Toaletni papir kao glazbeni instrument

poruka: 6
|
čitano: 2.140
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Toaletni papir kao glazbeni instrument".
14 godina
offline
Toaletni papir kao glazbeni instrument

bizarno

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Toaletni papir kao glazbeni instrument

Baš neki ohrabrujući zvuk da prepade vnogo u slučaju tvrde stolice da prije izadje

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Toaletni papir kao glazbeni instrument

ovo je zapravo zvuk melotrona a ne orgulja, jer je ovo zvuk vokala (zbora). no ideja o postavljanju bar dva nosača papira u wc, tako da nikad nitko ne naleti na sa bez, je izvrsna. bar na jednom će papira biti uvijek, jer se stigne reagirati. poput ak47 s dva međusobno spojena (i obratno postavljena) okvira. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 9:54 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Toaletni papir kao glazbeni instrument

Melotron? Nikad cuo, zapravo jesam cuo, ali nisam znao sto je...

15 godina
offline
Re: Toaletni papir kao glazbeni instrument
trolaslavonska kaže...

Melotron? Nikad cuo, zapravo jesam cuo, ali nisam znao sto je...

 na magnetofonske vrpce snimiš zvuk (na pr. glasa, trube, klavira, parne lokomotive, ptica pjev .... bilo čega) i sviraš, odn. preinačuješ te zvukove pritiskom tipki i s nešto malo elektronike za osnovne parametre. nastalo sredinom šezdesetih, u uporabi još uvijek. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Toaletni papir kao glazbeni instrument

sad još ugradi mikrofone u wc školjku i dobio je frontman-a...sranjem do nove ABBA-e

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice