Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

poruka: 19
|
čitano: 6.020
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja".
15 godina
offline
Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

da, zbilja čudno: žmukljošuft je uvijek bio ikona maštovitosti a i travanj nije proljetni nego što? jesenski mjesec? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

Proljevna nadogradnja

http://www.soundstream.com/
 
14 1 hvala 2
11 godina
offline
Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

da trebali su zaposliti jos 100 ljudi da smisljaju ume za travljanjski upgrade jer hej to je bitna stvar

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogra
U zadnje vrijeme Bug jako kasni sa vijestima. Prije njih ovo je objavio svako, čak i njegova baka.
morrisoN
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

Loša nadogradnja, ostavit cu virtualnu mašinu na Windows 8.1, ne vidim razlog da nadogradim.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogra
morrisoN kaže...
U zadnje vrijeme Bug jako kasni sa vijestima. Prije njih ovo je objavio svako, čak i njegova baka.

 Kad je baka insider, to se ne računa.

15 godina
offline
Re: Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogra
Zechina kaže...
morrisoN kaže...
U zadnje vrijeme Bug jako kasni sa vijestima. Prije njih ovo je objavio svako, čak i njegova baka.

 Kad je baka insider, to se ne računa.

 Nisam mislio na insidere.

OVU vijest sam pročitao na najmanje deset neinformatičkih portala dva dana prije nego ba BUG-u. Dakle, vijest o nadoradnji običnim userima, a ne insiderima, koji su je dobili prije.

morrisoN
15 godina
offline
Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

Još se nisam oporavio od zadnje "nadogradnje" zbog koje sam morao reinstalirati Win i izgubiti jedan radni dan (a drugi izgubljeni me čeka na poslu jer ni tamo zadnji update ne prolazi) :-( I sad opet ispočetka... 

Deckard
Moj PC  
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogra
morrisoN kaže...
Zechina kaže...
morrisoN kaže...
U zadnje vrijeme Bug jako kasni sa vijestima. Prije njih ovo je objavio svako, čak i njegova baka.

 Kad je baka insider, to se ne računa.

 Nisam mislio na insidere.

OVU vijest sam pročitao na najmanje deset neinformatičkih portala dva dana prije nego ba BUG-u. Dakle, vijest o nadoradnji običnim userima, a ne insiderima, koji su je dobili prije.

 Nisam ni ja mislio da je nečija baka doista insider. ;)

12 godina
offline
Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

Iskreno se nadam da neću opet izgubiti jutro vraćajući LAN u normalu kao sa svakim major updateom do sad.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

ubuntu je sa 18.04 počeo pratiti trend microsofta

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogra
Mr.ddevil kaže...

ubuntu je sa 18.04 počeo pratiti trend microsofta

 Prije da je microsoft poceo pratiti trend ubuntua

http://www.soundstream.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2018 18:05 (soundstream).
7 godina
offline
Re: Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogra
Zechina kaže...

 Nisam ni ja mislio da je nečija baka doista insider. ;)

 

Ali, čim je nečija baka onda je deda bio insider :)

Insider "program" je često obiteljska stvar....

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2018 5:21 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

i za vrijeme juge nije bilo "ukrsa" nego "proljetnih praznika". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogra
Prije ce bit da su otpustili jos 100 ljudi medju kojima je bio i onaj koji provjerava imenovanje... he-he
15 godina
offline
Re: Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogra
deckard kaže...

Još se nisam oporavio od zadnje "nadogradnje" zbog koje sam morao reinstalirati Win i izgubiti jedan radni dan (a drugi izgubljeni me čeka na poslu jer ni tamo zadnji update ne prolazi) :-( I sad opet ispočetka... 

Dobro je da imaš šta raditi na poslu 

13 godina
offline
Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

za sada čisto ok.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

Ko da sam znao, na HTPC-u mi danas dva puta nije prošla nadogradnja s verzije 1709 . Tako da ide full reinstall i tona podešavanja svega i svačega da stvar vratim u normalu. O majke ti mile i Windowsima. Radi nadogradnje na 1709 iz radne sam kante morao izbaciti DVB-T/DVB-S karticu koja je do tada sasvim lijepo radila na driverima za Win7 pošto novijih bilo nije, što li sad iz HTPC-a treba izbaciti? Radeon 6690 za kojeg već neko vrijeme nema drivera ali koji radi perfektno? Ili matičnu iz 2009. jer im se više ne sviđa? Ili HT Omega zvučnu za 2k kn jer im se driver ne sviđa? Očito nešto je od toga u igri, a ja nek razbacujem stvari koje rade u smeće i kupujem nove? Ovo su mi najgori Windowsi ikad.

Deckard
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Umjesto "proljetne" stiže "travanjska" nadogradnja

Kako god nazvali ovu nadogradnju, stigla je, a s njom i meni neobičan problem - naime, računalo (konfiguracija pod "moj PC") nakon nadogradnje savršeno normalno radi dok se na njemu odvija bilo koja aktivnost.

Ali, ako ostane nekoliko minuta u mirovanju, dobijem BSOD (najčešće IRQL not less or equal), i ne mogu otkriti uzrok (prije nadogradnje sve je radilo besprijekorno, a provjerio sam, nije ni bilo koincidencije da se baš nešto sad pokvari (memtest i ostali testovi naravno prolaze bez greške).

Ima li tko kakvu ideju, prije nego što se odlučim privremeno vratiti na prethodno stanje (prije nadogradnje)?

KaeR
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice