Univerzalni lijek za rak koji bi i nigerijski prin

poruka: 36
|
čitano: 8.763
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Univerzalni lijek za rak koji bi i nigerijski prin".
5 godina
offline
Re: Univerzalni lijek za rak koji bi i nigerijski
ansha kaže...

A cuj, lazno je, al opet ce neki naivac u terminalnom stupnju raka pozivjet malko duze iscekujuci dolazak ovog cudesnog lijeka... Svako zlo za neko dobro 

 Naivac u terminalnom stanju ?!?! Boze mili. Pa tim ljudima jedino ostaje nada i biti "naivac". Nemaju svi rakove stitnjace koji su jednostavni za lijecenje. Ili tumore testisa koji se dobro lijece. I onda smiley na kraju jos ide ?!?!? Kuda nam ode drustvo. U bezosjecajnost. Dno, dna.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 1:26 (SamoPitam3).
14 godina
protjeran
offline
Re: Univerzalni lijek za rak koji bi i nigerijski
SamoPitam3 kaže...
ansha kaže...

A cuj, lazno je, al opet ce neki naivac u terminalnom stupnju raka pozivjet malko duze iscekujuci dolazak ovog cudesnog lijeka... Svako zlo za neko dobro 

 Naivac u terminalnom stanju ?!?! Boze mili. Pa tim ljudima jedino ostaje nada i biti "naivac". Nemaju svi rakove stitnjace koji su jednostavni za lijecenje. Ili tumore testisa koji se dobro lijece. I onda smiley na kraju jos ide ?!?!? Kuda nam ode drustvo. U bezosjecajnost. Dno, dna.

 

 

Samo ne kaki, daleko sam od nekog bezosjecajnika a i imam nazalost dosta osobnog iskustva s rakom. Jedan od njih je i rak stitnjace, pises glupost da se jednostavno lijeci jer su neke varijante (anaplasticni) smrtna presuda.

A i "najbolja" varijanta raka stitnjace ukljucuje vadjenje kompletne stitnjace i zivot na hormonalnim tabletama koji nekima bude koma. Meni je super jer lakse mrsavim 

6 godina
protjeran
offline
Re: Univerzalni lijek za rak koji bi i nigerijski
SamoPitam3 kaže...

 Naivac u terminalnom stanju ?!?! Boze mili. Pa tim ljudima jedino ostaje nada i biti "naivac". Nemaju svi rakove stitnjace koji su jednostavni za lijecenje. Ili tumore testisa koji se dobro lijece. I onda smiley na kraju jos ide ?!?!? Kuda nam ode drustvo. U bezosjecajnost. Dno, dna.

 

 

 zbog čega misliš da je kancer štitnjače ili testisa lak za liječenje ?

znaš li da npr rak testisa u 99% slučajeva zahvaća samo jedan testis odn samo jedno jajce ?

 

češće je izlječiv samo zbog toga jer ga muškarac napipa na vrijeme.. jajce se jednostavno "stvrdne" i kod prvog tuširanja to napipaš, ne moraš čekati da te počne boliti.

 

kod žena je tumor jajnika kompleksniji jer odmah napada oba jajnika. 

kod tumora testisa je u 80% slučajeva dovoljno "zračenje" ili nekada zvana "kobaltna bomba" 

 

kad "zlo" probije limfni zaštitni sustav i ode u cijeli krvotok tek onda je potrebna kemoterapija ali su prognoze svakako loše...

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
Univerzalni lijek za rak koji bi i nigerijski prin

 

Odličan odgovor Doca na medijske napise koji šire laži putem Interneta. 

Rak je specifičan, te imam više okidača za rak. Nekada se ljudi izvuku, a nekada, eto nažalost ne.

Sve one koji iskorištavaju tuđu muku i patnju zbog nastalih zdrastvenih situacija, jednostavno treba kazniti i na svaki način marginalizirati.

 

Kao i na primjer, dilere opojnih droga.

 

 

 

-------------

Neki komentatori potpuno nepotrebno iskazuju činjenicu da eto taj čudesni "lijek" dolazi iz Izraela.

Pa, takvih čudesa ima svugdje na svijetu. Od Balkana(čudesna ukazanja, kiropratike koja sve liječi, onog Buraza kaj liječi pogledom, C-vitemaša, itd...) do Amerike....

..samo kako bi uvlačili druge forumaše u raspravu oko tobože "problematičnih" Židova, jer eto imaju nsžalost negativne osjećaj prema njima.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 14:58 (PzKpfw).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Univerzalni lijek za rak koji bi i nigerijski
Del_Boy97 kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
overhaul kaže...

 

 Ovo fakat nema veze sa temom, ali primjenjujete anegdotalne primjere kao dokaz - a kao što to ne funkcionira u prirodnoj znanosti, tako ni u socijologiji. Mislim da Danen priča o povijesnim korijenima koji dijelom pokušavaju pojasniti zašto je neka skupina zadržala distinkcijski identitet (poput recimo gradišćanskih hrvata), a ne o današnjem vremenu sa željkom... 
Neznamdali je spomenuto, ali vrlo sličan članak koji debunka ovu "univerzalan lijek za rak, čukljeve i kurje oči" se nalazi i na indexu, pa ako se kome da usporediti (i nadopuniti info), evo.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-stoji-iza-bombasticne-izraelske-najave-o-lijeku-za-rak-bez-nuspojava/2060575.aspx

 znam te od početaka ovoga foruma ali ne mogu vjerovati da još nisi shvatio da se NE ZNAM ili DA LI I pišu odvojeno.... nije ovo pravopisni , jezični forum no, slobodan sam to napisati jer te poštujem kao forumaša (godinama) i mislim kako nikada nije kasno nešto pametno naučiti... ✋

 isto tako se ne piše da li nego je li

 Za društvo na kavi:

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2019 5:28 (overhaul).
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Univerzalni lijek za rak koji bi i nigerijski prin
Ima i drugi na tu temu:
- Dođi ovdje, dođi ovdje - viče gospođa svome psu, sasvim uzaludno.
- Gospođo, ne kaže se "dođi ovdje" nego "dođi ovamo"!
- A što vi mene ispravljate, ste vi neki profesor?
- E, pa vidite da vas pas ne razumije.
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice