Sve Toyote imat će i elektrificiranu verziju do 20

poruka: 5
|
čitano: 2.483
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve Toyote imat će i elektrificiranu verziju do 20".
15 godina
offline
Sve Toyote imat će i elektrificiranu verziju do 20

moja toyota od prvoga je dana na struju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Sve Toyote imat će i elektrificiranu verziju do 20

Do 2025. godine Toyota će u ponudi imati isključivo hibridne i električne automobile. 

Autor ove rečenice bi trebao ponoviti lekciju iz engleskog ili, vjerojatnije s obzirom na naslov, iz hrvatskog.

 

S druge, pozitivne, strane, ovaj članak je svojevrsni anti-click-bait - u naslovu se prenosi ispravna i nenapuhana informacija, a u tekstu pogrešna.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sve Toyote imat će i elektrificiranu verziju d
Dead kaže...
Kako bilo da bilo odzvonilo je pravim autima. Nadiru zujalice nezaustavljivo. Sa sjetom ćemo se sijećati mirisa benzina i diesela.

I onda će cijena struje toliko porasti da ćemo svi kući imati benzinski ili dizelski agregat da jeftinije napunimo zelene električne aute.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sve Toyote imat će i elektrificiranu verziju d
Mozda a mozda i ne. FN paneli su sve jeftiniji tako da prostora za rast cijena struje - NEMA
Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sve Toyote imat će i elektrificiranu verziju d
Feudalac kaže...
Mozda a mozda i ne. FN paneli su sve jeftiniji tako da prostora za rast cijena struje - NEMA
Feudalac kaže...
Mozda a mozda i ne. FN paneli su sve jeftiniji tako da prostora za rast cijena struje - NEMA
Feudalac kaže...
Mozda a mozda i ne. FN paneli su sve jeftiniji tako da prostora za rast cijena struje - NEMA
Feudalac kaže...
Mozda a mozda i ne. FN paneli su sve jeftiniji tako da prostora za rast cijena struje - NEMA
Feudalac kaže...
Mozda a mozda i ne. FN paneli su sve jeftiniji tako da prostora za rast cijena struje - NEMA
Feudalac kaže...
Mozda a mozda i ne. FN paneli su sve jeftiniji tako da prostora za rast cijena struje - NEMA
Feudalac kaže...
Mozda a mozda i ne. FN paneli su sve jeftiniji tako da prostora za rast cijena struje - NEMA
Feudalac kaže...
Grozno kaj sam napravio. Isprika

To ti je kad s iPhonea pišeš... Kako se meni nikad ne dogodi?

 

Netko će morati početi plaćati ono što je sad skoro 50 % cijene goriva, za ceste, autoceste i whatever. Na to sam mislio, ne na rast zbog povećanja potražnje. Ali nije da imam namjeru ulaziti u neke rasprave, ono je više šala pošalica bila.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice