Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu dem

poruka: 12
|
čitano: 3.730
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu dem".
15 godina
offline
Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu dem

ovo se moglo iščitati i bez ikakvih "istraživanja", samo iz uplatnica i donacija proizvođača/trgovaca elektrođiđama ucl-u i njegovim "znanstvenicima". mozak je poput mišića: ako ga ne upotrebljavaš, atrofira. u tome su ovi iz ucl-a, očito, znatno napredovali 

 

ured: kao "vanjsku memoriju" upotrebljavam jedino (manualni, na papiriću) popis za dućan (rekla bi moja susjeda: "i pametni si pišu pa možeš i ti."). jasno i to pada u vodu kad popis zaboravim doma i to otkrijem tek u dućanu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 8:37 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu dem

laži i gluposti. Eno bez remindera i to-do listi ništa se ne bi sjetio. Najbolje mi je kad se iznenadim na reminder u sitlu "wtf zar sam to zbilja ja stavio unutra?"

 
4 0 hvala 0
2 godine
offline
Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu dem

Ovaj dio je točan;

Daleko od toga da uzrokuje "digitalnu demenciju", zaključuju istraživači, korištenje vanjskog memorijskog uređaja može čak poboljšati pamćenje informacija koje nismo spremili. 

 

To je super ako si jako dementan.

U jutro se probudiš, čeka te papir, na kojemu piše; uključi računalo, idi na disk D, otvori folder naziva... "Moja obitelj".

Tamo lijepo vidiš slikice djece, unučadi, obitelji i sve njihove podatke.

 

Fotke si već normalno isprintao, i kada ti neka nepoznata osoba dođe u kuću, pogledaš fotku, i kažeš; .. o kćeri, kako si.

 

Vanjska memorija je zakon.

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu dem

Ovaj tip Mladen Smrekar mora da prestane širiti laži koje smo mu pobili već stotine puta.


Ne znam jel urednik uopće čita ove gluposti koje Mladen prosipa il' ćemo sve više čitati gluposti bez pokriča na BUG-u?

 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu dem

Najbolja  je prevencija  pod stare dane  učiti strani jezik,čitati knjige, igrati bridge i šah. 

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu
Najbolja je prevencija pod stare dane...kad živiš u državi... Hrvatska...u kojoj nakon 40 godina radnog staža imaš 2000kn mirovine

Da bi preživio moraš biti vrlo kreativan..A kreativnost pozitivno utječe na MOZAK

Znači Hrvatske političke elite imaju rješenje kako da učine starački mozak na visokoj razini
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
2 godine
offline
Re: Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu
suzana graf kaže...

Najbolja  je prevencija  pod stare dane  učiti strani jezik,čitati knjige, igrati bridge i šah. 

Je li ta tvrdnja znanstveno dokazana, ili samo tako misliš ?

Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.™
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu

 U susjedstvu imam par postarijih gospođa koje upravo napisanim metodama održavaju um svježim . Iznenađujuće za tu dob. Eto.

9 godina
offline
Re: Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu
suzana graf kaže...

 U susjedstvu imam par postarijih gospođa koje upravo napisanim metodama održavaju um svježim . Iznenađujuće za tu dob. Eto.

 Mozda im neko miluje grudi sa strane, ali ti to ne vidis.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu
pravi_covijek kaže...
suzana graf kaže...

 U susjedstvu imam par postarijih gospođa .....

 Mozda im neko miluje grudi sa strane, ali ti to ne vidis.

 Ne shvaćam  koja je veza  teme članka i "milovanja grudi " postarijim gospođama ?  Možda jedino ako se komentator  Pravi covijek pali na milfače +70.To je nešto drugo. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 19:05 (suzana graf).
9 godina
offline
Re: Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu
suzana graf kaže...
pravi_covijek kaže...
suzana graf kaže...

 U susjedstvu imam par postarijih gospođa .....

 Mozda im neko miluje grudi sa strane, ali ti to ne vidis.

 Ne shvaćam  koja je veza  teme članka i "milovanja grudi " postarijim gospođama ?  Možda jedino ako se komentator  Pravi covijek pali na milfače +70.To je nešto drugo. 

 Korelacija nije isto sto i uzročnost. Dao sam ti primjer, a sto ti vidis je samo anegdota. Ako te zanimaju moje preference imas PP. +70 nije MILF to je nekro.

2 godine
offline
Re: Upotreba vanjske memorije ne izaziva digitalnu
suzana graf kaže...

 U susjedstvu imam par postarijih gospođa koje upravo napisanim metodama održavaju um svježim . Iznenađujuće za tu dob. Eto.

Dakle, babe nisu testirane u labaratorijskim uvjetima, kako se znanstveno dokazuju (u ovome slučaju) tvrdnje bez dokaza..

Nisi babe odvela u labaratorij, dakle puj-pik, ne važi ti prijeporuka.

Di će baba igrati šah...ej ženo, kaj ti je.

Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.™
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice