Sve zgrade u EU do 2050. transformirat će se u zgr

poruka: 7
|
čitano: 3.581
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve zgrade u EU do 2050. transformirat će se u zgr".
6 godina
offline
Sve zgrade u EU do 2050. transformirat će se u zgr

Iznimke će biti vjerske i povijesne građevine, vojni, industrijski i gospodarski objekti te samostalne kuće manje od 50 m2

 

mi ostali BUDALE

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Sve zgrade u EU do 2050. transformirat će se u zgr

Koliko će onda koštat kvadrat u Zagrebu, 7-8 iljad eur?

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Sve zgrade u EU do 2050. transformirat će se u zgr

I opet oni koj imaju najviše novaca (vjerske zajednice) i oni koji najviše zagađuju (industrija) će dobro proći. Ajde ovima s malim kućama do 50m2 neka bude jer su u manjini ionako. Mi ostali, pušing rođo, pušing.

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Sve zgrade u EU do 2050. transformirat će se u zgr

zeleni....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sve zgrade u EU do 2050. transformirat će se u zgr

Pa da, treba to nekako riješiti. Evo staklenički plinovi sukljaju iz moje zgrade, ne vidi se kroz prozor od plinova.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Sve zgrade u EU do 2050. transformirat će se u zgr

onda ću zidat industrijsku vojnu crkvu pa me baš briga. emitirat ću do obdukcije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve zgrade u EU do 2050. transformirat će se u
"...zgrade će morati uključivati infrastrukturu za punjenje električnih automobila i bicikala."

Od kada ovo vrijedi te odnosi li se samo na novogradnju ili i na veliko renoviranje postojećih zgrada?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice