Sve tajne zarađivanja rudarenjem otkrivaju iskusni

poruka: 2
|
čitano: 2.594
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve tajne zarađivanja rudarenjem otkrivaju iskusni".
16 godina
offline
Sve tajne zarađivanja rudarenjem otkrivaju iskusni

Samo kripto, ništa fiat!!! 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Sve tajne zarađivanja rudarenjem otkrivaju iskusni

Danas dok sam bil na poslu sam sa velikim zanimanjem pogledao još jednu temu u odličnoj emisiji od drPetrica.
Nije rudarastvo nikada bilo zahvalan posao. Kako nekada, tako i danas kada se ne odlazi pod zemlju kako bi se vadila ruda...

 

Drago mi je zbog mladih ljudi - kompjuteraša koji su se snašli, te prepoznali trendove i u pravi trenutak uskočili u vlak koji se zove:"Kriptorudarenje".
Lako je ekipi prčati, kada nešto prođe da su i oni to mogli...Eh, treba u pravom trenutku biti na pravo mjestu, te imati hrabrosti učini odlučujuće korake, jer jedno je priča,
a drugo je akcije. Uvijek se može netko priključiti u taj bizis, branšu ako želi...Ali, ljudi počesto razmišlajuju(općenito, pisano...) kao mala djeca...Ne žele nešto početi,
jer eto ne mogu biti najbolji(neisplativo, to je teško, bla, bla...) u tome...Kao da je to poanta svakog rada...
Da je lako, onda bi tako rokao svatko.

 

Mnogi ljudi na kompjutere gledaju samo kao na kutije za igranje, surfanje po netu, te gubljenje vremena na FB. O.K., i to je ok...netko i to mora..


Međutim, ima i nas koji ne gledamo tako na to.


Mnogi žive od svojeg kompjutrašenja...Kao, što su mnogi kao mali igrali nogać u kvartu, ali samu su rijetki na tome zaradili grdne pare, te živjeli na velikoj nozi..
Primjer, moga kvarta je Dino Drpić.

 

Stoga mi je drago za kompjuteraša Krešu što mu dobro ide.


Kao i našem BUG-izvrsnom mediju za nas kompjuteraše.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 1 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice