Sonyjevi flagshipovi - s dvogodišnjom podrškom za

poruka: 6
|
čitano: 3.402
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sonyjevi flagshipovi - s dvogodišnjom podrškom za ".
12 godina
offline
Sonyjevi flagshipovi - s dvogodišnjom podrškom za

Xperiablog.net nije sluzbeni blog Sonya

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sonyjevi flagshipovi - s dvogodišnjom podrškom za

wow, čak dvije godine podrške ! ovo mi je dovoljan razlog da više ne kupim niti jedan sony uređaj...

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sonyjevi flagshipovi - s dvogodišnjom podrškom
Naravno da je samo 2 godine kad imaju zilion modela. Ali kao da prosječni kupac zna što je softwarski update. Veće su mi to ovce nego kupci iPhona.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyjevi flagshipovi - s dvogodišnjom podrškom
CroDexter kaže...
Naravno da je samo 2 godine kad imaju zilion modela. Ali kao da prosječni kupac zna što je softwarski update. Veće su mi to ovce nego kupci iPhona.

Po mišljenju nekih ljudi tu prosječni korisnik ima iq sobne teperature i ne zna uopće ćemu mu točno služi ta sprava zvana smartphone u đepu... Ja ne znam di ti živiš ali tamo di sam ja ljudi su već polako skužili osnove današnjih smartphona i te reference ne zna prosječni korisnik šta je to su bezvezne...

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2018 16:28 (doky_420).
16 godina
offline
Re: Sonyjevi flagshipovi - s dvogodišnjom podrškom
Za vecinu ljudi sw nadogradnja ne znaci nista. Hoce samo da mobitel radi po specifikacijama. Boli ih tuki jel ios11, android nugat, oreo whatever... A i nadogradnjama se neki uredjaji usporavaju a to nitko ne zeli, zar ne?
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sonyjevi flagshipovi - s dvogodišnjom podrškom
bosingwa kaže...

wow, čak dvije godine podrške ! ovo mi je dovoljan razlog da više ne kupim niti jedan sony uređaj...

 

jel se zaebavaš?

 

svaki proizvodjac nudi dvije godine podrške na flagship uredjaje, jedino google nudi tri i to na pixel 2 telefonima, i to tek aktuelni modeli su dobili takav tretman. prije je uvijek bilo dvije godine nadogradnje, a u google se svako kleo sto se tice nadogradnjil.

 

 

sto se tice sonya, tu ces bar imati brze nadogradnje kao i brže security patcheve.

i to je jos jedan od razloga da se uzme sony xperija, jer njihovi telefoni postaju sve bolji sa svakom nadogradnjom, to ti moze potvrditi svako ko je imao xperijin telefon, a i tu sam ja sa Xperijom Z5 koja je vjerovatno imala najgoru podrsku od svih Xperija, i opet je telefon dobijao bolje perfomanse sa Marshmallowom i Nougatom.


Red je da Sony promjeni dizajn i udje u korak sa novim trendom manjih bezela i 18:9 omjerom ekrana, vidjecemo li hoce li to uraditi.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice