Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnicima

poruka: 21
|
čitano: 7.177
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnicima ".
6 godina
neaktivan
offline
Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnicima

Nadam se da će nešto od tih ulaganja ići i nama koji živimo u manjim mjestima jer je kod mene ljeti kad još 10ak ljudi dođe na mrežu brzina interneta 2Mbit/s u najboljem slučaju na 3G. A 3G mreža često pada na 2G. A kod bilo kakvog tehničkog problema sa mrežom me Tele2 šalje na T-mobile a T-mobile na tele2 (pošto se koriste T-mobile odašiljači ovdje).

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnicima

Još mi 15 dana traje Simpa Glanc opcija.

 

Ako i Simpa ne uradi isto u tom roku, prelazim na Tele2 bonove bez pardona.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
GhostLoveScore kaže...

Nadam se da će nešto od tih ulaganja ići i nama koji živimo u manjim mjestima jer je kod mene ljeti kad još 10ak ljudi dođe na mrežu brzina interneta 2Mbit/s u najboljem slučaju na 3G. A 3G mreža često pada na 2G. A kod bilo kakvog tehničkog problema sa mrežom me Tele2 šalje na T-mobile a T-mobile na tele2 (pošto se koriste T-mobile odašiljači ovdje).

 i u ZG bude 5Mbit/s tako da ti dođe na isto

9 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
Znači tele2 milina. Još uvijek imam smart tarifu koju plaćam 40 kn i dobim 1000 min/4gb. Za dodatnih 5 kn uzmem 100 sms. Za svaku kupnju bona preko neta dobim bonus kn ili mb, a zadnje dvije-tri nadoplate su mi dali i 100 free sms, nemam pojma iz kojeg razloga. S obzirom da sam i u klubu novčić koji je besplatan, svaka dva-tri mjeseca dobijem i dosta bonus kn koje nema šanse da potrošim jer se troše samo na uspostave poziva.

Ma milina. Za te pare nema bolje tarife na tržištu.
 
15 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
neka ukidaju, nakon 2 godine ocajnog signala sa zadovoljstvom sam ih se rjesio
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
Zeppelin kaže...
neka ukidaju, nakon 2 godine ocajnog signala sa zadovoljstvom sam ih se rjesio

 Ja i dan danas na vipu imam kod kuće užasan signal...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
7 godina
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
kbenzema kaže...
Znači tele2 milina. Još uvijek imam smart tarifu koju plaćam 40 kn i dobim 1000 min/4gb. Za dodatnih 5 kn uzmem 100 sms. Za svaku kupnju bona preko neta dobim bonus kn ili mb, a zadnje dvije-tri nadoplate su mi dali i 100 free sms, nemam pojma iz kojeg razloga. S obzirom da sam i u klubu novčić koji je besplatan, svaka dva-tri mjeseca dobijem i dosta bonus kn koje nema šanse da potrošim jer se troše samo na uspostave poziva.

Ma milina. Za te pare nema bolje tarife na tržištu.

 

Također. Drago mi je da nisam jedini na toj najboljoj tarifi ikada :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
Orwandill kaže...
kbenzema kaže...
Znači tele2 milina. Još uvijek imam smart tarifu koju plaćam 40 kn i dobim 1000 min/4gb. Za dodatnih 5 kn uzmem 100 sms. Za svaku kupnju bona preko neta dobim bonus kn ili mb, a zadnje dvije-tri nadoplate su mi dali i 100 free sms, nemam pojma iz kojeg razloga. S obzirom da sam i u klubu novčić koji je besplatan, svaka dva-tri mjeseca dobijem i dosta bonus kn koje nema šanse da potrošim jer se troše samo na uspostave poziva.

Ma milina. Za te pare nema bolje tarife na tržištu.

 

Također. Drago mi je da nisam jedini na toj najboljoj tarifi ikada :D

 Ja isto, pre dobra je da bih ostavio da propadne ...

14 godina
offline
Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnicima

Moja tarifa je najbolja, potpuno je besplatna i nema pretplate: korištenje hrpe lako dostupnih wifijeva diljem grada za sve što mi treba, Zagreb wifi je tu najkorišteniji.

Uštedio sam vjerojatno tisuće kuna već.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnicima

Mreža za nezahtjevne korisnike.

Slaba pokrivenost za sve one koji se s mobitelom stvarno kreću, a ne vrte se uvijek na 2-3 iste lokacije. Katastrofalno loš 4G/LTE signal, odnosno preveliko opterećenje baznih stanica, pa često moraš prebaciti na 3G koji malo lakše "gura" tu preopterećenost. Kvaliteta zvuka/poziva najlošija od svih operatera. Korisnička podrška svedena na "bok kak si, restartaj router/mobitel, prebaci se na 3G mrežu, odi češkaj muda na repetitoru za bolji signal" i naravno u 90% slučajeva preko Facebooka, jer tamo smo si ekipa :-)

Sve u svemu ok cijene i super usluga za nekog nezahtjevnog.

 
5 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
devotion kaže...

Korisnička podrška svedena na "bok kak si, restartaj router/mobitel, prebaci se na 3G mrežu, odi češkaj muda na repetitoru za bolji signal" i naravno u 90% slučajeva preko Facebooka, jer tamo smo si ekipa :-)

I gore:

- Poštovani, na 4G signalu mi internet ne radi uopće, a na 3G signalu radi jako sporo uz veliki ping

- Uključite na routeru da automatski odabire vrstu mreže

- Ali onda mi se spoji na 4G i internet mi NE RADI

- Da, ali na automatskom načinu odabira router bira najbolju mrežu

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
online
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
kbenzema kaže...
Znači tele2 milina. Još uvijek imam smart tarifu koju plaćam 40 kn i dobim 1000 min/4gb. Za dodatnih 5 kn uzmem 100 sms. Za svaku kupnju bona preko neta dobim bonus kn ili mb, a zadnje dvije-tri nadoplate su mi dali i 100 free sms, nemam pojma iz kojeg razloga. S obzirom da sam i u klubu novčić koji je besplatan, svaka dva-tri mjeseca dobijem i dosta bonus kn koje nema šanse da potrošim jer se troše samo na uspostave poziva.

Ma milina. Za te pare nema bolje tarife na tržištu.

 Milina ako si vec u takvoj tarifi. Za nove korisnike ponuda im je katastrofalna, doslovno su najmanje isplativi operater na trzistu, ne ulazeci uopce u kvalitetu usluge vec samo u cijenu. Mislim da je kad sam zadnji put gledao bilo 1000 min + 1 GB za 70 kn ili tako nesto; katastrofa, na tomatu za 50 kn dobijem 4 000 mb/sms/minuta za trositi kako hocu, i +20% kn na racun kod kupnje bona online Mastercardom do kraja 2019. god...

 

EDIT: Lol, isao sad provjeriti na stranicu i jos je gore nego sto sam mislio. 55 kn 300 min+ 300 SMS, rofl.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 11:41 (Minneyar).
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnicima

Svi su oni isti... Sigurno su bili prvi koji su je uveli, a sad ko fol misle na svoje korisnike. Kad su je uvodili očito im korisnici i njihovo zadovoljstvo nisu bili previše bitni...

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
Alien 1971 kaže...

Svi su oni isti... Sigurno su bili prvi koji su je uveli, a sad ko fol misle na svoje korisnike. Kad su je uvodili očito im korisnici i njihovo zadovoljstvo nisu bili previše bitni...

 Niđe veze, uveli su kad su i svi uveli radi povecanog troška koji im je država nametnula i sad su ga prvi maknuli.

11 godina
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
Mozda i miljun
9 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
@Minneyar

Istina, nove tarife su im živi užas zato na ovu pazim ko da je zlatna, uvijek dovoljno para na računu za produženje da nebi slučajno bilo nismo znali i propala tarifa 😀
14 godina
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
Dobro je tak nesto cut u doba kad sve poskupljuje.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
Dobro je tak nesto cut u doba kad sve poskupljuje.
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
Tak i ja po Županji (selendra) idem okolo i hvatam wifi kafića, banaka, trgovina itd..
13 godina
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
Minneyar kaže...
kbenzema kaže...
Znači tele2 milina. Još uvijek imam smart tarifu koju plaćam 40 kn i dobim 1000 min/4gb. Za dodatnih 5 kn uzmem 100 sms. Za svaku kupnju bona preko neta dobim bonus kn ili mb, a zadnje dvije-tri nadoplate su mi dali i 100 free sms, nemam pojma iz kojeg razloga. S obzirom da sam i u klubu novčić koji je besplatan, svaka dva-tri mjeseca dobijem i dosta bonus kn koje nema šanse da potrošim jer se troše samo na uspostave poziva.

Ma milina. Za te pare nema bolje tarife na tržištu.

 Milina ako si vec u takvoj tarifi. Za nove korisnike ponuda im je katastrofalna, doslovno su najmanje isplativi operater na trzistu, ne ulazeci uopce u kvalitetu usluge vec samo u cijenu. Mislim da je kad sam zadnji put gledao bilo 1000 min + 1 GB za 70 kn ili tako nesto; katastrofa, na tomatu za 50 kn dobijem 4 000 mb/sms/minuta za trositi kako hocu, i +20% kn na racun kod kupnje bona online Mastercardom do kraja 2019. god...

 

EDIT: Lol, isao sad provjeriti na stranicu i jos je gore nego sto sam mislio. 55 kn 300 min+ 300 SMS, rofl.

Slažem se da im tarife na bonove nisu baš najbolje, ali pogledaj tarife na pretplatu; neograničeni pozivi, SMS i internet = 169 kn/mj. i bez ugovorne obveze.

 

Čisto za usporedbu, evo kakvo je stanje kod drugih operatera:

 

HT:

- neograničeni pozivi/SMS prema HT-u, 5000 minuta ili SMS-ova prema drugim mrežama

- 30 GB interneta + jedna StreamON aplikacija

= 299 kn/mj.

 

A1:

- 5000 minuta ili SMS-ova prema svim mrežama

- 30 GB interneta

= 254 kn/mj.

 

Bonbon:

- 1000 minuta unutar i 1000 izvan mreže

- 2000 SMS-ova

- 20 GB interneta

= 175 kn/mj.

 

Tomato:

- 20000 jedinica (minuta poziva ili SMS ili 1 MB)

= 120 kn/mj.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 19:50 (Marko :D).
14 godina
offline
Re: Tele2 ukinuo naknadu za pristup mreži korisnic
Dex.pwn kaže...
Tak i ja po Županji (selendra) idem okolo i hvatam wifi kafića, banaka, trgovina itd..

 I još je super stvar što kad se jednom spojiš na jednu mrežu, svaki put će se automatski spojit, samo šaltaš :)

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice