Tech milijarder Jared Isaacman spojit će svemirski

poruka: 2
|
čitano: 1.961
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tech milijarder Jared Isaacman spojit će svemirski".
15 godina
neaktivan
offline
Tech milijarder Jared Isaacman spojit će svemirski

Drago mi je da tehnologija napreduje makar su ta putovanja samo za rijetke i bogate i veseli me mogućnost putovanja oko Mjeseca i kasnije Marsa itd. Obični smrtnici mogu to napraviti besplatno bilo u mašti ili preko astralne projekcije ili suosjećajući s putnicima gledajući snimke tih putovanja. Mi smo svi astronauti, letimo kroz svemir stojeći na Zemlji, posmatramo zvijezde i komete.
Pretpostavljam da će biti i opcija za siromašne kad se uđe u letjelicu i dalje se polijetanje i letenje odvija u simulaciji i prati preko ekrana (lažnih prozora). Sve isto samo što nema tako velike mogućnosti pogibije u padu letjelice ili sukobu sa vanzemaljcima.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tech milijarder Jared Isaacman spojit će svemirski

fala kaj ste me naslovnom ilustracijom podsjetili da otfuram stari bojler u reciklažno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 17:17 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice