Unihertzov Atom je dokaz kako još uvijek postoji t

poruka: 9
|
čitano: 3.225
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Unihertzov Atom je dokaz kako još uvijek postoji t".
8 godina
offline
Unihertzov Atom je dokaz kako još uvijek postoji t

Ovo bi mogao biti zanimljiv sekundarni mob

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Unihertzov Atom je dokaz kako još uvijek postoji t

Moja žena ima Samsung galaxy young, mobić sa ekranom 3,3". Meni je to jednostavno premalo, do nedavno sam imao ZTE bladeQ maxy sa 5" ekranom, a sada Xiaomi redmi 5+ sa 6" ekranom. Nekako si ne mogu ni zamisliti ovaj Uniherz Atom, jednostavno bi mi bio pre mali. Vjerovatno to ima veze i sa mojim godinama, mojim matorim očima bolje paše veliki ekran. Svejedno, prema specifikacijama, ovaj malac nije za odbaciti, naročito ako je izdržljiv na vodu i udarce, baterija mu treba dugo trajati - odličan sekundarni telefon za onoga koji treba više od jednog mobitela. Tvrtki želim dobru i uspješnu prodaju, očigledno ima dosta zainteresiranih - po mom mišljenju to su uglavnom oni koji ulicom hodaju normalno, a ne glavom zalijepljenom za mobitel, pa ne vide ništa oko sebe. (ni ja ne buljim u mobitel dok hodam, treba čovjek pasti oči na nečemu drugome, a ne samo na ekranu)

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 21:49 (učo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Unihertzov Atom je dokaz kako još uvijek posto
Mi o kruskama, ti stavis link jabuke.
10 godina
offline
Re: Unihertzov Atom je dokaz kako još uvijek posto
Umbel kaže...
Mi o kruskama, ti stavis link jabuke.

 Svejedno, ne može sekundarni mobitel, ma sad da je sekunfsrsn iphoneu, biti trećina trećina cijene primarnog. Da ne govorim kako se na onako maloj dijagonali ekrana gubi svrha svega što ima, ovo je prvi koji sam našao, vjerujem kako se za nešto veći iznos može naći puno bolji sekundsrni mobitel nego taj.

Festina lente
8 godina
offline
Re: Unihertzov Atom je dokaz kako još uvijek posto
Ovo je dumbphone. Nije ista stvar.
Life is jazz. Play it cool.
8 godina
offline
Re: Unihertzov Atom je dokaz kako još uvijek posto
Pa nisu nigdje napisali da je ovo najjeftiniji. Nista cudno sto si nasao jeftiniju konkurenciju, to je klasicna fora hejtera.
10 godina
offline
Re: Unihertzov Atom je dokaz kako još uvijek posto
Umbel kaže...
Pa nisu nigdje napisali da je ovo najjeftiniji. Nista cudno sto si nasao jeftiniju konkurenciju, to je klasicna fora hejtera.

 Ne znam ti šta znači hejter, jel to jelo? Glava služi za razmišljanje, a ne za frizuru, niti sam analizirao niti gledao, samo mi je cijena upala kao šaka u oko, ništa više.

Festina lente
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice