Valve će manje kontrolirati sadržaje koji će se pr

poruka: 7
|
čitano: 2.796
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Valve će manje kontrolirati sadržaje koji će se pr".
16 godina
offline
Valve će manje kontrolirati sadržaje koji će se pr

Već je sad katastrofa, ima more indie smeća i nikad dovršenih igara. Na žalost se u toj gomili izgube i indie biseri. Tražim neki tag i na 20 "igrica" dođe jedna koja je zapravo kvalitetna. Valveu se više ništa neda osim brojit lovu.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Valve će manje kontrolirati sadržaje koji će s
Lovac kaže...

Već je sad katastrofa, ima more indie smeća i nikad dovršenih igara. Na žalost se u toj gomili izgube i indie biseri. Tražim neki tag i na 20 "igrica" dođe jedna koja je zapravo kvalitetna. Valveu se više ništa neda osim brojit lovu.

 

Sve to stoji, a misliš da bi ti drugačije radio? 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Valve će manje kontrolirati sadržaje koji će s
Lovac kaže...

Valveu se više ništa neda osim brojit lovu.

 

A čime bi se firma trebala baviti? Moraliziranjem? Odgojem tuđe reatrdirane djece? Jer stoka do roditelja ne odgaja svoje derle pa mora Steam i svi ostali jel? Savršeno su se postavili, svaka čast.. nisu jebene ulizice nego biznismeni... "ja prodajem sve što smijem.. a sad ti kupi ili nemoj kupit, jeeeeeebe se meni i jebe se meni dal je neko oversensitive millenium djete uvrijeđeno ili nije". Uostalom oni si to mogu priuštiti... bilo kakva konkurencija je doslovno light years away.

16 godina
offline
Valve će manje kontrolirati sadržaje koji će se pr

Bolji/brži customer support? S tim novcem zaposliti ljude koji će provjeravati što izlazi na storeu? Napraviti Half Life 3 :D

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Valve će manje kontrolirati sadržaje koji će se pr

Valve, shooopci uvik bili i ostali.

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 19:35 (metallic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Valve će manje kontrolirati sadržaje koji će se pr

lol, oni ce zakone prevesti u "očito trolanje" i mogu onda da prodaju kaj oce...jooooj kako ce ih to kostatilp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Valve će manje kontrolirati sadržaje koji će s
Svi resursi (citaj: 20ak ljudi) su im im fokusirani na taj neki dota spinoff s kartama. Sta ostali zaposlenici zapravo rade..nitko nezna :D
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice