Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma

poruka: 14
|
čitano: 4.931
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma".
5 godina
offline
Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma

Optima je još jedina ozbiljana kompanija koja je preuzeta od strane krupnog kapitala.Ne računam pritom na manje firmice koje još posluju a i to je pitanje do kada.Tako da sada su sva tri operatera "popunjena" s ponudom 3u1 i to različitim opcijama gledanja tipa EON ili ISKON tv , MAX tv to GO ili Exkplore TV od A1 .Borba ide u uski krug kvalitete i pružanja usluge kao takve i bet će zanimljivo gledati u narednih par godina kako će se stvari razvijati.Moj osobni stav je da će Telemach malo po malo otkidati komadić tržišta dvojcu i to na uštrb optike koju brzo šire ali i 5g-u koji hibridno može biti dobra opcija...

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma
Ne može Telemachu nitko trenutno da parira.
Malo po malo kupit će sve iz godine u godinu, barem kada je riječ o zemljama na Balkanu.
Because anything Korea does, Japan does it better.
11 godina
offline
Re: Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma
Blackcastle kaže...

Optima je još jedina ozbiljana kompanija koja je preuzeta od strane krupnog kapitala.Ne računam pritom na manje firmice koje još posluju a i to je pitanje do kada.Tako da sada su sva tri operatera "popunjena" s ponudom 3u1 i to različitim opcijama gledanja tipa EON ili ISKON tv , MAX tv to GO ili Exkplore TV od A1 .Borba ide u uski krug kvalitete i pružanja usluge kao takve i bet će zanimljivo gledati u narednih par godina kako će se stvari razvijati.Moj osobni stav je da će Telemach malo po malo otkidati komadić tržišta dvojcu i to na uštrb optike koju brzo šire ali i 5g-u koji hibridno može biti dobra opcija...

Optima ozbiljna kompanija? Zato su bili pod upravom HT. Ne bi li se malo uneozbiljili.

42
5 godina
offline
Re: Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma
markoBT kaže...
Blackcastle kaže...

Optima je još jedina ozbiljana kompanija koja je preuzeta od strane krupnog kapitala.Ne računam pritom na manje firmice koje još posluju a i to je pitanje do kada.Tako da sada su sva tri operatera "popunjena" s ponudom 3u1 i to različitim opcijama gledanja tipa EON ili ISKON tv , MAX tv to GO ili Exkplore TV od A1 .Borba ide u uski krug kvalitete i pružanja usluge kao takve i bet će zanimljivo gledati u narednih par godina kako će se stvari razvijati.Moj osobni stav je da će Telemach malo po malo otkidati komadić tržišta dvojcu i to na uštrb optike koju brzo šire ali i 5g-u koji hibridno može biti dobra opcija...

Optima ozbiljna kompanija? Zato su bili pod upravom HT. Ne bi li se malo uneozbiljili.

 Koliko je ozbiljan govori se o tome koliko ima udio na tržištu a ako i do sada nisu bili ozbiljni pod Telemachom će sigurno biti ozbiljni.Osim perifernih micro tvrtki koje su ostale u HR ne vidim više što bi se moglo "pojesti" tako da mislim da su stvari s internet i tv uslugom konsolidirane i sada slijedi prava borba za korisnika.

15 godina
offline
Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma

Optima Telekom je najgora firma sa kojom sam imao ugovor o telekom uslugama, veza mi je pucala desetak puta na dan, podrška katastrofa. 

One - You lock the target Two - You bait the line Three- You slowly spread the net And four - You catch the man
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma
cgsi kaže...

Optima Telekom je najgora firma sa kojom sam imao ugovor o telekom uslugama, veza mi je pucala desetak puta na dan, podrška katastrofa. 

 sad će biti još bolja 

5 godina
offline
Re: Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma

Optima dobro da je uopće preživjela do sada , al sad je vrijeme za bolju uslugu, a na kraju sve se svodi na lovu...

4 godine
offline
Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma

Nije mi jasno; što će Telemach to sve kupiti da mu nitko neće ništa moći....moram priznati da mi onaj post uopće nije jasan.....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma
Envy kaže...
Ne može Telemachu nitko trenutno da parira.
Malo po malo kupit će sve iz godine u godinu, barem kada je riječ o zemljama na Balkanu.

 Pišeš gluposti, da sve če pokupovat čak i Hrvatski T-Com ali i A1 sve ide u ruke Telemachu.

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Re: Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma
rambox kaže...
Envy kaže...
Ne može Telemachu nitko trenutno da parira.
Malo po malo kupit će sve iz godine u godinu, barem kada je riječ o zemljama na Balkanu.

 Pišeš gluposti, da sve če pokupovat čak i Hrvatski T-Com ali i A1 sve ide u ruke Telemachu.

Pa neće državne uhljebarske telecom kompanije. Nisu gluposti vidi slovenski SBB, u BIH imam 1/1 GbpE, kada je riječ o Internetu ponekad pomislim da živim u Japanu.

Ne znam što su gluposti ali sada imaju prava na gro emisija. 

4 godine
offline
Re: Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma
Envy kaže...
rambox kaže...
Envy kaže...
Ne može Telemachu nitko trenutno da parira.
Malo po malo kupit će sve iz godine u godinu, barem kada je riječ o zemljama na Balkanu.

 Pišeš gluposti, da sve če pokupovat čak i Hrvatski T-Com ali i A1 sve ide u ruke Telemachu.

Pa neće državne uhljebarske telecom kompanije. Nisu gluposti vidi slovenski SBB, u BIH imam 1/1 GbpE, kada je riječ o Internetu ponekad pomislim da živim u Japanu.

Ne znam što su gluposti ali sada imaju prava na gro emisija. 

 Koje su to?

5 godina
offline
Re: Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma

Mislim da su pojedinci otišli totalno u krivom smjeru.Moj prvi post je bio da skratim ....što je kupljeno , kupljeno je , neće više biti kupovine između njih tri tako da je konsolidacija tržišta defacto podjeljena sad je borba za svakog korisnika...

15 godina
offline
Re: Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma
Ulica Ulice kaže...

* * *

Ne znam što su gluposti ali sada imaju prava na gro emisija. 

 Koje su to?

Formula 1, Formula 2, Formula 3, Formula E, Formula W, Moto GP, Moto 2, Moto 3. Nascar. IndieCar. itd itd...
Za nogometno Evropsko i Svjetsko prvenstvo me nije briga, A imaju i za to prava.
Nije me briga ni za Zvezde Granda ni za Nikad nije kasno.

I'm Out, ne prozivajte me više ovdje, jer za 150 kuna imam 1/1 GbpE optičku vezu - Ja prezodovaljan!

Imaš li ti Ulica Ulice za te novce takvu vezu? Imaš ali u snu!

4 godine
offline
Re: Telemachu odobreno preuzimanje Optima Telekoma
Envy kaže...
Ulica Ulice kaže...

* * *

Ne znam što su gluposti ali sada imaju prava na gro emisija. 

 Koje su to?

Formula 1, Formula 2, Formula 3, Formula E, Formula W, Moto GP, Moto 2, Moto 3. Nascar. IndieCar. itd itd...
Za nogometno Evropsko i Svjetsko prvenstvo me nije briga, A imaju i za to prava.
Nije me briga ni za Zvezde Granda ni za Nikad nije kasno.

I'm Out, ne prozivajte me više ovdje, jer za 150 kuna imam 1/1 GbpE optičku vezu - Ja prezodovaljan!

Imaš li ti Ulica Ulice za te novce takvu vezu? Imaš ali u snu!

Izuzetno mi je drago i vrlo sam zadovoljan što si prezodovoljan svojom 1/1 GbpE optičkom vezom.....

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2021 13:58 (Ulica Ulice).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice