SpaceX-ova raketa nakratko "probušila" Zemljinu io

poruka: 7
|
čitano: 3.470
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SpaceX-ova raketa nakratko "probušila" Zemljinu io".
15 godina
odjavljen
offline
SpaceX-ova raketa nakratko "probušila" Zemljinu io

A možda je upravo to razlog snijega u Splitu...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
6 0 hvala 0
8 godina
offline
SpaceX-ova raketa nakratko "probušila" Zemljinu io

ionosnijeg.

 

u prijevodu, svaka raketa koja postavlja satelite u orbitu iznad ionosfere radi identičnu stvar... ali ovo je spacex, elon musk, pa onak, klikbejt.

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
SpaceX-ova raketa nakratko "probušila" Zemljinu io

Ne čudim se ovim 'novinarima', ali ekipa je napravila znanstveni članak na temu tog ' povijesnog&vizinarskog' bušenja ionosfere.

 

https://agupubs.onlinelibrary.wiley.com/doi/pdf/10.1002/2017SW001738

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
SpaceX-ova raketa nakratko "probušila" Zemljinu io

Nitko nista, a da su rusi pisali bi godinama o tome.

http://www.aocsource.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SpaceX-ova raketa nakratko "probušila" Zemljin
WalterWolfy kaže...

Nitko nista, a da su rusi pisali bi godinama o tome.

- pa postoji mogućnost 'miješanja' rusa.. u sve, pa i to. npr da je raketa pala (pogotovo s posljedicama...) tad bi se to vjerojatno pojavilo, bar kao mogućnost.. za sad kao da nije potrebno. :)

- ako to povežemo s posljednjim hladnim valom od prije par tjedana.. tzv sibirska zima je jasna poveznica, mada se mogao koristiti preciznij termin, polarna zima (vjetrovi koji dolaze preko sjevernog pola su logično hladni, nasuprot onih sa sredozemlja-sahare..). Svugdje rusi, bar umješani.. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: SpaceX-ova raketa nakratko "probušila" Zemljin
bruno1026 kaže...

u prijevodu, svaka raketa koja postavlja satelite u orbitu iznad ionosfere radi identičnu stvar... ali ovo je spacex, elon musk, pa onak, klikbejt.

 
vis-a-vis toga... kada smo već na temi ozonske rupe i svemirskih raketa, čudi me kako se "zeleni" ne oglašavaju po na tu temu.
Baš bi me zanimala studija utjecaja svih svemirskih programa na okoliš. Ako znamo da se broj lansiranih raketa broji u tisućama, a ako samo jedna od njih može imati ovakav utjecaj.
Da ne pričamo o zagađenju izgaranjem goriva..

6 godina
neaktivan
offline
SpaceX-ova raketa nakratko "probušila" Zemljinu io

Opasni su ovi koji bužaju :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice