Za ulazak unutar Schengenskih granica testira se "

poruka: 9
|
čitano: 3.258
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za ulazak unutar Schengenskih granica testira se "".
14 godina
neaktivan
offline
Za ulazak unutar Schengenskih granica testira se "

ne, hvala

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Za ulazak unutar Schengenskih granica testira se "

1. nasmiješen, vedar, opušten, vodi računa o tenu i zubima, uredan, potencijalna opasnost - niska

 

2. mrki izraz lica, izražena nervoza, sklonost agresivnom ponašanju, visoka vjerojatnost nezakonitog imigriranja i počinjenja kaznenih djela

 
17 0 hvala 1
15 godina
offline
Za ulazak unutar Schengenskih granica testira se "

Što će nam to ako puštamo "migrante" iz raznih zemalja koje rata nisu vidjele, bace dokumente pa lažu o svemu: od kuda su, svoju dob, i zašto nemaju dokumente i traže da ilegalno uđu. Gori od njih su samo oni koji tvrde da moramo pustiti ljude koji lažu da ilegalno prelaze. "Ali gospođo, ilegalni prelazak je nezakonit". Ma daj Sherlock.

 
12 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Za ulazak unutar Schengenskih granica testira se "

ala to bezveze, samo novce u zrak bacaju jer će ovako i onako imigrante puštati u europu ko crnog graha... čemu mazanje očiju??

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Za ulazak unutar Schengenskih granica testira se "

Nadam se da ćemo čim prije u Schengen jer prestar sam za ovakve gluposti

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Za ulazak unutar Schengenskih granica testira
8ax kaže...

ne, hvala

 Nije valjda frka od RoboCroCapa?

16 godina
neaktivan
offline
Za ulazak unutar Schengenskih granica testira se "

Evo nekih pitanja koje ti umjetni policajci postavljaju:

- Someone gives you a calfskin wallet for your birthday. How do you react?

- Your little boy shows you his butterfly collection, plus the killing jar. What do you say?

- You're watching television. Suddenly you spot a wasp crawling on your arm. How do you react?

- You're reading a magazine. You come across a full-page nude photo of a girl or guy. You show it to your husband/wife, who likes it so much, he/she hangs it on your bedroom wall. The girl/guy is lying on a bearskin rug.

While walking along in desert sand, you suddenly look down and see a tortoise crawling toward you. You reach down and flip it over onto its back. The tortoise lies there, its belly baking in the hot sun, beating its legs, trying to turn itself over, but it cannot do so without your help. You are not helping. Why?

- Describe in single words only the good things that come to mind about your mother.

- React to this: You become pregnant by a man who runs off with your best friend. You decide to get an abortion.

- React to this: You're watching a stage play. A banquet is in progress. The guests are enjoying an appetizer of raw oysters. The entree consists of boiled dog stuffed with rice. The raw oysters are less acceptable to you than a dish of boiled dog.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Za ulazak unutar Schengenskih granica testira se "

Zašto se ne preuzme australijska kontrola ulaska, meni se čini jako dobra, samo ipak najveći dio posla odrađuju ljudi, tehnika je samo ispomoć.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Za ulazak unutar Schengenskih granica testira
Virtualni pendrek...manje boli
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice