Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

poruka: 50
|
čitano: 11.829
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k".
15 godina
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

ne vrijedi to toliko. htv je to morao omogućiti u okviru postoječeg harača. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
15 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

To če se isplatit samo za najzagriženije fanove F1 koji nemogu trpit silne reklame na MAXTV-eu pa čak i ja koji volim pogledat F1 obično preko maxtv ću uzet tamo 

kad budu 3 utrke unutar mjesec dana pa da ipak malo to isprobam:

VN Francuske 24. lipnja 2018.
VN Austrije 1. srpnja 2018.
VN Velike Britanije 8. srpnja 2018.

 

Smatram da je tad najbolje malo to isprobat ipak imaju tri utrke unutar europe vrijeme će bit idealno za to sve isprobat i uvjerit se u isplativost ili ne.

 

 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 13:53 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
60 kn mjesečno?! Zanimljivo kako je to popularan način deranja korisnika .. NE hvala .. i to iz više razloga, a tek jedan od njih je taj što su dosadni jer uz sva tehnička pomagala kako možemo uopće bit sigurni da je neki vozač bolji od ostalih isključivo svojom vještinom?! Jer ako niste u super ekipi teško ćete "isplivat" .. U to se F1 pretvorila .. počelo je zbog "sigurnosti vozača" a zapravo sva sila setup-a od motora, ovjesa, .. služi da pruži prednost određenom vozaču i to više nego ikada do sada ..
 
0 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

Jbte ovaj svijet se naopako okrenuo u zadnjih 20g...plati ak oces gledati nogometni klub koji placam na stadionu koji smo platili na televiziji koju takoder placam...sad i f1? Kaj je sljedece?lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za

sljedece je placanje clanarine na bug forumu

16 godina
neaktivan
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

"...i mnoštvo dodatnog sadržaja..." :

 

1) automobili jure u krug

2) automobili jure u krug

čekajte, to još nije sve, ...mnoštvo...

1003) automobili jure u krug

 

i to sve besplatno za vašu cijenu mjesečnog paketa u kojem imate samo da automobili jure u krug!

 

 

šala mala, samo uživajte 

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
 
2 4 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
Ajar kaže...

ne vrijedi to toliko. htv je to morao omogućiti u okviru postoječeg harača. 

 Nekada smo mogli gledati i NBA košarku s petka na subotu.

6 godina
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za

A mogao bi to reci o bilokojem sportu.

Puknuo je loptu, fenomenalan udarac.

E sad, jel se radi o nogometu, golfu, americkom jajo-nosu ili necem cetvrtom tko ce znati.

8 godina
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

Znaci po vama bolje da ove usluge nema?

 
7 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za

Trenutno za F1 je ovo vrh! Ali Dat 60kn kažem možda ću jedan mjesec probat kad budu tri utrke u nizu čisto iz znatiželje. Nisam neki zagriženi fan al Aj da i to čudo vidim.

Napad je najbolja obrana :)
16 godina
neaktivan
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

Ma, sve je to, zapravo, normalno. Kapitalizam koji teži svom savršenstvu mora znati potaknuti želju i potom naplatiti sve za što se ljudi zainteresiraju. Samo je to kod nas još uvijek teško prihvatljiva pojava, pa imamo reakcije. Ali sasvim je normalno. Čim se sazna za dovoljno "promatrača gljiva kako rastu" pojavit će se TV kanal koji će prenositi 24/7 uživo snimanje rasta gljiva, i bit će uz neku pretplatu. To je to, kapitalizam forever! 

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
 
10 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
Umbel kaže...

Znaci po vama bolje da ove usluge nema?

 za tu cijenu i je kao da je nema, da si ne znam kakav fan F1 60kn je over the top

16 godina
neaktivan
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

Ja zadnje tri godine nisam pogledao niti jednu trku.  Od 1993 do 2010 nisam propustio niti jednu. Dva puta bio na F1 utrkama.

Današnji karting je negledljiv, neatraktivan, suhoparno dosadan...osakaćen.  

Možda nekom novom klincu izmuzu 60kn.  Ja ću rađe kupit kilo teletine.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
17 2 hvala 0
16 godina
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

Jel itko procitao cijeli clanak ili samo naslov?

 

Nova streaming usluga dolazi u dvije razine. Osnovna, F1 TV Access, košta 2,99 eura (oko 22 kune) na mjesec ili pak 24,29 eura godišnje (oko 180 kuna)...

 

Za 22kn mjesecno se dobiva puno vise nego maxTV nudi, i to bez reklama... za nekog tko voli F1 je to sitnica...

Istina, Blazickovi komentari su neprocijenjivi :D tu ni MasterCard ne pomaze

 

 

and the heavens shall tremble
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
RonoN kaže...

Jel itko procitao cijeli clanak ili samo naslov?

 

Nova streaming usluga dolazi u dvije razine. Osnovna, F1 TV Access, košta 2,99 eura (oko 22 kune) na mjesec ili pak 24,29 eura godišnje (oko 180 kuna)...

 

Za 22kn mjesecno se dobiva puno vise nego maxTV nudi, i to bez reklama... za nekog tko voli F1 je to sitnica...

Istina, Blazickovi komentari su neprocijenjivi :D tu ni MasterCard ne pomaze

 

 

 nema live streama u tom paketu nego snimka kasnije

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
14 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za

RonoN tu ne dobiješ live stream jedino snimka 

 

https://www.formula1.com/en/subscribe-to-f1-tv-pro.html

 

po meni takav način je bolji jer se svodi kao da odeš na utakmicu plati karta poslije te nije briga. Recimo da možeš gledati sada F1 moraš imati osnovni paket maxtv plus sportski ili maxtv to go. Recimo ima ljudi kao ja ne gledam uopće televizor, ako želim pogledati utakmicu ili neki sportski događaj platiš PPV recimo kao boks i gotovo. Danas se još uvijek u HR da svaka kuća treba imati televozor te sve moguće satelitke pakete da slučajno nemaš manje od susjeda, a gledaju se par televiziska programa ili ostane samo na listanju. Na kraju se svodi na bacanje novaca. Jedina mana je filmska te dokumentarna ponuda koja je razbacana na više servisa nadam se da će to riješiti u budućnosti da neće biti exkluziva. Druga mana je cijena, ali to se već vuče u hrvatskoj zna se iz kojeg razloga. Što je jednom švicarcu platiti taj PPV. 

13 godina
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

Cijena je još dobra, koliko košta MotoGP VideoPass (819 kn godišnje i traje do kraja sezone). 🙂

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 17:00 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
Jim Carrey kaže...

RonoN tu ne dobiješ live stream jedino snimka 

 

https://www.formula1.com/en/subscribe-to-f1-tv-pro.html

 

po meni takav način je bolji jer se svodi kao da odeš na utakmicu plati karta poslije te nije briga. Recimo da možeš gledati sada F1 moraš imati osnovni paket maxtv plus sportski ili maxtv to go. Recimo ima ljudi kao ja ne gledam uopće televizor, ako želim pogledati utakmicu ili neki sportski događaj platiš PPV recimo kao boks i gotovo. Danas se još uvijek u HR da svaka kuća treba imati televozor te sve moguće satelitke pakete da slučajno nemaš manje od susjeda, a gledaju se par televiziska programa ili ostane samo na listanju. Na kraju se svodi na bacanje novaca. Jedina mana je filmska te dokumentarna ponuda koja je razbacana na više servisa nadam se da će to riješiti u budućnosti da neće biti exkluziva. Druga mana je cijena, ali to se već vuče u hrvatskoj zna se iz kojeg razloga. Što je jednom švicarcu platiti taj PPV. 

Može se i na njemačkom RTL-u gledati pa ti ne trebaju ovi ekstra paketi od 100 kn. Imaju i odličnu emisiju od sat vremena prije svake utrke itd.

 

Realno ne vidim nikakav problem u tih 60 kn... Otprilike jednako, a vjerojatno i manje para nego da na tih tri sata dva vikenda u mjesecu odem sa ženom na kavu. Ovako si doma skuhamo kavu i gledamo utrku. Ne'š ti 60 kn mjesečno.

15 godina
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

Ne isplati se placat televiziju.

 

Hulu + Netflix + ovakve sitnice su bolje nego bilo koja kabelska itd. Eventualno Vip Tv.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
Mitch kaže...

Ne isplati se placat televiziju.

 

Hulu + Netflix + ovakve sitnice su bolje nego bilo koja kabelska itd. Eventualno Vip Tv.

Po čemu je Vip tv poseban?

15 godina
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
Dosta ljudi je zadovoljno izborom programa, ako se ne varam to je sad neki morph izmedu B.neta i Amis TVa po okej cijeni.


14 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
Mitch kaže...
Dosta ljudi je zadovoljno izborom programa, ako se ne varam to je sad neki morph izmedu B.neta i Amis TVa po okej cijeni.

Ne znam, zadnjih mjesec-dva baš gledam da promijenim operatera, ali kad sam vidio da je Vipov cjenik dokument od 518 stranica bez TOC-a sam ih instant prekrižio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 17:22 (Mirko935).
6 godina
protjeran
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
Mirko935 kaže...

Ovako si doma skuhamo kavu i gledamo utrku.

 Da, to je sasvim isto. Još reci da, umjesto odlaska na ljetovanje u morske krajeve, napunite dva lavora toplom vodom i stavite noge u njih dok gledate CSI: Miami.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
14 godina
neaktivan
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

FHD stream, spojis si laptop na telku i gledas ko covjek za cijenu koliko te flat izade mjesecno. Da se moze uzet internet(50-100MBps) za neku normalnu cijenu nebi vise sigurno uzimao ove 2D i 3D pakete kog kojih kao imas neki telefon koji ionako nitko ne koristi jer na mobu imas jako dobre i skoro neogranicene tarife, imas i voip. Onda ti ponude super televziju sa 200 programa od kojih mozda 10 valja nesto a ostali vrte reprizu od reprize koja se reprizirala prosle godine, a za sve ostalo tu su opet strimovi, torrenti, iptv itd.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

Bajdvej, svi ti streamovi obično su u 25 ili 30 sličica u sekundi. To je... sranje.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
Mary Sue kaže...
Mirko935 kaže...

Ovako si doma skuhamo kavu i gledamo utrku.

 Da, to je sasvim isto. Još reci da, umjesto odlaska na ljetovanje u morske krajeve, napunite dva lavora toplom vodom i stavite noge u njih dok gledate CSI: Miami.

Upravo tako. Na kavu možemo bilo kada dok je gledanje utrke aktivnost od posebnog značaja za naš odnos.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
Mary Sue kaže...

Bajdvej, svi ti streamovi obično su u 25 ili 30 sličica u sekundi. To je... sranje.

Na Formula 1 jutub kanalu su 50p filmići, možda se potrude i za ovaj F1 TV.

14 godina
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

Jos da je za te novce 4k hdr maybe, ovako tesko.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za 60 k

Ako mi ne komentiraju Blažičko i Novak... 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Streaming Formule 1 dostupan i u Hrvatskoj za
Mirko935 kaže...

 

Realno ne vidim nikakav problem u tih 60 kn... Otprilike jednako, a vjerojatno i manje para nego da na tih tri sata dva vikenda u mjesecu odem sa ženom na kavu. Ovako si doma skuhamo kavu i gledamo utrku. Ne'š ti 60 kn mjesečno.

A žena ne zaslužuje da je, barem, dva puta mjesečno odvedeš na kavu?

 

Zašto si je onda ženio, kad je gora od formule 1? 

 

 

 

P.S.

 

Uh, promaknulo mi je da ti ženu, možda, vodiš 30 puta mjesečno na kavu, a sad ćeš zbog F1 smanjit na 28.

 

Isprika, ako je ovo drugo u pitanju.

42
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 22:15 (markoBT).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice