Stižu Huawei P20, P20 Plus i P20 Pro mobiteli s tr

poruka: 9
|
čitano: 5.668
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stižu Huawei P20, P20 Plus i P20 Pro mobiteli s tr".
15 godina
neaktivan
offline
Stižu Huawei P20, P20 Plus i P20 Pro mobiteli s tr

Vidim, nisam jedini koji danas radi  

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stižu Huawei P20, P20 Plus i P20 Pro mobiteli s tr

Opako društvo, nema se što prigovoriti, stoga u to ime nazdravimo , neka nam svima bude bolje i ljepše u novoj 2018 godini cijenjene kolegice i cijenjeni kolege, Živjeli!!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Stižu Huawei P20, P20 Plus i P20 Pro mobiteli s tr

pričekal bum pet kamera pa onda ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stižu Huawei P20, P20 Plus i P20 Pro mobiteli s tr

40MP?? Na kraju će nestati fotoaparati, televizori, PC, konzole, mikrovalke, štednjaci, novčanici, HI-FI, fiksni telefoni, brave, radio aparati, teleskopi, bilježnice, knjige, biblioteke, škole, dućani, pošta, doktori opće prakse, policija, banke, svećenici, administracija (posljednja tri će nestati zadnje) te vrlo vjerovatno i prijatelji. Sve će biti u jednom uređaju.

Svoje spasenje dugujem samo svom preziru prema opasnosti i svojoj iskušanoj tehnici strateškog povlačenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Stižu Huawei P20, P20 Plus i P20 Pro mobiteli s tr

A ovako je sve počelo...

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stižu Huawei P20, P20 Plus i P20 Pro mobiteli
Naj drugačiji?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stižu Huawei P20, P20 Plus i P20 Pro mobiteli s tr

Neka cijela straznja strana bude u kamerama. Kao pauk. Evo prvi sam se sjetio. Mozda drugi.

 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
14 godina
offline
Re: Stižu Huawei P20, P20 Plus i P20 Pro mobiteli
A jedna kamera bez zooma, dvije kamere zoom x2. Tri kamere x5. Cetiri ce valjda x10. Nemaju gdje jednu veliku normalnu kameru sa zoomom pa moraju ovako. A u konacnici bitan je rezultat a ne kako.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice