UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz Wind

poruka: 18
|
čitano: 5.702
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz Wind".
15 godina
offline
UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz Wind

Nije li konstrukcija "omiljeni novitet" lagani oksimoron?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
10 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz

Zašto?

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
16 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz

Editujem...u zurbi sam komentarisao za pleonazam. :)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2018 12:43 (knight).
13 godina
protjeran
offline
UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz Wind

Bespotrebne gluposti

http://www.soundstream.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
Mary Sue kaže...

Zašto?

 Pa ako je nesto novo, kako moze biti omiljeno.

Valjda to nesto bi trebao koristiti neko vrijeme da bi mogao reci da ti je omiljeno.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
10 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
syncmaster245b kaže...
Mary Sue kaže...

Zašto?

 Pa ako je nesto novo, kako moze biti omiljeno.

Valjda to nesto bi trebao koristiti neko vrijeme da bi mogao reci da ti je omiljeno.

omiljen nije nužno popularan

ako imaš 100 noviteta, zašto ti 10ak njih ne bi mogli biti omiljeni?

ili kak bi to drugačije napisao... postati dragi.

 

uostalom update se mogao isprobati i prije kroz windows insider, ako već postoji neka vremenska jedinica prije nego ti nešto može postati omiljeno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2018 14:47 (filter160).
6 godina
protjeran
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
syncmaster245b kaže...

Valjda to nesto bi trebao koristiti neko vrijeme da bi mogao reci da ti je omiljeno.

 Čini se da netko ne vjeruje u ljubav na prvi pogled. :)

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
15 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
filter160 kaže...

ili kak bi to drugačije napisao... postati dragi.

 

uostalom update se mogao isprobati i prije kroz windows insider, ako već postoji neka vremenska jedinica prije nego ti nešto može postati omiljeno.

 Noviteti koji su nas se najvise dojmili?

Mislim, posve nebitno za temu. Malo me ubolo u oko i to je sve. Znas ono, kao "javna tajna".

Mary Sue kaže...

 Čini se da netko ne vjeruje u ljubav na prvi pogled. :)

 Eeeee. tempi passati.......

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz Wind

ovako uzbudljiv sraz dva britka uma i ikona hardverske misli 21. stoljeća gledatelja neprekidno drži na rubu stolice, dok u nevjerici i šoku prati nagle obrate i razvoj radnje prema neočekivanoj kulminaciji. iako je broj likova u drami relativno malen i radnja rijetko izlazi izvan okvira komorne dijaloške forme (uz povrmenu blagu i nadasve prividnu interakciju sa sudjelujućom publikom) nalikujući pomalo na ionescova djela, ovako statičan oblik predočavanja misaonog toka u publici uspijeva pobuditi navalu emocija, ostavljajući je zamišljenu još dugo vremena nakon spuštanja zavjese. može se zaključiti kako ovakav način pripovijedanja ostavlja mnogo prostora za niz uzbudljhivih nastavaka, čemu se unaprijed radujem. (puštanje vode; kraj) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 4
10 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
Ajar kaže...

ovako uzbudljiv sraz dva britka uma i ikona hardverske misli 21. stoljeća gledatelja neprekidno drži na rubu stolice, dok u nevjerici i šoku prati nagle obrate i razvoj radnje prema neočekivanoj kulminaciji. iako je broj likova u drami relativno malen i radnja rijetko izlazi izvan okvira komorne dijaloške forme (uz povrmenu blagu i nadasve prividnu interakciju sa sudjelujućom publikom) nalikujući pomalo na ionescova djela, ovako statičan oblik predočavanja misaonog toka u publici uspijeva pobuditi navalu emocija, ostavljajući je zamišljenu još dugo vremena nakon spuštanja zavjese. može se zaključiti kako ovakav način pripovijedanja ostavlja mnogo prostora za niz uzbudljhivih nastavaka, čemu se unaprijed radujem. (puštanje vode; kraj) 

 Hvala na dojmovima za nas koji ne možemo gledati jer smo na poslu. Zvuči kao još jedan vrhunski dramski uradak poput KT2 i Krv nije voda.

15 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
Ova dva britka uma gleda 50 000 ljudi live? Pogledao sam par minuta i ovo nije ni za birtiju. Ali mi smo drzava gdje nives celzijus dobije nagradu za najbolju knjigu. Sta se cudim. Budala.
 
2 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
filter160 kaže...

 Hvala na dojmovima za nas koji ne možemo gledati jer smo na poslu. Zvuči kao još jedan vrhunski dramski uradak poput KT2 i Krv nije voda.

 to ti je tak kad radim doma, sam za sebe i pacijente od klijenata, jer za stare konje iz zagreba, bez rodijaka, nema posla u firmama. osobito ak si v(rlo)vss. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
Došao sam do drugog "jebo te" u prvoj minuti. Dosta je... nek hebe nekog drugog
 
1 3 hvala 0
7 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
Hoggy kaže...
Došao sam do drugog "jebo te" u prvoj minuti. Dosta je... nek hebe nekog drugog

ti si fin pa pišeš hebe a on je vulgaran pa pišeš jebo te?

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2018 19:51 (Louis Pluto).
6 godina
neaktivan
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
čitam ovdje komentare i zanimljivo nigdje onih vezanih uz teme o kojima se raspravljalo ili ako ne to onda barem vezanih uz IT, pa eto ja bih vama preporučio da ubuduće počnete emisiju voditi na engleskom jeziku. kao prvo zasigurno ćete postići veću gledanost a kao drugo nećete se morati opterećivati dali ste slučajno rekli nešto što nije gramatički ispravno na složenom hr jeziku. (jedna stvar je sjediti i komentirati tuđi rad, dok je nešto sasvim drugo sjesti ispred kamere i 1h uživo zabavljati i informirati sveopće gledateljstvo)
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2018 20:42 (ajfon123456).
 
6 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
Louis Pluto, upravu si. Tvoj post me sjetio na staru narodnu da se s primitivcima ne raspravlja. Spuste te na svoj nivo pa dotuku iskustvom.
7 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
Hoggy kaže...
Louis Pluto, upravu si. Tvoj post me sjetio na staru narodnu da se s primitivcima ne raspravlja. Spuste te na svoj nivo pa dotuku iskustvom.

 Pa zašto onda izazivaš raspravu? Hoćeš piškiti ili kakiti?

ravna zemlja i šupalj mjesec
15 godina
offline
Re: UPRAVO: Uživo pokazujemo omiljene novitete iz
Louis Pluto kaže...
Hoggy kaže...
Louis Pluto, upravu si. Tvoj post me sjetio na staru narodnu da se s primitivcima ne raspravlja. Spuste te na svoj nivo pa dotuku iskustvom.

 Pa zašto onda izazivaš raspravu? Hoćeš piškiti ili kakiti?

 Danas sam vec jednom citirao djeda, a on da je ziv rekao bi "..... bi se a da mu ne udje"

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice