Specijal Tech Radara: što i kako rade developeri z

poruka: 11
|
čitano: 10.198
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Specijal Tech Radara: što i kako rade developeri z".
11 godina
offline
Specijal Tech Radara: što i kako rade developeri z

Q Q Q Q, ajd u Q!

 

uglavnom, dosadni ste sa tom agencijom, koliko vam placaju da stalno o njima pisete?

ono, nema dovoljno tvrtki u RH pa eto, morate o Qu pisati...

 

di je APIS, di je MSAN di je OMEGA i ostale tvrke????

 
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Specijal Tech Radara: što i kako rade developeri z

"di je APIS, di je MSAN di je OMEGA i ostale tvrke" pogodio si ko marica u kriv q :) ali pretpostavljam da si bio ironican.

 
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Specijal Tech Radara: što i kako rade develope
Da ozbiljno, mogli bi i ostale firme koje su nam zanimljive dobiti više prostora: Infobip, Rimac, Bornfight, Infinum, Photomath, Nanobit, STEMI, Orqa, .....
Specijal Tech Radara: što i kako rade developeri z

Pa tko plati vise njegova djevojcica.

 

Nisam siguran koliko uopce citatelja gleda ovakve videje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
Re: Specijal Tech Radara: što i kako rade develope
gumifufna kaže...
Da ozbiljno, mogli bi i ostale firme koje su nam zanimljive dobiti više prostora: Infobip, Rimac, Bornfight, Infinum, Photomath, Nanobit, STEMI, Orqa, .....

 

A i ti pitas za firme koje definitivno nemaju nikakvih problema s popunjavanjem kadrova i kojima realno ne treba bas nikakav medijski prostor. 

 

Postoje ... JAKO PUNO drugih firmi za koje vecina ljudi nije niti cula, koje imaju primjerice 5 zaposlenih a nude jako dobre uvjete i koje nitko nece niti pogledati sto zbog cinjenice da im HR manager nije posh manekenka, jer ne rade u ultramodernim uredima na 69. Katu ili jednostavno nemaju cool klijente.

15 godina
online
Re: Specijal Tech Radara: što i kako rade develope
Pa daj imena neka, a ne samo ovako "ja znam".
Mislim da ljudi prvenstveno ne zele ici u manje firme od 5 ljudi jer se boje mozda buducnosti ili jednostavno nisu nista culi o njima.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Re: Specijal Tech Radara: što i kako rade develope
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

.

 

Nisam siguran koliko uopce citatelja gleda ovakve videje.

 sve što traje više od 5 sekundi preskačem

9 godina
protjeran
offline
Re: Specijal Tech Radara: što i kako rade develope
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
gumifufna kaže...
Da ozbiljno, mogli bi i ostale firme koje su nam zanimljive dobiti više prostora: Infobip, Rimac, Bornfight, Infinum, Photomath, Nanobit, STEMI, Orqa, .....

 

A i ti pitas za firme koje definitivno nemaju nikakvih problema s popunjavanjem kadrova i kojima realno ne treba bas nikakav medijski prostor. 

 

Postoje ... JAKO PUNO drugih firmi za koje vecina ljudi nije niti cula, koje imaju primjerice 5 zaposlenih a nude jako dobre uvjete i koje nitko nece niti pogledati sto zbog cinjenice da im HR manager nije posh manekenka, jer ne rade u ultramodernim uredima na 69. Katu ili jednostavno nemaju cool klijente.

 Nemam ja problema ni za manje firme za koje nitko nije čuo, slobodno neka ih "guraju".

Evo recimo Gideon Brothers je 5. proizvođač autonomnih robota na svijetu , a ja sam slabo upratio da ih spominju i baš me konkretno zanima kako rade malo detaljnije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 10:38 (gumifufna).
11 godina
offline
Re: Specijal Tech Radara: što i kako rade develope
digitall kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

.

 

Nisam siguran koliko uopce citatelja gleda ovakve videje.

 sve što traje više od 5 sekundi preskačem

 kazu da z generacija nemre imat fokus dulji od pamcenja zlatne ribica :D tako da mi je jasno.

9 godina
offline
Re: Specijal Tech Radara: što i kako rade develope
LudaRajcica kaže...
digitall kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

.

 

Nisam siguran koliko uopce citatelja gleda ovakve videje.

 sve što traje više od 5 sekundi preskačem

 kazu da z generacija nemre imat fokus dulji od pamcenja zlatne ribica :D tako da mi je jasno.

 moram priznati da ne znam što točno predstavlja Z generacija ili bilo koja slovna oznaka generacije i sl. retardacije. ne znam jer me ne zanima.

u četrdestima sam tako da vjerojatno spadam u ŽNJ generaciju.

a što se tiče fokusa satima/danima najmanji problem, od tog živim. 

što se tiče videa, znanstvene / interesantne dokumentarce u dahu odgledam, a neka razglabanja o nečemu unutar nekog članka uglavnom ni ne otvorim.

11 godina
offline
Re: Specijal Tech Radara: što i kako rade develope
digitall kaže...
LudaRajcica kaže...
digitall kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

.

 

Nisam siguran koliko uopce citatelja gleda ovakve videje.

 sve što traje više od 5 sekundi preskačem

 kazu da z generacija nemre imat fokus dulji od pamcenja zlatne ribica :D tako da mi je jasno.

 moram priznati da ne znam što točno predstavlja Z generacija ili bilo koja slovna oznaka generacije i sl. retardacije. ne znam jer me ne zanima.

u četrdestima sam tako da vjerojatno spadam u ŽNJ generaciju.

a što se tiče fokusa satima/danima najmanji problem, od tog živim. 

što se tiče videa, znanstvene / interesantne dokumentarce u dahu odgledam, a neka razglabanja o nečemu unutar nekog članka uglavnom ni ne otvorim.

 a jbga, stari si ko i ja pa nemas vremna za "gluposti" kazes ;)

mislim, slazem se sa tobom, ono je bila lagana provokacija, neuspijela hahaha

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice