Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

poruka: 13
|
čitano: 4.629
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota".
8 godina
offline
Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

Dobar članak. 

Naslov me je uvukao, inače scrollam preko članaka o "umjetnoj inteligenciji" budući da ona (još) ne postoji.

Naravno, to što ona ne postoji, ne znači da nadobudni novinari neće napisati 10 tekstova o najnovijim postignućima iste.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

Zašto misliš da postoji prirodna inteligencija?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
neaktivan
offline
Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

Bolje umjetna inteligencija, nego prirodna gluopst.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

mene ovi "stihovi" podsjećaju na većinu "tekstova" pjesama koje svakodnevno vrte na radijima. stranih (duran duran, većina repera ...) i domaćih (bare, pipsi, jinxi, tram11 ...) jednako. očito je da "umjetna telekencija" odavno hara. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

Jao, nekad popiz*im kad vidim ovakve tipove "umjetne" inteligencije, isto kao da mi netko tvrdi da računalo zna "samostalno crtati" ako je u neku matematičku funkciju umetnuta naredba RANDOM.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

Jes' ti Drago siguran da ovo nije Huljić pisao?

 

EDIT: korekcija - Edgar Alan Huljić ili Tonći Burton, birajte.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 11:04 (tnakir).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

Eee, pa ima 10-15 godina kako je na web-u bio generator turbo folk pjesama. Samo ukucas broj strofa i on sklepa nesto, sto nije nimalo gore od "pravih".

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

Taman za recimo 5-10 godina kad krene masovna implementacija ai-a ce neko izvuc ove clanke i postat ce viralno da je ai serijski ubojica....

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

To doista može biti poezija samo za onoga tko sve što je besmisleno smatra poezijom. Možda koji dobar stih, ali onda ono što slijedi zaista je bez veze.

I još nešto: umjetna inteligencija ne zna gramatiku - ne kaže se "a planets", jer "planats" je  množina ("a planet" ili "planets"). 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

Zar AI nema pravo na umjetničku slobodu :-D

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
neaktivan
offline
Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

LOL, great find

 

 

 

Travel through marine biology,

Feel the sounds of Compton scattering.

 

Točno se osjeti sva dubina i kompleksnost emocija napaćenog serijsko-masakrirajućeg algoritma. Možda je zaista najveći problem umjetne inteligencije taj što ju čovjek kroji po mjeri svoje

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota

Kako su ljudi prije imali velika očekivanja od budućnosti, tipa film povratak u budućnost ili općenito 1969. spustili čovjeka na mjesec, 2017. uče računala da pišu debilne pjesme/animiraju lica u poop kerefeke. Ili moj osobni favorit, šljokičasti wc papir kojeg ljudi stavljaju na usne (jer izgleda bolje nego ruž) umjesto na .... 

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 0:29 (Cesc).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Umjetna inteligencija na udaru stvarnih idiota
Tvrda zagonetka na stolu se njise, ovce zure i pletu se sve tise. Ja ostrim mozak na panju dok se sudje talozi u lavandinu. Ne zna.
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice