State of Decay 2 - Zombiji u drugom planu

poruka: 8
|
čitano: 3.277
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "State of Decay 2 - Zombiji u drugom planu".
15 godina
neaktivan
offline
State of Decay 2 - Zombiji u drugom planu

.. probao-obrisao .. igrao sam prvi dio, nazalost ne vidim tu nekih bitnih pomaka, igra je bolna agonija jer pored toga sto je totalno neoptimizirana jos je bugovita, vozila je daleko manje, sve se svodi na skupljanje materijala, hrane, lijekova, za drugo je malo vremena - pomoci nekome na drugom kraju mape je neizvedivo jer dok dodjes do njega ili je krepao ili odustao da ga spasis, tu naravno kod njega dobijas minuse do te mjere da ti postaje neprijatelj .. noc traje li ga traje, a kad je mrak onda ne vidis metar od sebe totalno crnilo - koliko god podesavali svjetlinu, masu puta sam ostao bez vozila i 3-4 backpack jer je kotac zapeo u mapi i mozes ga cimati koliko hoces, ozlijedjeni clanovi se predugo lijece i nitko nista ne radi ili slabo ista sakupljaju .. kazu isli su na sto vecu dozu realnosti, ali u usporedbi s cime? .. u biti sve se svodi da vam sto vise otezaju prezivljavanje, svi nesto traze od vas konstantno i ne mozes stici sve fizick no nema tu zabave, ne usporedjujuci grafiku i podzanr Dead Island i Dying Light je daleko ispred ..

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: State of Decay 2 - Zombiji u drugom planu
fango kaže...

.. probao-obrisao .. igrao sam prvi dio, nazalost ne vidim tu nekih bitnih pomaka, igra je bolna agonija jer pored toga sto je totalno neoptimizirana jos je bugovita, vozila je daleko manje, sve se svodi na skupljanje materijala, hrane, lijekova, za drugo je malo vremena - pomoci nekome na drugom kraju mape je neizvedivo jer dok dodjes do njega ili je krepao ili odustao da ga spasis, tu naravno kod njega dobijas minuse do te mjere da ti postaje neprijatelj .. noc traje li ga traje, a kad je mrak onda ne vidis metar od sebe totalno crnilo - koliko god podesavali svjetlinu, masu puta sam ostao bez vozila i 3-4 backpack jer je kotac zapeo u mapi i mozes ga cimati koliko hoces, ozlijedjeni clanovi se predugo lijece i nitko nista ne radi ili slabo ista sakupljaju .. kazu isli su na sto vecu dozu realnosti, ali u usporedbi s cime? .. u biti sve se svodi da vam sto vise otezaju prezivljavanje, svi nesto traze od vas konstantno i ne mozes stici sve fizick no nema tu zabave, ne usporedjujuci grafiku i podzanr Dead Island i Dying Light je daleko ispred ..

 Dead Island  je vise arkada nego realnost.Ovo je vise kao DayZ.Ko voli DayZ,ovo bi moglo biti dobro.

11 godina
offline
Re: State of Decay 2 - Zombiji u drugom planu
Nije uopce teska igra kad se malo razvijes i kasnije prebacis u vecu bazu... ali joj fali bar nekakva prica i cilj na kraju, ovako dopizdi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
State of Decay 2 - Zombiji u drugom planu

Može samo na win10, a neću stavljati nove win zbog jedne igre. 

 
0 1 hvala 0
14 godina
online
Re: State of Decay 2 - Zombiji u drugom planu
rjakopec kaže...

Može samo na win10, a neću stavljati nove win zbog jedne igre. 

 Nije vrijedna anyway.

15 godina
offline
State of Decay 2 - Zombiji u drugom planu

....,a drugi će u krivudavoj liniji nasrnuti na nas, pri čemu je ciljanje vatrenim oružjem praktički nemoguće te ne predstavlja opciju o kojoj u takvim susretima uopće valja razmišljati.

 Jel' ovo ozbiljno?

 

Zapravo to je jedina opcija brzo ih poubijati pucnjavom kada te opkole ili pobjeći ako si pješice. Oružja i municije se može naći i kraftati pa to nije problem. Nadalje, unaprijeđivanjem vještine pucanja se smanjuje swing, recoil i sl. Također tu postoji zoom kod dosta oružja, a na kraju niti jedan zombi (osim Ferala, mada ni on nije nikakav problem) nije dovoljno brz, pa im je vrlo lako umaći, izbjeći, otrčati par koraka i srediti grupu zombija. Samo treba paziti na umor da se nebi desilo da se vuče kao sa polomljenim nogama. 

 

Meni je igra zasada vrlo dobra i zanimljiva, volim ovakve survival igre, započeo sam u Cascade Hillsu, sada sam prešao na drugi dio mape, zauzeo novu bazu (Corner Office), treba da počistim hrpu infestacija okolo. Jedino mi se ne sviđa što mi nekako dan traje kratko, a noć dugo i ne vidi se baš ništa, bez obzira na postavljanje svjetline, samo se čuju krikovi, mrmljanje i crvene oči kako bauljaju u mraku...

 

Igra nije baš optimizirana, ali ide OK na mješovitim high/ultra detaljima, na ovoj prastaroj mašini. 

 

BTW, izašao je patch 2.0 koji ispravlja dosta bugova.

 

https://www.stateofdecay.com/2018/06/26/content-update-2-is-live/

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 15:08 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
State of Decay 2 - Zombiji u drugom planu

Prvi nastavak je bio dobar, iako vise u vidu neostvarenog potencijala... Problem je bilo sto nakon 15ak sati kad izgradis funkcionalnu bazu postane repetitivno i dosadno, 90% vremena ti odlazi na everyday tasks, beskonacno skupljanje resursa i micanje tocaka s mape.

 

Za dvojku sam se nadao da ce nadograditi i poboljsati formulu originala, uciniti ga dugotrajnijim, zabavnijim i boljim... Ali na kraju smo nakon ne znam koliko godina razvoja dobili prakticki istu stvar. I jos Windows Store ekskluziva. Ne pada mi na pamet dati im i centa za ovaj poluproizvod.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
State of Decay 2 - Zombiji u drugom planu

Kako se igra pomalo igra (kada se ima vremena) i odmiče u istraživanju, evo par naknadnih osvrta. Igra postaje sve teža, zbog nedostatka vremena nisam još istražio čitav Cascade Hills, zombija i infestacija je sve više, nisam siguran da li zbog proteka dana ili kako uništavam Plague Hearts (koje su sve jače i jače kako ih uništavam). Pozivi za pomoć usred noći da se počisti neka kuća, hangar, da se spase preživjeli su iz akcijske avanture prešli u skoro pa suicidalne misije zbog pa skoro sigurnih Ferala i Juggernauta u blizini koji samo vrebaju kada će napasti iz mraka. Ferali su zeznuti posebno po mraku, sve ostalo se da pobiti. Uvijek imati auto u blizini da se može nekako pobjeći. Polako počinjem zanemarivati pozive za pomoć, hranu, municiju itd. Više mi se dopada istraživanje mape, lootanje opreme i čišćenje infestacija.

 

Developerima je stvarno glup potez što nisu ubacili nekakvo inventory sortiranje, ovako sve izgleda razbacano u baznom inventoryju. To je jedan stvarno glup i iritantan nedostatak. U početku neće izgledati kao problem, ali kasnije kako se odmiče u igri treba svega i onda ide glupo pretraživanje i skrolanje po inventoriju. Malo počinje nervirati prebrz respawn zedova na mapi...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice