Valve objavio dobitnike za The Steam Awards, PUBG

poruka: 8
|
čitano: 3.785
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Valve objavio dobitnike za The Steam Awards, PUBG ".
9 godina
neaktivan
offline
Valve objavio dobitnike za The Steam Awards, PUBG

čudan sistem ali ne loše jer nema steam sve ekskluzive tipa da nominira rdr2 ili gow za igru godine, slažem se za pubg najigranija je igra u protekloj godini

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Valve objavio dobitnike za The Steam Awards, PUBG

Ovaj The Elder Scrolls nikako sici s ljestvice najprodavanijih igara ikada...nevjerovatnou VR varijanti ga nisam probao, netko?

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Valve objavio dobitnike za The Steam Awards, PUBG

normalno kad glasaju mrtvi (ubijeni u igrama, čekajući na respawn) i oni s dvostrukim prebivalištima (steam i origin). jebate, autobusima su ih dovozili na glasanje u steam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Valve objavio dobitnike za The Steam Awards, P
Stjepanj kaže...

Ovaj The Elder Scrolls nikako sici s ljestvice najprodavanijih igara ikada...nevjerovatnou VR varijanti ga nisam probao, netko?

 Isto i mene zanima? Kakav je u VR-u? Dvoumim se uzet ga za PS4

13 godina
neaktivan
offline
Valve objavio dobitnike za The Steam Awards, PUBG

U vremenu kada svatko ima svoje nagrade za igru godine ovo mi je jedna od besmislenijih.Fali tu nekoliko igara koje su izašle na konzolama,a bile bi dobri kandidati.

 
0 7 hvala 0
14 godina
offline
Re: Valve objavio dobitnike za The Steam Awards, P
yoshi kaže...

U vremenu kada svatko ima svoje nagrade za igru godine ovo mi je jedna od besmislenijih.Fali tu nekoliko igara koje su izašle na konzolama,a bile bi dobri kandidati.

 Ima tocno nula logike stavljati console exclusive igre u GOTY izbor na platformi koja je samo na PC-u. Kao vlasniku samo PC-a mi apsolutno nista ne znaci to sto je RDR2 proglasen igrom godine kad ga necu igrati.  

 

 

btw. Jedva cekam da umre ovaj battle royal hype. Svako malo neke nove BR igre iznicu, a sve manje-vise iste. Duplo gora situacija nego prije par godina sa MOBA igrama

10 godina
protjeran
offline
Valve objavio dobitnike za The Steam Awards, PUBG

.... hah, krenula treca godina BR hypa.... igra svatko sto mu se igra, a recenice tipa "nek i susedu krava crkne" su dobro poznate na ovim prostorima.... samo kaj se to crkavanje ne nazire, cak naprotiv .... ak se nekom ceka, nacekat ce se....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Valve objavio dobitnike za The Steam Awards, P
Ajar kaže...

normalno kad glasaju mrtvi (ubijeni u igrama, čekajući na respawn) i oni s dvostrukim prebivalištima (steam i origin). jebate, autobusima su ih dovozili na glasanje u steam. 

 ili da jedan narod drugom nameće igru godine, nešto kao u BiH

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice