Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

poruka: 31
|
čitano: 8.486
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao".
15 godina
offline
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

Bravo majstore!

Moj PC  
7 1 hvala 0
14 godina
offline
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

a 81 godina, odavno je mozak otiša na kvasinu...

 

mislio je da će nešto moći ostaviti unucima a zaboravio staru narodnu: jedino što raste u tuđim rukama je....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

ja sem varaždinec, varaždinec,

domovine sin.

 

imal jesam 926 jezer, pa mi ih je negdo zel.

 

ja sem varaždinec, varaždinec,

domovine sin.

 

rndsa, rnda, rnda, da.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

Vjerojatno je Gospon razumio kako ulaže u NK Varteks pa se prisjetio zlatnog naraštaja :  Samir Toplak, Damir Madunović, Zlatko Dalić, Robert Težački, Dražen Besek, Ivica Bančić, Krunoslav Gregorić, Zoran Brlenić , Davor Vugrinec i Miljenko Mumlek

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2022 15:59 (suzana graf).
 
2 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
A kažu da penzići nemaju love...
Moj PC  
11 2 hvala 0
16 godina
offline
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

Da imam, čak i samo milju kuna, ne bi me posao više vidjel. Ova budala bi veću korist napravila da je lokalnim pijancima par gajbi pive uzela.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
bmw_power kaže...

Da imam, čak i samo milju kuna, ne bi me posao više vidjel. Ova budala bi veću korist napravila da je lokalnim pijancima par gajbi pive uzela.

 

da imaš miljon kuna, ne bi razmišljao na taj način.

14 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
bmw_power kaže...

Da imam, čak i samo milju kuna, ne bi me posao više vidjel. Ova budala bi veću korist napravila da je lokalnim pijancima par gajbi pive uzela.

 kao što su ti već rekli, da imaš milijun shvatio bi koliko je to zapravo malo.

16 godina
offline
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

Kad dođu u određene godine, starcima treba dodeliti staratelja. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
3 2 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

Što je to danas milijun kuna? 133 tisuće eura. Osrednji iznos.Svatko  među nama ima makar milijun kuna u nekretninama.Bez gotovine. A naredne godine  (2023.) milijun će dobiti 7,5 puta veću težinu.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
Ivan(4) kaže...

Kad dođu u određene godine, starcima treba dodeliti staratelja. 

A gle ova Zagorska izreka nije za badave, "stari ljudi i mala djeca vrlo slično".

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2022 15:06 (rambox).
12 godina
neaktivan
offline
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

Ima ovakvih situacija jako puno. Roditelji mi svako malo spominju kako su vidjeli na internetu da se neki Hrvat obogatio na propustu u BTCu i slične gluposti. Starije kolege su mi isto puno puta spominjale Modriča i ekipu i zaradu na kriptu... mnogi su čak i uplatili nekakve pakete, pa kad bi jednom platili prevaranti bi ih nagovarali da kupe još...

 

Što je najgore da je ovaj starčić stvarno kupovao kripto od 2019. danas bi imao finu svotu na svom računu.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

Za te godine se prilično razumije u internet. Mislim da mu većina vršnjaka ne bi ni takla to čudo, pa ih moraju varati na druge načine, dolaziti direktno na prag sa dvije lažne masažerke ili lažne socijalne radnice i sipati prašak za spavanje u kafu.

 
3 0 hvala 0
2 godine
online
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

A zašto država dozvoljava te plaćene zavaravajuće reklame ?

 

To su legalne prijevare, uredno plaćeni oglasi i po hrvatskim zakonima je sve čisto.

 

Pradida je prob`o, pa se us`ro.

 

Ja sam platio 400 kn kapsule za 7cm veći penis, a još mi se je smanjio ?!

Koga tužiti ?

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
Upravo tako.

Pa portali bi kao trebali biti odgovorni za sadržaje komentara posjetitelja, a za plaćene lopovske reklame ne?

To nema nikakvog smisla.
Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
U cijeloj priči mi bilo zanimljivo saznati kako je došao do tog milijuna i koliko ih još ima. Pa da se zna profil.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
Zaporožac kaže...

A zašto država dozvoljava te plaćene zavaravajuće reklame ?

 

To su legalne prijevare, uredno plaćeni oglasi i po hrvatskim zakonima je sve čisto.

 

Pradida je prob`o, pa se us`ro.

 

Ja sam platio 400 kn kapsule za 7cm veći penis, a još mi se je smanjio ?!

Koga tužiti ?

Država ne može ganjati reklame, ali može pritisnuti platforme (google, meta...) preko kojih se vrte takve reklame.

Što sa platfromama tipa youtube? Tamo u svakom trenu imaš na tisuće lažnih, prevarantskih videa, a Google boli patika za njih.

 

uuY kaže...
Upravo tako.

Pa portali bi kao trebali biti odgovorni za sadržaje komentara posjetitelja, a za plaćene lopovske reklame ne?

To nema nikakvog smisla.

Nažalost nije isto i ne ide to tako, reklame se danas vrte preko raznih platformi tipa Google ADs i portali nemaju pojma koja će se reklama prikazati korisnicima, a prikaz opet ovisi o tome što korisnici pretražuju i gledaju. Za razliku od komentara koje ipak svi vidimo jednako.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
Sve stoji. Dobra stvar je što je svega dva, tri izvora takvih reklama - Facebook, Google Ads. Čudi me da ih EU nije već stisla da ne puštaju oglase prevaranta.
14 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
mzopg kaže...

Država ne može ganjati reklame, ali može pritisnuti platforme (google, meta...) preko kojih se vrte takve reklame.

Što sa platfromama tipa youtube? Tamo u svakom trenu imaš na tisuće lažnih, prevarantskih videa, a Google boli patika za njih.

 Njima je svejedno što se reklamira, pustili bi i pedofiliju da smiju samo da im netko plati. Znam za slučaj gdje se vlasnik trademarka nateže s njima da maknu oglas na krivotvorenu robu koja se prodaje pod njegovim brandom. Otežu i traže svakakvu dokumentaciju samo kako bi što dulje zadržali reklamu online iako je očigledno njima sasvim jasno tko je u pravu a tko ne.

16 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
bmw_power kaže...

Da imam, čak i samo milju kuna, ne bi me posao više vidjel. Ova budala bi veću korist napravila da je lokalnim pijancima par gajbi pive uzela.

 

da imaš miljon kuna, ne bi razmišljao na taj način.

Ma nije to neka lova, ali sad da ju imam umirovio bih se.

15 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
Citajuci ovo imam sve vecu zelju baviti se kriminalom i zaradjivati na ovcama al ozbiljno to kazem
be Cool
Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

Heh. Nisu to samo reklame ili ne znam sto. Dosao ja starom u posjetu koji je vec jednom nasjeo na onu riple svinjariju i javim se na telefon. Uredno 098 pozivni i nesto, nesto dalje. Covjek prica ijekavicom ( a zvao i dan ranije, vjerojatno je taj koji ga je vec jednom izmuzio), ali vidim da se sili, jer ima beogradski naglasak. Znam dosta ljudi iz Beograda i ne moze me preveslati. Jel' to taj i taj. Ne nije, vec sam ja taj i taj, njegov sin. Cujte vjerojatno ne znate koliko plin i struja rastu, treba ulagati u... Ja mu kazem, cujte ne zanima me, ali valjda znam kolko to placam, pa nije da ne znam. On uporan, ja opet njemu, cujte imam pametnijeg posla i ne zanima me koliko struja raste u j.... Britaniji, a izgleda niti vas. On 'ladno prekine vezu bez hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
Zaporožac kaže...

A zašto država dozvoljava te plaćene zavaravajuće reklame ?

 

To su legalne prijevare, uredno plaćeni oglasi i po hrvatskim zakonima je sve čisto.

 

Pradida je prob`o, pa se us`ro.

 

Ja sam platio 400 kn kapsule za 7cm veći penis, a još mi se je smanjio ?!

Koga tužiti ?

 Zar nije bivša "precednica" obećavala da ćemo raditi za 8000 eura od kuće, ako glasamo za nju?

 

15 godina
online
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
uuY kaže...
Upravo tako.

Pa portali bi kao trebali biti odgovorni za sadržaje komentara posjetitelja, a za plaćene lopovske reklame ne?

To nema nikakvog smisla.

 -možemo pitati bug zašto prihvaća reklamiranje 'enterprise' win-key-licenci i officea za šaku kuna.. odgovornost postoji kao i račun jer nitko ne radi đabe a tad ako se želi može se pronaći i počinitelj.. no što kaže policija građanima? .. pozove ih na povećani oprez, dok nigdje nisam primijetio neki email ili tel.broj na koji se može prijaviti famoznom cyber odjelu neko cyber (ne)djelo...

-države zapada, stari eu, švica imaju 'zabranjene' tv reklame-kanale kao noćni program, zavaravajuće, dovoljno za zabranu-kaznu. Postoji li slučaj kazne ili zabrane kod nas? Zašto bug prihvaća takve reklame za koje svi znamo da vrlo vjerojatno nisu legalni-legitimni distributer-izvor a time i kršenje zakona? Enterprise licence se ne prodaju kroz maloprodaju-trgovinu, isključivo direktno ms-institucije-firme.. ne maloprodaja. Reklamira li ms takve licence u bugu? itd.

 

-zašto kritika bugu-časopisu? .. pa kaže se pometi prvo pred svojim vratima, negdje treba početi, zašto ne upravo od vodećeg it časopisa..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
offline
Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa ostao

133 tisuće eura ili milijun kuna je dovoljno za pokrenut mali biznis. Naravno da me nebi posao više nitko vidio kad bi sebi doma sam radio. Badava ti pamet i ideja ako nemaš kapitala.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
jozef kaže...
bmw_power kaže...

Da imam, čak i samo milju kuna, ne bi me posao više vidjel. Ova budala bi veću korist napravila da je lokalnim pijancima par gajbi pive uzela.

 kao što su ti već rekli, da imaš milijun shvatio bi koliko je to zapravo malo.

 

Čitam tvoj odgovor kao i onaj iznad i gledam broj lajkova pa mi više ništa nije jasno. Moguće da mi je detektor sarkazma u kvaru danas i da svi dobro trollate.

 

Imati milijun kuna, odnosno 133 tisuće eura/dolara je ogromna stvar, ne samo kod nas nego i u ostatku svijeta.

 

Više od polovice amerikanaca živi od plaće do plaće, odnosno nema nikakvu ušteđevinu. Neovisno tome jesu li za to krive njihove loše potrošačke navike ili ne, 133 tisuće dolara je solidna svota, čak i njima. Dajte im toliku svotu i veliki dio njih će si moći otplatiti kredite te nekako stati na noge što se financija tiće.

 

U Hrvatskoj se doslovno radi o 161 medijalnoj plaći. Prosječnom Hrvatu treba 13 godina da zaradi taj novac pod uvjetom da ništa ne troši.

To nije iznos od kojeg možete dati otkaz i ne raditi ništa do kraja života, ali se radi o iznosu koji će velikoj većini ljudi riješiti sve financijske probleme.

Govoriti da je to mali novac je jednostavno bezobrazno. A možda su svi u Hrvatskoj milioneri, a ja sam najsiromašniji...

Tko visoko leti, štedi gorivo.
16 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
Ivan(4) kaže...

Kad dođu u određene godine, starcima treba dodeliti staratelja. 

 

A taj staratelj je onda mlađi ili stariji :P

 

crozoki kaže...

 Zar nije bivša "precednica" obećavala da ćemo raditi za 8000 eura od kuće, ako glasamo za nju?

 

 

Tko nam kriv kad joj ne dadosmo glas.

 

cvaja997 kaže...

133 tisuće eura ili milijun kuna je dovoljno za pokrenut mali biznis. Naravno da me nebi posao više nitko vidio kad bi sebi doma sam radio. Badava ti pamet i ideja ako nemaš kapitala.

 

Problem je kod toga što onda opet moraš raditi ;)

 

A tih prijevara je sve više, lažni policajci, liječnici, svašta...ljudi naivni i eto problema. Doduše, sve je to ciljano, točno znaju tko ima u čarapi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
Shamrock kaže...
jozef kaže...
bmw_power kaže...

Da imam, čak i samo milju kuna, ne bi me posao više vidjel. Ova budala bi veću korist napravila da je lokalnim pijancima par gajbi pive uzela.

 kao što su ti već rekli, da imaš milijun shvatio bi koliko je to zapravo malo.

 

Čitam tvoj odgovor kao i onaj iznad i gledam broj lajkova pa mi više ništa nije jasno. Moguće da mi je detektor sarkazma u kvaru danas i da svi dobro trollate.

 

Imati milijun kuna, odnosno 133 tisuće eura/dolara je ogromna stvar, ne samo kod nas nego i u ostatku svijeta.

 

Više od polovice amerikanaca živi od plaće do plaće, odnosno nema nikakvu ušteđevinu. Neovisno tome jesu li za to krive njihove loše potrošačke navike ili ne, 133 tisuće dolara je solidna svota, čak i njima. Dajte im toliku svotu i veliki dio njih će si moći otplatiti kredite te nekako stati na noge što se financija tiće.

 

U Hrvatskoj se doslovno radi o 161 medijalnoj plaći. Prosječnom Hrvatu treba 13 godina da zaradi taj novac pod uvjetom da ništa ne troši.

To nije iznos od kojeg možete dati otkaz i ne raditi ništa do kraja života, ali se radi o iznosu koji će velikoj većini ljudi riješiti sve financijske probleme.

Govoriti da je to mali novac je jednostavno bezobrazno. A možda su svi u Hrvatskoj milioneri, a ja sam najsiromašniji...

To je pisano u kontekstu izjave kolege koji je zaključio da bi mogao u mirovinu da ima te novce, a ne sa stavom da je ta cifra bezvrijedna.

Realnost je da je negdje u svijetu taj iznos jako velik, a negdje je gotovo pa kikiriki.

Tu kod mene za te novce ne možeš kupiti prosječni dvosobni stan.

 

Amerikance prema najnovijim izračunima "uzdizanje" djeteta od rođenja do 17. godine će koštati 300.000$. A gdje je još studij.

 

https://www.weforum.org/agenda/2022/07/household-income-distribution-wealth-inequality-united-states/

7 godina
offline
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
Vidio sam kako jedan takav scam funkcionira. Dosta scammera kupi portal od istog developera i portal izgleda kao legitimni portal jedino sve informacije su lazne. Zamisli da ulozis cca 100€ i onda to krene “vrijediti” 120€ nakon par tjedana i tako navuku ljude da jos uloze.
Ljude privuku na vise nacina. Jedan je da stave komentare na youtube, facebook i sl. i onda vise “razlicitih ljudi” odgovori da im je ta osoba pomogla. Onda zrtve kontaktiraju scammera i ta ih osoba navuce.

Ovdje su scammeri najcesce Nigerijci i najcesce koriste servise poput Whatsapp i sl. za komunikaciju sa zrtvama.
 
2 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Varaždinac mislio da ulaže u kriptovalute pa o
crozoki kaže...
Zar nije bivša "precednica" obećavala da ćemo raditi za 8000 eura od kuće, ako glasamo za nju?

što ti trabunjaš ?

 

kolinda je bila boginja za ovog rošavog mulanovića. (u školi ga zvaše na nogometu Rošeto ..poznati nogometaš)

da jo nije ludi Škoro smjestio (upetljavši se u izbore) i danas bi bila predsednica.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice