Steve Wozniak pokreće potpuno drugačiju privatnu s

poruka: 7
|
čitano: 3.276
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steve Wozniak pokreće potpuno drugačiju privatnu s".
12 godina
offline
Steve Wozniak pokreće potpuno drugačiju privatnu s

Nije mi baš jasno kako bi to mogli komercijalizirati. Svi peru ruke od smeća u orbiti te ne vidim da bi kod neke kompanije mogao zablistati ekološki duh (naime ovdje nema poticaja ili poreznih olakšica kao kod karbonskog otiska 🤮 ). 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steve Wozniak pokreće potpuno drugačiju privat

-misliš neki normalan posao? nešto što ima smisla? (ono što ti nije jasno..) naravno, nije ti jasno jer su to milijarderi, mozak radi drugačije (ako postoji..) .. to su njima igračke, a sad i (the) igra, tj naziv kompanije otkriva što je to ekšli.. Privateer.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Steve Wozniak pokreće potpuno drugačiju privat
kerum kaže...

Nije mi baš jasno kako bi to mogli komercijalizirati. Svi peru ruke od smeća u orbiti te ne vidim da bi kod neke kompanije mogao zablistati ekološki duh (naime ovdje nema poticaja ili poreznih olakšica kao kod karbonskog otiska 🤮 ). 

 kako je otpad komercijaliziran, najbolje pitaj Pripuza...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Steve Wozniak pokreće potpuno drugačiju privat
Stric_Jura kaže...
kerum kaže...

Nije mi baš jasno kako bi to mogli komercijalizirati. Svi peru ruke od smeća u orbiti te ne vidim da bi kod neke kompanije mogao zablistati ekološki duh (naime ovdje nema poticaja ili poreznih olakšica kao kod karbonskog otiska 🤮 ). 

 kako je otpad komercijaliziran, najbolje pitaj Pripuza...

Mozes li mi odgovoriti na inicijalno pitanje (evo malo cu ga preformulirati da bude razumljivije) - kako komercijalizirati nesto sto nitko ne zeli platiti niti nema zakonsku obavezu platiti?

15 godina
offline
Re: Steve Wozniak pokreće potpuno drugačiju privat

porezima, ili znaš li da plaćaš otpad, co2 itd..?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Steve Wozniak pokreće potpuno drugačiju privat
ihush kaže...

porezima, ili znaš li da plaćaš otpad, co2 itd..?

 ...naime ovdje nema poticaja ili poreznih olakšica kao kod karbonskog otiska...

 

Dakle dok se zakon ne promijeni, nista od toga, a prije cemo rijesiti promjenu klime (not!) nego dobiti ~200 zemalja da usklade svoje zakone.

15 godina
offline
Re: Steve Wozniak pokreće potpuno drugačiju privat

.. hmm, ili se varaš? tj jedno je kad si mali-nevažan, drugo je kad si recimo ujkosem .. plaćat ćeš, odnosno da je stevo (domaći) tad bi bio u pravu, da je rus, danac, peruanac.. ovako sam ja u pravu mada statistički kao loto zvuči nevjerovatno, no znaš poslovicu o jajima i mozgu, usa vojna doktrina, pitanje je samo kako nazoveš porez, danak, dača, rasnom, članarina itd.. 

 

kao btw, znaš li prošlogodišnju plaću muska? ... znaš zašto je to takva plaća? znaš tko to financira? .. zato je za par nula veća plaća od plaća milijardera megakompanija, jer je ovo nad-kompanija-biz...

+. .. odnosno, to je početak komercijalizacije svemira, nešto na što ujko mora staviti šapu tj imati svoj dio da bi bio sretan, što je dobro (kad je stetan, jer kad nije.. tad dobiješ rat..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 10:55 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice