Sony Xperia XZ4 na renderima bez notcha i trostruk

poruka: 6
|
čitano: 2.294
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia XZ4 na renderima bez notcha i trostruk".
12 godina
offline
Sony Xperia XZ4 na renderima bez notcha i trostruk

Sony make it thin this time, please!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ4 na renderima bez notcha i tros
Kaj će ti tanje od 8.2 mm
http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Sony Xperia XZ4 na renderima bez notcha i trostruk

Bas sam za vikend prosvrljao po centrima i nakon dugo vremena opipao nove modele smartphonea. Jedini uoptrebljivi je bio Sony Experia XZ2 Compact sa svojih 5" i 18:9 omjerom stranica. Svi ostali su postali toliko glomazni da sam samo gledao kako ce mi ispasti iz ruke. Nadam se da ce Sony nastaviti praksu te proizvesti i XZ4 Compact sto ranije.

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia XZ4 na renderima bez notcha i trostruk

hoće to tako ko ima ručicu ko u djeteta

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ4 na renderima bez notcha i tros
Indestructible kaže...

hoće to tako ko ima ručicu ko u djeteta

 ma ista je situacija bilo kome, osim možda nekom košarkašu od dva i pol metra

ja imam dva metra i nimalo malene ručice, pa mi je nokia 6.1 daleko zajebanija za baratanje jednom rukom od prijašnjeg s5 mini

je, mogu je otključati jednom rukom, mogu palcem dohvatiti i ikonu za poziv skroz lijevo, no dok sam to kod s5 mini mogao cijelo vrijeme držeči čvrsto mob u dlanu s ostalim prstima, kod nokie moram balansirati mob u ruci da bi palcem otključavao i stiskao ikone po njemu, što znači da mob više ne držim tako čvrsto u ruci, stalno je blizu toga da mi ispadne i meni je to izuzetno nezgodno za baratanje

najzgodnije je s njim raditi s dvije ruke, ali jebeš mobitel koji moram tako koristiti ili s njim ovako balansirati

12 godina
offline
Sony Xperia XZ4 na renderima bez notcha i trostruk

ja imam 7 plus i apsolutno nikakvih problema, nit imam goleme ruke niti rucice, moze se reci ona neka sredina.

bez problema dotaknem i vrh dno ekrana.



I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice