Ugrabite besplatno Tharsis, Speed Brawl, Titan Que

poruka: 2
|
čitano: 7.642
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ugrabite besplatno Tharsis, Speed Brawl, Titan Que".
Ugrabite besplatno Tharsis, Speed Brawl, Titan Que

jao kako je to bila dobra igra, Jagged Alliance Deadly Games, dobio sam prije mnogo godina dodatak s kolekcijom igara (mozda Lucas Arts collection ili nesto slicno), i nisam znao sto je to. Jos je pisalo "multiplayer" pa ju nisam nikad niti instalirao.

 

Ali eto slucajno se desilo da sam ju iz dosade isao instalirati, odigrao par turnova i ... navukao se. Ono sto volim jest da nije bila preteska, nije manijakalna kao Commandos primjerice (kojeg nikad nisam uspio proci dalje od 2 misije), ali je dovoljno teska da bude interesantna.

 

Inace, nije "multiplayer", igrao sam ju singleplayer misiju po misiju.

 

 

Edit:

 

Ne mogu preko steama pokrenuti igru. Kliknem da mi ju pokrene, ali mi umjesto igre otvori u notepadu run.bat s dosbox naredbom za pokretanje. Mislio sam da mozda rucno moram instalirati dosbox, to sam i napravio ali i dalje isto. Kako da pokrenem dosbox igru u steamu, zna netko?

 

 

Riješeno, nije vezano niti za steam niti dosbox, nego notepad++. Ako i vi imate isti problem, ovo je meni pomoglo:

 

https://stackoverflow.com/a/40411932

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2021 14:59 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ugrabite besplatno Tharsis, Speed Brawl, Titan
Nisam igra nesto od ovih, samo titan quest kojeg igram tu i tamo. Super je sta davaju besplatno, samo ako netko zeli titan quest igrat, preporucio bih da nabavi sve ekspanzije. Toliko toga dobroga donose, uglavnom ragnarok. Gustao sam ga igrat, posto sam procitao knjige o nordijskoj mitologiji, sve mi je super.
Zivili!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice