Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekadašnji

poruka: 17
|
čitano: 3.406
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekadašnji".
16 godina
offline
Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekadašnji

O čemu pričate!? Nikakvog duha Compacta ovdje nema, uređaj je 3 cm dulji nego Compacti. Naslov kao u tabloidima nema nikakve veze s tekstom... 

 
11 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekadašnji

158 x 68 x 8,2 milimetara, a težina 164 grama

 

Baš je compactan...

 
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekadašnji

Sony je sa XZ1 compact-om predstavio poslednji model iz te serije. Ovo dalje nema veze sa tim, naročito Xperia 5 sa 6" displejom.Zaista šteta, jer sam fan malih telefona sa jakim hardverom. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 6:58 (gavranpero).
Moj PC  
10 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekadašnji

Vec vidim buduce vlasnike ovog telefona kako se zbog ove funkcije zale da im je sav mobilni internet promet potrosen a ne znaju zbog cega :-)

 

"Opcija "Smart connectivity" će u slučaju slabe Wi-Fi veze automatski uključiti LTE vezu kako ne bi došlo do prekida u povezivosti."

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekada

To već postoji na nekim Sony mobitelima. Na mom XA2 ima ta opcija samo je malo sakrivena u aplikaciji Xperia Assist koja predlaže neke metode za optimizaciju korištenja uređaja. To je naravno ugašeno, i pretpostavljam da će ta opcija i na Xperia 5 uređajima biti isključena po defaultu.

12 godina
offline
Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekadašnji

Neme 3,5mm? Odjeb je lansiran.

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekada
BlueMax kaže...

Neme 3,5mm? Odjeb je lansiran.

 Strašno, zar ne? Život nema smisla bez 3,5mm utora.  Ne znam kako ljudi uopće koriste mobitele bez njega. Mora da im je život isprazna ljuska.

Samomrzeći hrvat
9 godina
offline
Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekadašnji

Da su bar malo suzili taj ekran, ovako je preširok za normalnu upotrebu. I da je mob samo malo duži, preferabilno iznad 170 mm

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekada
Kakav nasljednik Compacta? 6.1" 21:9 ekran, užasno uzak a dug, neoregledan za bilo kakvo normalno korištenje, slabašna baterija (Compact je ima super baterije zbog malog ekrana). Nema ovo veze nikakve.
Samsung S10e je bolji nasljednik Compacta od ovog.
 
2 3 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekada
Za koju godinu će i 8" ekran biti kompakt...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekada
Entry Point kaže...
BlueMax kaže...

Neme 3,5mm? Odjeb je lansiran.

 Strašno, zar ne? Život nema smisla bez 3,5mm utora.  Ne znam kako ljudi uopće koriste mobitele bez njega. Mora da im je život isprazna ljuska.

 Baš si pametan. Ja želim mobitel s 3,5mm utorom, ovaj ga nema i zato ga zaobilazim. Gdje si ti, u tako jednostavnoj stvari, uspio pronači ostale ljude i filozofiju, samo ti znaš.

 

Moji uvjeti za mobitel su:

 

dobra baterija

3,5mm audio

no notch

bežićno punjenje

pristojna kamera

SD ili barem 256GB

ip68

OLED

 

bogu fala, imam izbora

 

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekada
Mar kaže...
Kakav nasljednik Compacta? 6.1" 21:9 ekran, užasno uzak a dug, neoregledan za bilo kakvo normalno korištenje, slabašna baterija (Compact je ima super baterije zbog malog ekrana). Nema ovo veze nikakve.
Samsung S10e je bolji nasljednik Compacta od ovog.

 Po čemu je s10e nastavak Compacta, nastavak bi bio smanjenje veličine dijagonale ekrana i time uređaja uz pristojan hardware. Uz dobar hardware s10e sa 5.8" mi ne izgled ni malo kompktno. Mislim da svi koji imaju compact imaju ga zato što žele malen uređaj s pristojnim performansama uz autonomiju i tipka za kameru  koje su Compact serije. Sad kad je moj compact u već nekim godinama pitam se što dalje, samsung A3 serija mi se činila najbližom ali relativno mala količina rama mi se ne sviđa, a i oni su prešli na tablet šemu (sve veće od 5.5" po meni). Ako netko ima prijedlog nečeg manjeg od 5" nek javi al da nije iphone 

12 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekada
someguy kaže...

 Po čemu je s10e nastavak Compacta, nastavak bi bio smanjenje veličine dijagonale ekrana i time uređaja uz pristojan hardware. Uz dobar hardware s10e sa 5.8" mi ne izgled ni malo kompktno. Mislim da svi koji imaju compact imaju ga zato što žele malen uređaj s pristojnim performansama uz autonomiju i tipka za kameru  koje su Compact serije. Sad kad je moj compact u već nekim godinama pitam se što dalje, samsung A3 serija mi se činila najbližom ali relativno mala količina rama mi se ne sviđa, a i oni su prešli na tablet šemu (sve veće od 5.5" po meni). Ako netko ima prijedlog nečeg manjeg od 5" nek javi al da nije iphone 

 Mislim da je smisao compacta što manji uređaj a ne što manji ekran. Samsung A40 ima pristojan hardware u kučištu dimenzija "za u džep". Nešto je malo veći od XZ2 Compact ali ekran mu je dosta veći što je sigurno prednost. Kupio ga ja punici, sasvim solidan mob za 1400kn.

16 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekada
Mar kaže...
Kakav nasljednik Compacta? 6.1" 21:9 ekran, užasno uzak a dug, neoregledan za bilo kakvo normalno korištenje, slabašna baterija (Compact je ima super baterije zbog malog ekrana). Nema ovo veze nikakve.
Samsung S10e je bolji nasljednik Compacta od ovog.

Inače u pitanju je zaslon, a ovo zeleno umrlo je sa starim katodnim televizorima.

 

Kaj se tiče malog 5.5 precjenjenog gada Samsuga, ja bi rađe za pola cijene kupil preveliki Šajomi+prevelika baterija.

 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_k20-9720.php

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
offline
Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekadašnji

Kome je do compacta dajem shootout: Xiaomi Mi9 SE.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekada
rambox kaže...
Mar kaže...
Kakav nasljednik Compacta? 6.1" 21:9 ekran, užasno uzak a dug, neoregledan za bilo kakvo normalno korištenje, slabašna baterija (Compact je ima super baterije zbog malog ekrana). Nema ovo veze nikakve.
Samsung S10e je bolji nasljednik Compacta od ovog.

Inače u pitanju je zaslon, a ovo zeleno umrlo je sa starim katodnim televizorima.

 

Kaj se tiče malog 5.5 precjenjenog gada Samsuga, ja bi rađe za pola cijene kupil preveliki Šajomi+prevelika baterija.

 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_k20-9720.php

 

 

 Za toliko novca možeš kupiti i pečeno janje + gajbu pive. Vjerujem da bi se netko ko traži mali mobitel radije odlučio za janje nego za ovo iz tvog linka.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia 5 kao neslužbeni nasljednik nekada
Oduvijek koristim "compact" klasu. Trenutno S10e. Zadovoljan ,u biti najbolji compact ( nazovimo ga tako,u odnosu na sve druge uređaje tih specifikacija). Eto prošlo ljeto, nosio ga u kratkim hlačama, okupao se u moru. Nigdje mi nije smetao . Veličina ekrana pristojna,sve na njemu mogu napraviti. Žena ima 20mate ,,meni je taj uređaj ogroman,može biti x puta bolji,ali za mene trenutno nema bolje od s10e. Ja preferiram manje telefone,ovaj mi to nudi. Osim toga pikno ga na nekoj akciji u SD prije 3-4 mjeseci za 3.5k kn,što je i bila prihvatljiva cijena. Dobio neke sluske uz njega koje sam prodao za 700kn. Tako da je i cijena za taj uređaj bila tada best buy.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice