Umjetna inteligencija može svašta, ali u debati lj

poruka: 9
|
čitano: 3.068
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjetna inteligencija može svašta, ali u debati lj".
15 godina
odjavljen
offline
Umjetna inteligencija može svašta, ali u debati lj

Znači, publika je odlučila da je AI bio bolji u iznošenju argumenata i bolji izvor informacija od čovjeka, ali će ipak radije vjerovati čovjeku? Mislim da to govori više o ljudima nego o AI-u. Za testirati AI, ni publika ni voditelj ne bi smjeli znati tko je čovjek, a tko AI.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija može svašta, ali u debat

govoriš o ovome kao o testu (znanstvenom..) .. a to je samo populistički hype, kao i rezultati.

-prva stvar (znanstvenih metoda) testiranja je npr nepristranost i neutjecanje na rezultate.. a ovako imamo upravo to, ''ljudsko'' glasanje, jel za izbor pjesme eu ili nešto deseto..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Umjetna inteligencija može svašta, ali u debati lj

Ako ne zna lagati kao političar, teško će pobjedu odnijeti, jer ovi neroboti od toga nimalo ne prezaju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Umjetna inteligencija može svašta, ali u debat
Ništa čudno, s obzirom kakvi su "debateri" traženi u Americi...
scientia est potentia
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Umjetna inteligencija može svašta, ali u debati lj

opet indijac?! ne sluti na dobro. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija može svašta, ali u debat
Pročitao sam dva teksta na engleskom i nisam našao da je "bio kvalitetniji u iznošenju podataka".
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija može svašta, ali u debat

Poruka mora sadržavati tekst.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
16 godina
offline
Umjetna inteligencija može svašta, ali u debati lj

Tipično preuveličavanje mogućnosti AI-a.
AI će dohvatiti s neta 10 google pretraženih argumenata za nešto, ali neće moći(barem ne sljedećih 50 godina), objasniti to kao osoba, jer čovjek sve te podatke procesira i jedan dio prihvati, s drugim dijelom se ne slaže, treći iz povijesti zna da li je iskrivljen ili neistinit.
AI to nema i ne može naučiti bez da se mu "operater" takve stvari ne priprema unaprijed (a i onda mu par konkretnih pitanja koje nije naučio uništi cijelu strategiju).
Isto se pokazalo i sa LOL AI-om koji je pobjedio igrače. No kada su TK1 timu dali samo tjedan dana da naprave par izmjena na svojim strategijama i par novih, razbili su AI, koji se nije mogao adaptirati tako brzo. (nego opet vrtio stotine i stotine mečeva da bi shvatio novu strategiju)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Umjetna inteligencija može svašta, ali u debat
Bas me zanima kako bi glasanje proslo da su kompjuteri glasali o pobjedniku debate ...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice