Steam: PUBG najpopularniji, Kinezi dominantni, ali

poruka: 6
|
čitano: 3.884
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steam: PUBG najpopularniji, Kinezi dominantni, ali".
9 godina
offline
Steam: PUBG najpopularniji, Kinezi dominantni, ali

Mrski su mi svi koj varaju, dali u igri ili u starnom zivotu! Ne pada mi na pamet da varam, barem znam da je moj napredak u igrama stvaran! Nisam neki gamer igram da mi prodje vrijeme. Vidim da bolje igram nego prije mjesec dana i onda se veselim svom napretku, a da varam nebi se radovo, uzivo u svo trudu! Vec bi igro samo da napakostim drugim igracima, ne razumijem koj im je gust varati! Nema tu trajnog zadovoljstva, ne postujem takve ljude! Nisam za ono ako svi onda cu i ja, oni neka varaju ja ne zelim! 

 

 

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
7 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Steam: PUBG najpopularniji, Kinezi dominantni, ali

Jbte ispada da ovu igru uglavnom igraju samo kinezilp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 22:40 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam: PUBG najpopularniji, Kinezi dominantni, ali

Najveci problem Pubg-a je bas taj sto 90% chetova dolazi iz kine a k tome da dodamo da ovako dobar naslov koristi najlosiju zastitu batlle eye smece da nemoze biti vece.

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam: PUBG najpopularniji, Kinezi dominantni,
Camp/grief igra sa tonom cheatera, idealno kao kritika modernog drustva, zar ne?
12 godina
offline
Re: Steam: PUBG najpopularniji, Kinezi dominantni,
Ameri čim skuže da su im kinezi na serveru odmah dobe PTSP,a prsti im počnu razbijat tipke po tipkovnici u potrazi za (brzom) prijavom.
Mislim da ti administratori više Kineza izbace nego ijedna carina na svijetu. 😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Steam: PUBG najpopularniji, Kinezi dominantni, ali

kad ameri optuže crnce za krađu onda je to rasizam no kad optuže kineze za varanje to je ok?

 

bojim se da je razlog što su kinezi dobre mušterije Stem-u pa ako većina tih mušterija želi cirkus od proizvoda, onda će se autori fino i naguziti većini mušterija a zanemariti plač drugih

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 11:45 (Ges).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice