Twitter se rješava oglasa koji poriču klimatske pr

poruka: 7
|
čitano: 3.566
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitter se rješava oglasa koji poriču klimatske pr".
15 godina
offline
Twitter se rješava oglasa koji poriču klimatske pr

negiranje je tek prva faza tugovanja tak da mi te "društvene mrežice i tkanja" mogu lagano posaugat sve do pete faze. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Twitter se rješava oglasa koji poriču klimatsk
Sve je sad dopušteno, jer je zdravlje planeta najbitnije.

Pošto mi (ljudska vrsta) očigledno trujemo i ne pridonosimo zdravlju planeta, onda je slijedeći (logični) korak naša eliminacija.

(Iz Svetih Spisa Crkve Presvetlog Zatoplenja)

Nazdravlje! Amen!

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Twitter se rješava oglasa koji poriču klimatske pr

Nikad nisam naišao na oglas koji negira klimatske promjene, ali zato svako malo vidim oglase koji pokušavaju prevariti ljude na neke načine. Al to je izgleda sasvim ok raditi.

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Twitter se rješava oglasa koji poriču klimatske pr

Ni ja nisam vidio takve oglase, pa bi bilo dobro da autor članka priloži kakav primjerak da i to vidimo.

 

 

 

Usput ta krasna ekipa, koja stoji iza takve cenzure, ima baš ono j*bene titule:

 

Director of Sustainability

Global Sustainability Manager

 

 

 

Ono u rangu direktora svemira i jače.

 

Klanjam se! Uzdravlje? Amen! Svaka čas!

 

 

 


You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2022 11:19 (memulica).
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Twitter se rješava oglasa koji poriču klimatsk
dejo6 kaže...

Nikad nisam naišao na oglas koji negira klimatske promjene, ali zato svako malo vidim oglase koji pokušavaju prevariti ljude na neke načine. Al to je izgleda sasvim ok raditi.

 
Nećeš ih ni vidjeti... 
Nisu cilj ove cenzure oglasi, nego oni koji "sumnjaju" u širokorasprostranjeni narativ o klimatskim promjenama.
Nešto slično smo imali prilike vidjeti sada za vrijeme korone... 
Tko god je imalo odskakao od mainstream narativa je bio proglašen ravnozemljašem ili bioteroristom...

3 godine
offline
Twitter se rješava oglasa koji poriču klimatske pr

Sad će se naći netko tko će reći...pa to je logično jer su privatna kompanija.
No, onda bi bilo fer da se mediji klone izjava utjecajnih osoba na tim privatnim prostorima i s tim izjavama formiraju mišljenje građana.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Twitter se rješava oglasa koji poriču klimatske pr

 

Najtragikomičnije je da su i ovi šta kažu da nema globalnog zagrijavanja/klimatskih promjena, i ovi šta priznaju da ima ali da nije ljudski uzrokovano, suglasni oko toga da je treći narativ, koji znanstveno validno pokazuje i kako ima i kako je ljudski uzrokovano - lažan.

A posebno je jedan pacijent ovdje potrojena osobnost, jer malo "dokazuje" kako nema AGZ, pa malo kako ima ali bez veze s ljudima - i to najčešće služeći se sajtom znanstvene institucije koja je sukreator tog trećeg "lažnog narativa".   

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 0:48 (Al Crane).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice