiđem ja provjeriti kakva je situacija sa mogućnošću nabavke iPhone 13 Max Pro, Sierra blue boje. I dobijem frapantan odgovor cure koja radi u T-Com centru; "Jedan gospodin svoj primjerak je naručio još u devetom mjesecu, i još ga čeka, a datum dolaska nezna se"!

 

SONY je turbo Velika firma, korporacija koja je u zadnjih mjesec dana izbacila dva nova proizvoda za koje sam ja posredno zainteresiran, mobitel XPERRIA PRO-I i Alpha 7IV foto kameru, a uskoro za nekih slabih dva tjedna izlaze još možda tri nova foto gadgeta, jedan sigurno, najvjerojatnije Αlpha 7V, ostala dva su vjerojatno neki dimenzijama i specifikacijama manji i slabiji modeli. 

 

Ovo što sam ovdje specificirao u kontekstu SONY branda je vjerujem samo kap u moru što oni pokrivaju, ali kada jedan kotačić zapne, potrga se jedan zubac, ode sve u 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit će g

a H-boh? oni su bez čipovlja u startu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit će g

Čipove treba naručiti unaprijed i potpiše se ugovor da ne možeš odustati od naručenog. Isto tako ne možeš samo doći i reći želim još čipova, trebaš čekati u redu da se izvrše ostale obveze onda tek možeš naručiti dodatan broj. Plus ove godine je bila slaba kišna godina, nestašica vode i proizvodanja čipova je bila usporena jer su bile nastupile redukcije vode. Tvrtkama kao što su Sony i Microsoft se ne isplati imati svoje tvornice jer konzole izlaze svakih 5+ godina, a u proizvodnju čipova se treba ulagati konstantno. 

 

No, to bi se sve trebalo promijeniti u budoćnosti jer su države počele razmišljati uvesti proizvodnju natrag na europsko i američko tlo. Pogotovo sada kada stanje u kini više nije tako bajno

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony smanjuje proizvodnju PlayStationa 5, bit
Ajme koja kuknjava zbog 1 milijunčeka manje🥱😂
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice