Soyuz se vratio na Međunarodnu svemirsku postaju

poruka: 4
|
čitano: 2.296
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Soyuz se vratio na Međunarodnu svemirsku postaju".
6 godina
protjeran
offline
Soyuz se vratio na Međunarodnu svemirsku postaju

Zašto ne Sojuz? Hrvatska abeceda smrdi?

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
 
10 2 hvala 0
15 godina
offline
Soyuz se vratio na Međunarodnu svemirsku postaju

votka, maj dijer frijend! et ljast! vi hed e bit ov ei krajzis hir ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 18:51 (Ajar).
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Soyuz se vratio na Međunarodnu svemirsku posta
Mary Sue kaže...

Zašto ne Sojuz? Hrvatska abeceda smrdi?

 Tako je naredio Google translatr i to se treba postovat.

16 godina
online
Soyuz se vratio na Međunarodnu svemirsku postaju

Ali svaka im čast. Prvo, da se dogodilo oštećenje/greška mehanizma odvajanja rakete nosača na šminkerskom space shuttleu, svi bi poginuli. Rusi lijepo imaju kapsulu za spašavanje i na alarm ih je lijepo ispalila i spasila. I eto ista ekipa od ta dva astronauta će za koji mjesec pokušati ponovno. Nitko nije vjerovao da mogu tako brzo osposobiti novu raketu za ljudsku posadu, i bilo je planirano da će čak svemirska postaja morati biti napuštena. Nitko drugi trenutno na kugli zemaljskoj, unatoč samohvali Elona Muska, tisućama milijardi koje lupa USA, svemirskim programima ESA, YAXA, kine, indije... nitko nemože još uvijek trenutno hitno unutar par tjedana mimo planova poslati ljude u svemir osim Rusije. Samo zahvaljujući njima mi smo još uvijek nekako "interplanetarna civilizacija". 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
11 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice