Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

poruka: 22
|
čitano: 5.987
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro".
5 godina
offline
Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

Laserski toilet papir od Palome...valjda onda ona njihova ružičasta tvorevina napokon ode u mirovinu

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Tesla pokušava patentirati laserske brisače vj

onda pazi na prkno da ne zagori od lasera...a kaj bumo s hemićima?

14 godina
offline
Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

Laser koji će sjebat golublje govno ili mokri javorov list prikeljen na šajbu će zbušit rupu na autu i ubit bar 3 pješaka oko sebe.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tesla pokušava patentirati laserske brisače vj
neutrino kaže...

Laser koji će sjebat golublje govno ili mokri javorov list prikeljen na šajbu će zbušit rupu na autu i ubit bar 3 pješaka oko sebe.

 i pogoditi rezervoar drugog auta i on eksplodirati, ta eksplozija će potaknuti eksploziju drugog auta i tako za redom, domino koji će doći do nuklearne elektrane a kad ona eksplodira - chernobyl 2.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
12 godina
neaktivan
offline
Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

A pod šta će se onda stavljat kazne? 

Moj PC  
22 0 hvala 0
14 godina
offline
Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

Ma kome će uopće trebat čista šajba ak će auti biti samovozeći

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

-još jedan patent troll.. a možda griješim, no možda i naslov bar ponekad može biti (ne)pogrešan? Slučajno? Veća slučajnost da te pogodi grom, loto nego naslov u skladu sa sadržajem?

Tesla pokušava patentirati ..

-ne, tesla je aplicirao prije pola godine i odobreno je prije par dana. Ne pokušava, nego je patentirao...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
6 1 hvala 0
6 godina
offline
Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

Pa brisači su jedan od rijetkih djelova auta koji se nije bitno promjenio od izuma, iako se ovdje nigdje ne spominje kiša/snjeg, nego samo odstranjivanje prljavštine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

Ok, to može biti dodatak brisačima, nikako zamjena. Mislim kiša hello. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 0:06 (love2ml86).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

Citao sam prije nekog vremena o ideji da se zamijene sa sajbom koja vibrira i tako odstranjuje necistoce, vodu ili snijeg. Mora da je zapelo negdje izmedu ideje i realizacije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 0:22 (kerum).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

frrrzzzzzz

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
8 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Tesla pokušava patentirati laserske brisače vj
Jedino ako su izumili laser koji neće pritom spržiti ljudima oči.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tesla pokušava patentirati laserske brisače vj
overhaul kaže...

frrrzzzzzz

Ovo je pre fucking dobar izum

To trebaju stavit na šajbu

16 godina
offline
Re: Tesla pokušava patentirati laserske brisače vj
ihush kaže...

-još jedan patent troll.. a možda griješim, no možda i naslov bar ponekad može biti (ne)pogrešan? Slučajno? Veća slučajnost da te pogodi grom, loto nego naslov u skladu sa sadržajem?

Tesla pokušava patentirati ..

-ne, tesla je aplicirao prije pola godine i odobreno je prije par dana. Ne pokušava, nego je patentirao...

Pogrešno. Radi se o patentnoj prijavi koju Patentni ured tek treba revidirati, provući kroz cijeli proces odobrenja, što može trajati godinama. Ako se Tesli patent odobri, onda će u zaglavlju pisati "US patent no." i broj patenta. Za sada piše samo "Patent application". Prijava je podnesena prije pola godine i sada je samo javno objavljena, nigdje ne piše da je i usvojena.

 

Evo i kako to izgleda u praksi, na primjeru nekih random Appleovih patenata:

ovo je patentna prijava

ovo je odobreni patent

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
14 godina
offline
Re: Tesla pokušava patentirati laserske brisače vj
kerum kaže...

Citao sam prije nekog vremena o ideji da se zamijene sa sajbom koja vibrira i tako odstranjuje necistoce, vodu ili snijeg. Mora da je zapelo negdje izmedu ideje i realizacije.

 

Da, na sličan način se čiste senzori digitalnih fotoaparata, ultrazvučnim vibracijama. Ovo sa laserima je zgodna stvar, ali će biti još bolje kada kao u Zvjezdanim stazama naprave zaštitno polje, onda nema šanse da se išta prikelji na staklo. Do toga vremena će dobro poslužiti nano premazi koji omogućavaju da voda i prašina puno lakše kliznu sa stakla.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

uz reverzibilnu hidroelektranu u prtljažniku i/ili atomsku centralu i/ili vjetroelektranu na krovu - zašto ne?! bitno je da se struja troši i auto-nomija smanji na do 5 m. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tesla pokušava patentirati laserske brisače vjetro

Neke stvari na autima jednostavno nemaju bolju alternativu, poput kotača naprimjer.

scientia est potentia
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tesla pokušava patentirati laserske brisače vj

Leteći automobili neće imati kotače :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
odjavljen
offline
Re: Tesla pokušava patentirati laserske brisače vj
EZY-E kaže...
neutrino kaže...

Laser koji će sjebat golublje govno ili mokri javorov list prikeljen na šajbu će zbušit rupu na autu i ubit bar 3 pješaka oko sebe.

 i pogoditi rezervoar drugog auta i on eksplodirati, ta eksplozija će potaknuti eksploziju drugog auta i tako za redom, domino koji će doći do nuklearne elektrane a kad ona eksplodira - chernobyl 2.

 Introducing - Fallout 5, by Bethesda

16 godina
offline
Re: Tesla pokušava patentirati laserske brisače vj
mGT kaže...
overhaul kaže...

frrrzzzzzz

Ovo je pre fucking dobar izum

To trebaju stavit na šajbu

 Pa je. Brusilica ili šmirglalica ili čelična rotacijska četka od 1000W je jednako opasna bedaku u rukama, a ovo savršeno bez uništavanja oblika predmeta odstranja hrđu i boju i netreba izmjenu brusnih ploča ili četki.
još u rukama nema trzaja zbog zapinjanja pri rotaciji na zaprekama. Istina, zaštita pri korištenju ovog je vjerojatno potrebna kao za varenje elektrodama, autogenim ili plazmom, ali bože moj.
Ne dati djeci i elonu da se s tim igra na šajbi i sve pet.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Tesla pokušava patentirati laserske brisače vj
kerum kaže...

Citao sam prije nekog vremena o ideji da se zamijene sa sajbom koja vibrira i tako odstranjuje necistoce, vodu ili snijeg. Mora da je zapelo negdje izmedu ideje i realizacije.

 Nije zapelo samo je skupo. Mclaren p1 ih ima ako se varam 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla pokušava patentirati laserske brisače vj
Svasta ce izmisliti, samo kako bi digli u nebesa cijenu popravaka tako da auto nakon nekih 7-8 godina nije za drugo nego pod presu/smece i kupuj novi. Otprilike kao mobiteli nakon 2 godine.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice