Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu

poruka: 14
|
čitano: 9.429
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu".
15 godina
offline
Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu

Takav monitor i onda nema HDMI 2.1

Moj PC  
10 2 hvala 1
10 godina
offline
Re: Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu
Ajme cijene...
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu
Jako puno love za monitor s toliko nedostataka. Stvara se takav hype, a kad se realno pogleda monitor nista specijalno kako se najavljivala qd oled tehnologija.
Pa za manje love se uzme lg g2/c2 48/55” koji so odlicni gaming tvi. A koliko je povoljnija c1 serija da ne spominjemo.

 
8 5 hvala 2
11 godina
offline
Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu

QDoled panel tehnologija ima ogroman potencijal samo sto to nije realizirano u potpunosti u ovom monitoru,pogotovo za trazenu cijenu.

QDoled televizori ce bit bolja demonstracija te panel tehnologije dok se ne pojave bolji qdoled monitori...i jeftiniji.

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu
Azmo kaže...
Ajme cijene...

kad ljudi bez beda daju 15 t kn za grafičku, red je dati i 10tkn za ovog macana...

treba tu rezoluciju nahraniti snagom.

 

ne treba svakom 48, 50 inch za igre, a pravi gejmeri vole imati "svoj" monitor, neovisno o televiziji.

 

*inače, odlična recenzija, za razliku od velike većine jutubera i lokalnih forumaša tzv. "znalaca" na temi o televizorima i panel tehnologijama.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
16 godina
offline
Re: Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu
Pixel kaže...
Jako puno love za monitor s toliko nedostataka. Stvara se takav hype, a kad se realno pogleda monitor nista specijalno kako se najavljivala qd oled tehnologija.
Pa za manje love se uzme lg g2/c2 48/55” koji so odlicni gaming tvi. A koliko je povoljnija c1 serija da ne spominjemo.

 

Postoji nešto što se zove "early adopter tax" - ovakve stvari odmah po izlasku kupuje ekipa kojoj je bitno da nešto prvi imaju, pare su sporedne.

Osim toga, uzmi u obzir da je cijena slična (ili čak niža) na tržištima puno veće kupovne moći nego što je naša,

tako da je sve relativno.

Split your lungs with Blood and Thunder
13 godina
offline
Re: Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu
Pixel kaže...
Jako puno love za monitor s toliko nedostataka. Stvara se takav hype, a kad se realno pogleda monitor nista specijalno kako se najavljivala qd oled tehnologija.
Pa za manje love se uzme lg g2/c2 48/55” koji so odlicni gaming tvi. A koliko je povoljnija c1 serija da ne spominjemo.

 

Svašta. Koliko ima OLED monitora? Koliko ima OLED ultrawideova? Koliko ima QD-OLED ičega na tržištu? I to onda uspoređivati s televizorima. Ovo je potpuno prihvatljiva cijena za najbolji ultrawide na tržištu, iskreno sam očekivao da će biti viša (i vjerojatno i hoće s obzirom da je rasprodan zauvijek). Prije otprilike 3 godine je cijena vrhunskog LG IPS 34ultrawidea 1440p s IPS matricom bila oko 8-9k kuna.

2 godine
offline
Re: Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu
Chronosus kaže...
Pixel kaže...
Jako puno love za monitor s toliko nedostataka. Stvara se takav hype, a kad se realno pogleda monitor nista specijalno kako se najavljivala qd oled tehnologija.
Pa za manje love se uzme lg g2/c2 48/55” koji so odlicni gaming tvi. A koliko je povoljnija c1 serija da ne spominjemo.

 

Svašta. Koliko ima OLED monitora? Koliko ima OLED ultrawideova? Koliko ima QD-OLED ičega na tržištu? I to onda uspoređivati s televizorima. Ovo je potpuno prihvatljiva cijena za najbolji ultrawide na tržištu, iskreno sam očekivao da će biti viša (i vjerojatno i hoće s obzirom da je rasprodan zauvijek). Prije otprilike 3 godine je cijena vrhunskog LG IPS 34ultrawidea 1440p s IPS matricom bila oko 8-9k kuna.

 Ja sam očekivao jedno 25000kn najmanje, ipak je gaming u pitanju, a ovaj pixel je dosada živa s tim usporedbama s televizorima, ocigledno neki teški fetiš

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2022 17:19 (Kobajagi).
3 godine
offline
Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu

Đabe, vjerujem da je vec sve rasprodano. Ocigledno full skompletiran monitor od dizajna pa do svega ostalog.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu

apsolutno prenabrijana cijena bez obzira što je OLED. Treba sačekati LG 42" OLED TV i Asus 42" OLED monitore. 

Doma sada koristim LG 48 OLED kao monitor i platio sam ga 5800kn i prezadovoljan sam sa time

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu

42 je meni previsok monitor (a za više da ni ne govorim), do 32" je visina ok, ali iza toga postaju previsoki i to gledat sa cca 80cm nije udobno jer glava previše radi gore/dolje što nije dobro za vrat, ali svakome kako voli

Meni osobno bi puno više pasali ultrawide monitori ali sa bar 4k razolucijom nešto kao https://www.lg.com/us/monitors/lg-40wp95c-w i ovo je taman visina i širina, a još da je sa svim ovim i OLED panel bilo bi božansko.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2022 0:04 (nikonja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu

bit će sada oled panela u sve više modela treba biti strpljiv

be Cool
16 godina
offline
Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu

neloš monitor koji je "prvi" od svoje vrste, definitivno pričekati da se tehnologija još malo usavrši

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Testirali smo prvi QD-OLED monitor na svijetu
Chronosus kaže...
Pixel kaže...
Jako puno love za monitor s toliko nedostataka. Stvara se takav hype, a kad se realno pogleda monitor nista specijalno kako se najavljivala qd oled tehnologija.
Pa za manje love se uzme lg g2/c2 48/55” koji so odlicni gaming tvi. A koliko je povoljnija c1 serija da ne spominjemo.

 

Svašta. Koliko ima OLED monitora? Koliko ima OLED ultrawideova? Koliko ima QD-OLED ičega na tržištu? I to onda uspoređivati s televizorima. Ovo je potpuno prihvatljiva cijena za najbolji ultrawide na tržištu, iskreno sam očekivao da će biti viša (i vjerojatno i hoće s obzirom da je rasprodan zauvijek). Prije otprilike 3 godine je cijena vrhunskog LG IPS 34ultrawidea 1440p s IPS matricom bila oko 8-9k kuna.

 Mene ne zanmia tehnoligija, ne kupujem monitor radi tehnologije, kupujem ga radi performansi i onoga što nudi meni kao korisniku i tako ga ocjenjujem u usporedbi s ostalim monitorima i tvima. 

I zašto ga ne bi usporedio s oled tvom koji su danas gaming podrškom bolje opremljeni nego gaming monitori, pogotovo kad je LG u pitanju.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice