Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi riješ

poruka: 20
|
čitano: 4.872
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi riješ".
9 godina
neaktivan
offline
Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi riješ

Kad se već spominje aplikacija Apple Pay Cash vrijedno je spomenuti našu aplikaciju aircash.eu za IOS i Android koju koristim par mjeseci uz mizernu proviziju naspram Western Uniona i Hrvatske pošte.

 
0 0 hvala 3
8 godina
odjavljen
offline
Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi riješ

Probaj nekom jabučaru reći za ove probleme i dobit ćeš šamar.

Ovo sve se mora prešutit dok se ne riješi ...

 
9 2 hvala 0
15 godina
offline
Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi riješ

korisnici ajfona su sami sebi najveći problem a to nadilazi temu softvera i krpanja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi riješ

meni je ovaj novi control centar bezveze, ionako nisam ubacio nista sto i prije nije bilo a prilicno je iritantno da se wifi i bluetooth ne ugase upotpunosti. i to je vjorojatno razlog zasto svima baterija traje krace nego na ios10.

nek me netko ispravi ako sam ukrivu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
Dead kaže...
brada09 kaže...

meni je ovaj novi control centar bezveze, ionako nisam ubacio nista sto i prije nije bilo a prilicno je iritantno da se wifi i bluetooth ne ugase upotpunosti. i to je vjorojatno razlog zasto svima baterija traje krace nego na ios10.

nek me netko ispravi ako sam ukrivu..

 Objasni mi ovo boldano.

 

znaci otvorim control center i stisnem npr bluetooth i onda on ne ugasi bluetooth nego sam prekine aktivnu konekciju. odes u settings -> bleutooth i vidis da je on i dalje najnormalnije upaljen.

sad kuzis?

 

znaci taj wifi i bluetooth u kontrolnom centru su mi sada prakticno pa beskorisni jer da bi iskljucio moram ic u settings.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 13:46 (brada09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
Dead kaže...
brada09 kaže...
Dead kaže...
brada09 kaže...

meni je ovaj novi control centar bezveze, ionako nisam ubacio nista sto i prije nije bilo a prilicno je iritantno da se wifi i bluetooth ne ugase upotpunosti. i to je vjorojatno razlog zasto svima baterija traje krace nego na ios10.

nek me netko ispravi ako sam ukrivu..

 Objasni mi ovo boldano.

 

znaci otvorim control center i stisnem npr bluetooth i onda on ne ugasi bluetooth nego sam prekine aktivnu konekciju. odes u settings -> bleutooth i vidis da je on i dalje najnormalnije upaljen.

sad kuzis?

 

znaci taj wifi i bluetooth u kontrolnom centru su mi sada prakticno pa beskorisni jer da bi iskljucio moram ic u settings.

 Ali u tome i jest stvar. Ti si preko control centera izgasio bluetooth ili wifi, ali samo na 24 sata. U settingsima su oni prikazani kao upaljeni iako su te funkcije izgašene na 24 sata.

 

kolko je to onda zbunjujece napravljeno? znaci u settingsima je onaj slider kao ON a zapravo je funkcija OFF na 24 sata? LOL

 

iako nisam ni siguran u to, pokusavam se sjetit dal se automatski spojio na wifi kod frenda nakon sto sam ja wifi prije toga "iskljucio" u control centru..

 

i neznam sta bi tu trebalo biti prakticnije, ako postoji taj kontrolni centar da bi brzo nesto ukljucio i iskljucio onda sta mi imas ukljucivat nesto nakon 24 sata pa valjda cu si ja upalit ili ugasit nesto kad mi treba. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 14:31 (brada09).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi riješ

Cak nije ni na 24 sata iskljuceno, jer se cijelo vrijeme koristi za Appleove usluge. Najgluplja izvedba ikada. Google je to rijesio puno bolje u Oreu uvodenjem paljenja prema geo lokaciji.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
Znaci ne updejtam uopće, ok.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi riješ

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
Dead kaže...

 Ali u tome i jest stvar. Ti si preko control centera izgasio bluetooth ili wifi, ali samo na 24 sata. U settingsima su oni prikazani kao upaljeni iako su te funkcije privremeno izgašene na 24 sata. Jer ponekad ih i želiš privremeno izgasiti pa da ne moraš ulaziti u settings ovako je praktičnije.

Kako god, retardirani su. Apple, mislim. Dakle, očito ovo ne odgovara većini ljudi (mislim da meni čak i bi u mnogim situacijama, kad smo kod toga, i mislim da je ok funkcija), imaju 3D touch, šta kog vraga ne naprave mogućnost da kad normalno tapneš prekidač prekine trenutne konekcije ili šta već radi, a kad jako stisneš isključi skroz? Oni fakat nemaju uopće ideje, inspiracije, želje, čega već fali, da pošteno iskoriste hardver koji imaju...

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
Dakle u cc pise ugaseno, u settings pise upaljeno, ali je ustvari ugaseno na 24 sata i to ne u potpunosti... ahahaha, jebe lud zbunjenog, a zbunjeni i dalje tvrdi kako je to super :))))
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
brada09 kaže...

meni je ovaj novi control centar bezveze, ionako nisam ubacio nista sto i prije nije bilo a prilicno je iritantno da se wifi i bluetooth ne ugase upotpunosti. i to je vjorojatno razlog zasto svima baterija traje krace nego na ios10.

nek me netko ispravi ako sam ukrivu..

u prvoj varijanti je bilo retardirano da ne kaže da je gašenje iz kontrolnog centra samo privremeno, sada su to ispravili - sve jasno piše. ne vidim svrhu ni jednog ni drugog, internet i wifi su toliko rašireni i povoljni da je besmisleno balansirati između njih. barem meni.

meni su inače wifi, bt, gps, mobilni podaci stalno uključeni, gasim ih samo kada treba riješiti neki problem, a i to je vrlo rijetko ako imaš normalan ruter doma.

koliko baterije možeš uštediti stalnim gašenjem ovih opcija? vrijedi li potrošenog vremena i brige? kaj kad trebam neku informaciju s googla, prvo upali neku konekciju pa onda surfaj ili kaj? Pa nisam ja njemu rob, hoću da stalno radi i da o njemu uopće ne moram misliti.

Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
Mirko935 kaže...

imaju 3D touch, šta kog vraga ne naprave mogućnost da kad normalno tapneš prekidač prekine trenutne konekcije ili šta već radi, a kad jako stisneš isključi skroz?

 e ovo je dobra ideja.

 

Ja rekoh
12 godina
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
Feudalac kaže...
Mirko935 kaže...

imaju 3D touch, šta kog vraga ne naprave mogućnost da kad normalno tapneš prekidač prekine trenutne konekcije ili šta već radi, a kad jako stisneš isključi skroz?

 e ovo je dobra ideja.

 

To ljudi predlazu po forumima od prvog dana kada se saznalo kako ta glupost funkcionira, ali Apple odbija poslusati i pokusava ponovno izmisliti kotac.

11 godina
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
Vratio sam se na iOS 10 na iPhone 7 i ne dižem dok ne dodje iOS 12.

Smeta me jako naslov velikim slovima. Ne treba mi pola ekrana uzeti naslov "Kontakti" da bi ja znao da se nalazim u kontaktima Itd.
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
Feudalac kaže...
brada09 kaže...

meni je ovaj novi control centar bezveze, ionako nisam ubacio nista sto i prije nije bilo a prilicno je iritantno da se wifi i bluetooth ne ugase upotpunosti. i to je vjorojatno razlog zasto svima baterija traje krace nego na ios10.

nek me netko ispravi ako sam ukrivu..

u prvoj varijanti je bilo retardirano da ne kaže da je gašenje iz kontrolnog centra samo privremeno, sada su to ispravili - sve jasno piše. ne vidim svrhu ni jednog ni drugog, internet i wifi su toliko rašireni i povoljni da je besmisleno balansirati između njih. barem meni.

meni su inače wifi, bt, gps, mobilni podaci stalno uključeni, gasim ih samo kada treba riješiti neki problem, a i to je vrlo rijetko ako imaš normalan ruter doma.

koliko baterije možeš uštediti stalnim gašenjem ovih opcija? vrijedi li potrošenog vremena i brige? kaj kad trebam neku informaciju s googla, prvo upali neku konekciju pa onda surfaj ili kaj? Pa nisam ja njemu rob, hoću da stalno radi i da o njemu uopće ne moram misliti.

 

 

meni treba wifi samo kad sam doma, za ostalo imam mobilni internet , ne treba mi ukljucen wifi pa da stalno trazi mreze dok putujem negdje.

 

a ako to ne trosi bateriju pa di su onda tolko zasrali da mi na ios11 baterija ne doceka ponoc ako malo jace koristim a prije bi mi ostalo 35-40% ??

 

16 godina
online
Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi riješ

...dakle, nastavljam na ajfonu sa "later" "remind me later" "no, I don't want your bloody update now, ok?"

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
brada09 kaže...

 

 

meni treba wifi samo kad sam doma, za ostalo imam mobilni internet , ne treba mi ukljucen wifi pa da stalno trazi mreze dok putujem negdje.

 

a ako to ne trosi bateriju pa di su onda tolko zasrali da mi na ios11 baterija ne doceka ponoc ako malo jace koristim a prije bi mi ostalo 35-40% ??

 

 wifi troši toliko malo da je svejedno. baterija bi trajala puno puno dulje kada bi isključio i wifi i mobilne podatke, ali koja je onda poanta "pametnog" telefona.

 

ne znam gdje su ubili bateriju, ali mislim da to nema veze s bežičnim vezama - hardver je ostao isti, promijenio se samo softver. vidi npr youtube, mobitel mi je znao biti toliko vruć da nije za držanje, poslije zadnje nadogradnje ko' beba. nagađam, možda ima veze kako iphone lokalno obavlja analizu fotki i podataka koje priprema za siri; ja ih nemam puno na telefonu - stotinjak i nisam primjetio baš neku razliku u odnosu na ios 10.x.

Ja rekoh
8 godina
offline
Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi riješ

podnaslov > "najnovije ažuriranje iOS-a kako bi zakrpao neobjašnjive propuste"

 

Neobjašnjivo je samo nekim iKorisnicima ("božanstvo ne griješi)".

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Velike probleme korisnika iPhonea trebala bi r
Feudalac kaže...
brada09 kaže...

 

 

meni treba wifi samo kad sam doma, za ostalo imam mobilni internet , ne treba mi ukljucen wifi pa da stalno trazi mreze dok putujem negdje.

 

a ako to ne trosi bateriju pa di su onda tolko zasrali da mi na ios11 baterija ne doceka ponoc ako malo jace koristim a prije bi mi ostalo 35-40% ??

 

 wifi troši toliko malo da je svejedno. baterija bi trajala puno puno dulje kada bi isključio i wifi i mobilne podatke, ali koja je onda poanta "pametnog" telefona.

 

ne znam gdje su ubili bateriju, ali mislim da to nema veze s bežičnim vezama - hardver je ostao isti, promijenio se samo softver. vidi npr youtube, mobitel mi je znao biti toliko vruć da nije za držanje, poslije zadnje nadogradnje ko' beba. nagađam, možda ima veze kako iphone lokalno obavlja analizu fotki i podataka koje priprema za siri; ja ih nemam puno na telefonu - stotinjak i nisam primjetio baš neku razliku u odnosu na ios 10.x.

 

kako bilo zasrali su gadno, nije na meni zapravo da otkrivam di i kako..

 

a otkad koristim iphone nisam vidio tolko bugova ukupno ko na ios11.. a kolko vidim ni high sierra nije nes bajna , neznam samo dokad cu moc gurat sa el capitanom prije neg mi prestanu aplikacije podrzavat..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice