UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR

poruka: 155
|
čitano: 38.221
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR".
8 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
ATJLučko kaže...

SparkleDiva gdje si ga uzela, koja boja, koliko memorije ?!?! 

 Ona je provokator

Ja rekoh
8 godina
offline
UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
SparkleDiva kaže...

Bokić!

Nisam čitala sve što ste napisali (lijena sam jbg ) ali evo da vam podijelim moje iskustvo sa XS Max.

Baš prije neki dan kupila mob, i bome se isplati tih para. Mislim preskupo je, i ne znam zašto taj mobitel mora biti toliko skup ali nema veze.
Kamera - PERFEKTNA, pogotovo za nas cure koje se naslikavamo cijelo vrijeme jer bolje se slikat nego učit . No međutim, kamera ima jedan mali problem. Cijelo vrijeme je u onom "proljepšaj" mode-u i nikako još nisam shvatila kako da to maknem.
I drugo, kao što već rekoh mobitel je odličan ali izgleda da svi korisnici imaju problema sa punjačem. Kada mobitel samo stoji na stolu, bez da išta radim na njemu, ne prepoznaje mi punjač uopće, tek dok ga ja dotaknem onda se sjeti da se puni...

E sad, pitanje je dal je bolje vratit mob i uzet drugi ili im je*at sve po spisku jer ovo nije normalno. Šta će ti takav mobitel ak moraš pazit kak ga puniš 

 Vrati ga, uzmi pare, kupi Xiaomi Mi 8, kupi povratnu kartu za New York od preostalih para, tamo se fotkavaj, baci na face i dobit ćeš više lajkova nego da se slikavaš kući sa ajfonom.
Bonus fact: ljudi neće nis kužiti da to zapravo nije ajfon, win-win.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 15:40 (EZY-E).
5 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
Feudalac kaže...
ATJLučko kaže...

SparkleDiva gdje si ga uzela, koja boja, koliko memorije ?!?! 

 Ona je provokator

 Mučki? 

ATJLučko Uzela 64 GB, zlatni, naravno , u Torontu.

EZY-E, sprdala sam se sa slikanjem. Nisu sve cure takve da im je samo do slikanja. Za to postoje profi fotići :D
A Xiaomi mobiteli mi se nikad nisu sviđali, iskreno ne znam zašto, a svi su tu negdje po meni.


13 godina
offline
UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR

https://www.macrumors.com/2018/09/29/iphone-xs-and-xs-max-chargegate/

12.1 bi trebao rješiti taj problem sa zaboravljanjnem punjenja...

 

kamera je po svim ozbiljnim testovima sam vrh, ali ima više post procesiranja nego prije, stoga vjerojatno fotke izgledaju ispeglanije.


 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice