TakeCare – domaća aplikacija koja pouzdano podsjeć

poruka: 4
|
čitano: 3.292
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TakeCare – domaća aplikacija koja pouzdano podsjeć".
3 godine
odjavljen
offline
TakeCare – domaća aplikacija koja pouzdano podsjeć

Nadam se da ovo cita onaj Panzer.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2022 9:59 (veliki pero).
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
TakeCare – domaća aplikacija koja pouzdano podsjeć

Ovo je potencijalno zanimljivo svima koji imaju kronične boleštine ili imaju nekog u obitelji s tim problemom.

Moram uzimati više lijekova tijekom dana i to sam bio riješio alarmima na mobu (8:00, 14:00, 21:00), ali onda mi je to postalo navika i ovaj jutarnji sam ugasio, jer ionako uz doručak popijem terapiju. Preostala dva sam ostavio više kao kontrolni mehanizam / podsjetnik. 

 

Možda će nekome poslužiti dodatne funkcionalnosti (detalji o lijekovima, podsjetnici za više osoba itd.), no ključ je u disciplini. Ako nakon nekog vremena svi ti podsjetnici postanu previše dosadni, isključit ćemo ih i opet se može dogoditi da se preskoči uzimanje terapije. 

 

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
TakeCare – domaća aplikacija koja pouzdano podsjeć

kako to oni gospodini (i poneka gospođa) u kravatama i izlizanim sakoima što u 7 ujutro sjede u parkiću ne trebaju podsjetnik na uzimanje jutarnje terapije... hmm? 🤔

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
TakeCare – domaća aplikacija koja pouzdano podsjeć

tejk ker = uzmi psa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice