Sve više glasina da bismo The Last of Us remake mo

poruka: 4
|
čitano: 5.190
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve više glasina da bismo The Last of Us remake mo".
14 godina
offline
Sve više glasina da bismo The Last of Us remake mo

Čemu već remake?

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sve više glasina da bismo The Last of Us remak
Pa da zarade nekaj sitnog....

Besmisleno, igra graficki nema potrebe izgledati bolje nego je na ps4, gameplay nemaju sto dirati, za neki dlc koji bi prosirio pricu je prekasno, jer je vec izasao (i polako se zaboravlja) drugi dio....

Tako da ovo, osim u slucaju da budu dijelili kao besplatan apgrejd, jednostavno nema smisla...

Mislim, nema smisla davati novce za ovu verziju, posebice kad su tlou vec ugurali i u collection, i u plus....

Bolje da rade na trecem dijelu,a jos bolje necem novom u tom stilu....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sve više glasina da bismo The Last of Us remake mo

odlična vijest za gaming, igra koja je dostupna već skoro desetljeće će dobiti drugi remake, evo ne mogu spavati od uzbuđenja. 

 

A što ga cijede

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sve više glasina da bismo The Last of Us remake mo

Da. A i ovaj dio mi je malo fishy "Prve vijesti o remakeu The Last of Usa za PlayStation 5 su se pojavile prošle godine kada je Bloomberg prenio vijest da je posao prebačen sa Sonyjevog internog tima Visual Arts Service Group na originalne developere Naughty Dog. "

 

Kao da ne mogu naći neki drugi studio da radi remake. Pusti Naughty Dog da radi nešto novo...

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice