Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže se

poruka: 16
|
čitano: 5.435
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže se ".
12 godina
offline
Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže se

ma braaavo, Bubice.. nismo to znali vec 50 godina

 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže
prvo su dica salabahtere radila tako da sve usitno napisu na papir, polipe po rukama, ali kako nije bilo previse opcija mora si se bar potrudit najbitnije prepisat, a nesto od toga bi ipak ostalo u glavi.
onda su dosli printeri i fotokopirke, ali si bar mora znat di ti se nesto nalazi od pustih papira.
danas je dici i to lino, pa stave mobitel medju muda i listaju na samom ispitu.
pronac osobu koja je u danasnje vrime napravila rucni salabahter zasluzuje da se takvog nagradi bar s dujom.
 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže se

jesu li to možda isti oni znanstvenici, koji su stotine tisuća/milijune novaca ulupali u otkrivanje kako je ublizini vatre toplije a voda, između ostaloga, gasi žeđ? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 4 hvala 0
2 godine
online
Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže se

Meni se godinama otkad sam s računalima i kod kuće i na poslu, totalno izobličio rukopis.

Nisam nikada imao prelijep rukopis ali ovo danas je strava.

 

Jedna kolegica mi je prije desetak godina rekla; "joj, pa ti si jako inteligentan"..Ja se nasmijem i kažem; "kako ti znaš moj IQ, nisi mi ga ti mjerila"..

....a ona će ; "pa, imaš jako ružan rukopis , pravi doktorski", "mora biti da si jako inteligentan"... eto, lijepo mi je spustila... 

 
12 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže
Zaporožac kaže...

Meni se godinama otkad sam s računalima i kod kuće i na poslu, totalno izobličio rukopis.

Nisam nikada imao prelijep rukopis ali ovo danas je strava.

 

Jedna kolegica mi je prije desetak godina rekla; "joj, pa ti si jako inteligentan"..Ja se nasmijem i kažem; "kako ti znaš moj IQ, nisi mi ga ti mjerila"..

....a ona će ; "pa, imaš jako ružan rukopis , pravi doktorski", "mora biti da si jako inteligentan"... eto, lijepo mi je spustila... 

 Bolje je i to nego da ti je rekla kako sigurno imaš predivnu dušu jer si fizički veoma ružan. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2021 10:41 (Widowmaker).
14 godina
offline
Re: Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže
Widowmaker kaže...
Zaporožac kaže...

Meni se godinama otkad sam s računalima i kod kuće i na poslu, totalno izobličio rukopis.

Nisam nikada imao prelijep rukopis ali ovo danas je strava.

 

Jedna kolegica mi je prije desetak godina rekla; "joj, pa ti si jako inteligentan"..Ja se nasmijem i kažem; "kako ti znaš moj IQ, nisi mi ga ti mjerila"..

....a ona će ; "pa, imaš jako ružan rukopis , pravi doktorski", "mora biti da si jako inteligentan"... eto, lijepo mi je spustila... 

 Bolje je i to nego da ti je rekla kako sigurno imaš predivnu dušu jer si fizički veoma ružan. 

 ili da imaš sreće u ljubavi, jer si ispićko plaću u kladionici...

Ju je je? Je ju je!
10 godina
suspendiran
offline
Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže se

 

i što točno devojče na naslovnoj slici članka "uči"?? Kako farbati bojicama?

 

A znamo da se bavi umjetnošću jer je na iPadu napisala "Art".

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2021 11:21 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže
Zaporožac kaže...

Meni se godinama otkad sam s računalima i kod kuće i na poslu, totalno izobličio rukopis.

Nisam nikada imao prelijep rukopis ali ovo danas je strava.

 

Jedna kolegica mi je prije desetak godina rekla; "joj, pa ti si jako inteligentan"..Ja se nasmijem i kažem; "kako ti znaš moj IQ, nisi mi ga ti mjerila"..

....a ona će ; "pa, imaš jako ružan rukopis , pravi doktorski", "mora biti da si jako inteligentan"... eto, lijepo mi je spustila... 

 Ja pišem samo velikim štampanim slovima, jer sam skroz izgubio rukopis, strava 

9 godina
offline
Re: Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže
Zato ja imam galaxy note s olovkom :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže
Zato imam iPad Air 4 i olovčicu za njega.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže se

koje glupo istrazivanje: 42 osobe učile arapsku abecedu

 

i ako su pisale su bolje ucile... mogli su tako testirati tko bolje vozi bicikl, onaj koji ga vozi, tipka o voznji ili gleda voznju.

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže
sminigo kaže...
Zaporožac kaže...

Meni se godinama otkad sam s računalima i kod kuće i na poslu, totalno izobličio rukopis.

Nisam nikada imao prelijep rukopis ali ovo danas je strava.

 

Jedna kolegica mi je prije desetak godina rekla; "joj, pa ti si jako inteligentan"..Ja se nasmijem i kažem; "kako ti znaš moj IQ, nisi mi ga ti mjerila"..

....a ona će ; "pa, imaš jako ružan rukopis , pravi doktorski", "mora biti da si jako inteligentan"... eto, lijepo mi je spustila... 

 Ja pišem samo velikim štampanim slovima, jer sam skroz izgubio rukopis, strava 

 Zaboravili ste pisati pisanim slovima, a i malim tiskanim? Meni se dogodilo to da nakon duže vremena nepisanja pisanim slovima sam "izgubio ruku" za njih. Ali isto tako, od kraja 10. mjeseca 2019. godine, vodim dnevnik rada i rukopis se vrlo brzo vratio.

 

Godinama nakon srednje škole nisam ništa pisao. Jedino pisanje (pisanim slovima, a i općenito) mi je bilo prilikom potpisivanja.

2 godine
offline
Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže se

Pa nije to neka novost. Premda je istina da te stvari treba ponavljati ... 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže
Pametan piše, budala pamti, ste zapamtili?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

i što točno devojče na naslovnoj slici članka "uči"?? Kako farbati bojicama?

 

A znamo da se bavi umjetnošću jer je na iPadu napisala "Art".

Stock fotografija je imena "10 Incredible Gift Ideas" Odličan odabir, bugofci. Mora da je bilo jako teško, jer eto ja ovakav nepismen pronašao tek za 15 sekundi prikladniju sliku. 
Inače, ne slažem se osobito. Najbolje se uči praćenjem predavanja, a ne tupim prepisivanjem diktata ili sadržaja ploče.

2 godine
online
Re: Svaka čast tehnologiji, ali najbolje i najbrže
trolaslavonska kaže...

 

 

i ako su pisale su bolje ucile... mogli su tako testirati tko bolje vozi bicikl, onaj koji ga vozi, tipka o voznji ili gleda voznju.

dok čitaš gradivo za učenje najbolje je i pisati to što čitaš (uglavnom bitne stvari) jer tako mozak bolje memorira.

Najbolja hrana je afrička. Jedeš malo, a imaš veliki stomak !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice