VIDEO: Pogledajte najbolje ocijenjeno predavanje n

poruka: 4
|
čitano: 5.724
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VIDEO: Pogledajte najbolje ocijenjeno predavanje n".
16 godina
offline
VIDEO: Pogledajte najbolje ocijenjeno predavanje n

Pogledao, fino predavanje.

Luka je inace simpa lik - djeluje totalno opusteno i neufurano. 

Valjda je to jos jedna korisna posljedica ovih gresaka koje je pravio. :)

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
VIDEO: Pogledajte najbolje ocijenjeno predavanje n

 


Eh, stjecajem okolnosti baš nisam bio na tom predavanju od Luke.
Tako da je ovaj video, svakako dobrodošao. Pogotovo danas kada je sve tiho, mirno i opušteno.


Luka je veliki motivator.

Za Five sam čuo samo lijepe stvari.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
2 0 hvala 0
Re: VIDEO: Pogledajte najbolje ocijenjeno predavan
PzKpfw kaže...

 


Eh, stjecajem okolnosti baš nisam bio na tom predavanju od Luke.
Tako da je ovaj video, svakako dobrodošao. Pogotovo danas kada je sve tiho, mirno i opušteno.


Luka je veliki motivator.

Za Five sam čuo samo lijepe stvari.

 

 

LOL,prvi put prijavio se samo su mi nakon 3 tjedna javili "sorry nisi ušao u uži izbor". Onda me nakon 6 mjeseci kontaktirala njhiova headhunterica, da bi na intervju dobio 3 pitanja na temelju kojih su oni zaključili da im nisam fit. OK, i opet nisam dobio odgovor nego sam čekao mjesec dana, pa nakon toga ih opet kontaktirao da bi mi javili "sorry nisi fit". Ponovno nakon 6 mjeseci šaljem upit, sad se niti ne javljaju više. 

14 godina radnog iskustva, u području koje oni traže. Tamo se više ne prijavljujem.

 

Ista situacija i sa Infobipom. Tamo niti ne dobiješ odgovor. Dapače, oni me nisu niti zvali na informativni razgovor. To se tako radi?? To su ozbiljne firme koje drže do sebe? "Gledamo zaposliti 70 developera u narednoj godini", pa te onda niti ne pozovu na razgovor nego samo dobiješ automatic reply. 

 

Firma kao i svaka druga. Izvana jedno, iznutra drugo.

 

Topla, topla preporuka ti je gledati firme koje nisu hrvatske. Radim za jednu stranu firmu ovdje u hrvatskoj, predobro mi je i ne bih je mijenjao više za ništa. OK, možda da mi Microsoft ponudi ugovor, ali ništa od toga.

A i plaće su uglavnom veće nego u Fiveu i Infobipu, benefiti izvrsni, a držim da je to nešto što i većina mid i senior developera traži.

 

 

 

Nikada više u hrvatsku firmu.

 

 

10 godina
offline
Re: VIDEO: Pogledajte najbolje ocijenjeno predavan

@ZovemseZoranidolazimizRijeke 

 

Fala, ti frende na podijeljenom iskustvu. Međutim, moj Fiveovac je otišao iz jedne firme u stranom vlasništvu upravo u Five. Okay, ta firma iako je kapital strani, radi po domaćim lošima navadama.

Mislim, što želim napisati. Kao što svaka firma bira sebi najodgovarajućeg, tako i mi biramo sebi firme. Za Five sam napisao koliko znam. 

U svakoj firmi je nekome okay, drugima tak-tak, nekim svemir. Ta, nismo ni mi svi ista kao zaposlenici.

Sve je to O.K..

 

Za prave firme u stranom vlasništvu koje kod nas imaju ispostave, sam isto tako čuo sam riječi hvale.

Kad pišem strane, mislim one koje nisu sa područja ex-YU.

Mada, brijem da i kod nas ima sasvim solidnih IT domaćih firmi.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice