The Game Awards 2017 - dobitnici, najave i vijesti

poruka: 8
|
čitano: 2.880
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Game Awards 2017 - dobitnici, najave i vijesti".
15 godina
offline
The Game Awards 2017 - dobitnici, najave i vijesti

pogledal sam na jubituu tzv. dobitničke igre i predmnijevam da sam ostario. osim wolfensteina (mrak), sve ostalo je nekakva reciklaža (npr. cuphead <> rayman) nečega što je izvorno bilo neusporedivo bolje ili izometrija (bljak) ili žešći šit (re7, od kojega je evil within 2 jedno 20 milijardi puta bolja igra) ili za klince do 12 godina ili sve to kombinirano. a ježi ga. svakome svoje. valjda. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 13:16 (Ajar).
Moj PC  
4 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
The Game Awards 2017 - dobitnici, najave i vijesti

ne znam, je li baš ta zelda tako dobra, znam za kritike jim sterlinga i pojedinaca, baš mislim poslije middle eartha da je skinem

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: The Game Awards 2017 - dobitnici, najave i vij
Ajar kaže...

pogledal sam na jubituu tzv. dobitničke igre i predmnijevam da sam ostario. osim wolfensteina (mrak), sve ostalo je nekakva reciklaža (npr. cuphead <> rayman) nečega što je izvorno bilo neusporedivo bolje ili izometrija (bljak) ili žešći šit (re7, od kojega je evil within 2 jedno 20 milijardi puta bolja igra) ili za klince do 12 godina ili sve to kombinirano. a ježi ga. svakome svoje. valjda. 

 došla su vremena, pametan zašuti budala progovori i igrač minecrafta se prozove gamerom

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
16 godina
neaktivan
offline
The Game Awards 2017 - dobitnici, najave i vijesti

Odličan čanak, pohvala autorici na naglasku na najave novih igara. A nagrade, hmm, da, ostario sam....

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
online
Re: The Game Awards 2017 - dobitnici, najave i vij
hanteed kaže...

ne znam, je li baš ta zelda tako dobra, znam za kritike jim sterlinga i pojedinaca, baš mislim poslije middle eartha da je skinem

 

 Jeste, tako je dobra.

13 godina
offline
Re: The Game Awards 2017 - dobitnici, najave i vij
AFARON kaže...
hanteed kaže...

ne znam, je li baš ta zelda tako dobra, znam za kritike jim sterlinga i pojedinaca, baš mislim poslije middle eartha da je skinem

 7

 Jeste, tako je dobra.

 Potvrđujem da je.

6 godina
neaktivan
offline
The Game Awards 2017 - dobitnici, najave i vijesti

Dobar članak!

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
The Game Awards 2017 - dobitnici, najave i vijesti

samo "pajser & šmajser & poneki snajper" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice