Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujka u

poruka: 15
|
čitano: 8.016
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujka u ".
Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujka u

Zanima me koliko će od navedenog sadržaja biti dostupno za naše područje?

 

https://www.androidauthority.com/hbo-max-movies-tv-shows-1123768/

 

Ovdje ima i filmovi Warner Brosa kao i Studia Ghibli

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujka u

Što znači ovo "5 profila"? Jel ko Netflix da će se moći "share-ati" pretplata? 

 

Pitam za prijatelja :D

 

 

Edit: "HBO Max nudit će istovremeno gledanje sadržaja na tri uređaja, a svaki pretplatnički račun podržavat će kreiranje do 5 profila." Najs, veri najs :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 15:54 (the chosen one07).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujk
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Zanima me koliko će od navedenog sadržaja biti dostupno za naše područje?

 

https://www.androidauthority.com/hbo-max-movies-tv-shows-1123768/

 

Ovdje ima i filmovi Warner Brosa kao i Studia Ghibli

 Ovo bi gotovo sigurno trebalo biti i dalje raspoloživo, a da li će biti i nešto ekstra kad pređe u Max bumo videli.

 

https://hbogo.hr/

8 godina
offline
Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujka u

Iz HT-a su mi odgovorili da će cijena za HBO MAX biti ista kao što je i do sad bila za HBO GO.

 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujka u

Cijena će "doživotno" biti ista, dok ne ukinu taj "model" i izmisle novi, skuplji, a onda plaćaš više. Da i ne spomenem smeće od aplikacije za trentuni HBO Go na npr WebOS-u (ne može dulje od tjedan dana da zapamti u/p login podatke, zna biti bolno spora i štekati...)
Isto tako bit će sadržaja, dok se ne "posvađaju" sa vlasnicima nekih drugih studija, koji odluče napraviti svoju streaming platfomu...

Ništa novo, i nije čudno da radi stotine novih platformi, ljudi se opet okreću piratstvu, jer plaćati neku platformu za 1 seriju ili 2 filma i tako njih 20 stvarno nema smisla, ma koliko god da su "jeftine"...
Opet se ponavlja glazbena industrija prije Spotify, Google Music, Amazon Music i Apple music servisa...

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 17:02 (gkelekov).
Moj PC  
8 1 hvala 1
15 godina
offline
Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujka u

U Americi je ovo najbolji servis trenutno, bas dobrih stvari ima i zanimljiv je koncept s filmovima koji su u kinu

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujk
gkelekov kaže...

Cijena će "doživotno" biti ista, dok ne ukinu taj "model" i izmisle novi, skuplji, a onda plaćaš više. Da i ne spomenem smeće od aplikacije za trentuni HBO Go na npr WebOS-u (ne može dulje od tjedan dana da zapamti u/p login podatke, zna biti bolno spora i štekati...)
Isto tako bit će sadržaja, dok se ne "posvađaju" sa vlasnicima nekih drugih studija, koji odluče napraviti svoju streaming platfomu...

Ništa novo, i nije čudno da radi stotine novih platformi, ljudi se opet okreću piratstvu, jer plaćati neku platformu za 1 seriju ili 2 filma i tako njih 20 stvarno nema smisla, ma koliko god da su "jeftine"...
Opet se ponavlja glazbena industrija prije Spotify, Google Music, Amazon Music i Apple music servisa...

 

Osobno nemam problema sa loginom na WebOS-u (LG C1), već je 2 mjeseca konstantno ulogiran i nikad me nije tražio ponovni login. S druge strane, slažem se da je app smeće, spor, ružnjikav. Sadržaj se streama u 720p valjda (ostavlja takav dojam na ekranu) dok za 4K i HDR10 ili Dolby Vision nisu niti čuli.

 

Nadam se da će se taj dio popraviti na HBO MAX.

15 godina
offline
Re: Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujk
gkelekov kaže...

Cijena će "doživotno" biti ista, dok ne ukinu taj "model" i izmisle novi, skuplji, a onda plaćaš više. Da i ne spomenem smeće od aplikacije za trentuni HBO Go na npr WebOS-u (ne može dulje od tjedan dana da zapamti u/p login podatke, zna biti bolno spora i štekati...)
Isto tako bit će sadržaja, dok se ne "posvađaju" sa vlasnicima nekih drugih studija, koji odluče napraviti svoju streaming platfomu...

Ništa novo, i nije čudno da radi stotine novih platformi, ljudi se opet okreću piratstvu, jer plaćati neku platformu za 1 seriju ili 2 filma i tako njih 20 stvarno nema smisla, ma koliko god da su "jeftine"...
Opet se ponavlja glazbena industrija prije Spotify, Google Music, Amazon Music i Apple music servisa...

 

Ne, sve će ostati isto sve dok Sunce ne spali Zemlju za nekoliko milijardi godina.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Re: Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujk
greysaint0 kaže...

Osobno nemam problema sa loginom na WebOS-u (LG C1), već je 2 mjeseca konstantno ulogiran i nikad me nije tražio ponovni login. S druge strane, slažem se da je app smeće, spor, ružnjikav. Sadržaj se streama u 720p valjda (ostavlja takav dojam na ekranu) dok za 4K i HDR10 ili Dolby Vision nisu niti čuli.

 

Nadam se da će se taj dio popraviti na HBO MAX.

 

https://hd-report.com/list-of-hbo-max-4k-hdr-atmos-movies-shows/

 

15 godina
offline
Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujka u

Imam HBO GO / HBO OD ali ovu vijest čitam ovako:

Od sada ću (budući da sam vlasnik gore obje usluge) skidati sadržaje sa zelene ikone u .mkv formatu sa hr titlovima kao što to radim sa .Netflix uslugom (koju također plaćam), jer nešto mi je neki ćef to poskidati sa zelene ikone i upaliti Airplane mod na tabletu gdje gledam ponuđe mi sadržaje.

Odlična vijest!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujka u
Čudno. U SAD-u je HBO Max 15$ mjesečno. Po novoj promociji, za nas čak može biti po 4,66 eura mjesečno.
Ili će nas negdje zakinuti ili konačno da je cijena bliže našem standardu...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujk
zuper kaže...
Čudno. U SAD-u je HBO Max 15$ mjesečno. Po novoj promociji, za nas čak može biti po 4,66 eura mjesečno.
Ili će nas negdje zakinuti ili konačno da je cijena bliže našem standardu...

 Ako je tako onda vjerojatno kino ekskluzive nece ici na HBO Max u HR 

 

nvm pise ipak da oce...dobar deal

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 0:59 (Mitch).
15 godina
offline
Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujka u

Ja ću uzeti pretplatu kada maknu logo s materijala i kada krenu s barem FHD rezolucijom. Alergičan sam na logoe na OLED televizorima. Do tada samo Netflix i alternativa. Pitao sam ih davno što je s tim logoom i zašto se ne može sakriti, dobio sam odgovor da će upit proslijediti tehnici, no dalje se nisu javljali.

Deckard
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujk

U Americi je bez loga i povećan je bitrate (oko 5 mbit za HEVC i 8 mbit za AVC kodek za 1080p videe). Mislim da je sve barem 1080p, poneki i 4k, jedino što su neki rijetki naslovi (npr. OZ ili Curb Your Enthusiasam prvih par sezona) najobičniji upscale sa DVD rezolucije, jer još nisu restaurirani (a moguće da ni neće biti ako su snimani digitalnim kamerama umjesto na filmsku vrpcu).

15 godina
offline
Re: Stiže nam još jedan streaming servis: od ožujk
inŽenjer kaže...

U Americi je bez loga i povećan je bitrate (oko 5 mbit za HEVC i 8 mbit za AVC kodek za 1080p videe). Mislim da je sve barem 1080p, poneki i 4k, jedino što su neki rijetki naslovi (npr. OZ ili Curb Your Enthusiasam prvih par sezona) najobičniji upscale sa DVD rezolucije, jer još nisu restaurirani (a moguće da ni neće biti ako su snimani digitalnim kamerama umjesto na filmsku vrpcu).

Curb youre enthusiasm na HBO GO je teško smeće do mislim 6. sezone.

Negledljivo je. Na kraju sam bio skinuo s torrenta i bila je odlična snimka, tako da je source snimka sigurno dobra.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice