Svemirski teleskop James Webb poslao prve fotograf

poruka: 6
|
čitano: 8.937
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svemirski teleskop James Webb poslao prve fotograf".
15 godina
offline
Svemirski teleskop James Webb poslao prve fotograf

Jedva cekam prve "prave" slike

 

 

Usput.

Zahvaljujuci Eliti, posjetih tu zvijezdu prije par dana bas nakon objave da je JWST odabrao tu zvijezdu za kalibraciju.

U Eliti je zavedena pod imenom HIP 48034 (Hiparhov katalog) i ima 13 planeta u sistemu.

 

 

Slika ispod, jedan od  planeta, HIP 48034 1C (nije moja slika, jer magarac nije stisnuo screenshot kad je bio tamo)

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Svemirski teleskop James Webb poslao prve fotograf

džejmse vebu, nije te tamo poslalo navijati za infracrvenu zvezdu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
15 2 hvala 1
6 godina
offline
Svemirski teleskop James Webb poslao prve fotograf

nisu to nikakve planete i zvijezde nego prašina na leći!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Svemirski teleskop James Webb poslao prve fotograf

Dali je moguce da snimaju galaksije u visokoj rezoluciji + udaljene su svjetlosnim godinama od nas, al kad god ispadne slika NLO-A, kvaliteta je kao da sam mobitelom kroz dvogled snimio :P

Sk3301
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Svemirski teleskop James Webb poslao prve foto
syncmaster245b kaže...

Jedva cekam prve "prave" slike

 

 

Usput.

Zahvaljujuci Eliti, posjetih tu zvijezdu prije par dana bas nakon objave da je JWST odabrao tu zvijezdu za kalibraciju.

U Eliti je zavedena pod imenom HIP 48034 (Hiparhov katalog) i ima 13 planeta u sistemu.

 

 

Slika ispod, jedan od  planeta, HIP 48034 1C (nije moja slika, jer magarac nije stisnuo screenshot kad je bio tamo)

 

Koju verziju igre imaš?

 

Imaš i magarca koji ti inače opali screenshotove? 

15 godina
offline
Re: Svemirski teleskop James Webb poslao prve foto
Thinker kaže...

 

Koju verziju igre imaš?

 

Imaš i magarca koji ti inače opali screenshotove? 

 Odyssey

 

Nemam drugoga, samo ovoga kojeg sretnem svako jutro pred ogledalom

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice