Video tjednik: Od aliena, preko nadogradnje Window

poruka: 5
|
čitano: 2.002
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Video tjednik: Od aliena, preko nadogradnje Window".
10 godina
offline
Video tjednik: Od aliena, preko nadogradnje Window

Nažalost, praznik rada nije baš nešto. Kako Miro kaže, nema radnika, nema radnickih prava, nema prosvjeda...
A, kako veli Drago, Praznik rada nije samo za radnike, nego sve više za one koji su doslovno gladni, jer politicari tada džaba dijele grah...

 

Baksov tutorial mi je dobro došao, kao i osvrt Denisa&Davora. Da, Dragin tekst smo vec procitali...baš je cool.
I naše forumaši valja procitati, jer se nađe ljudi sa istima ili sličnim problemom.

 

Eh, da VW i mjenja logo radi toga što okrece novu stranicu u svojoj povijesti, baš me zanima ka bu izgledal....

 

Ove brojke što iznosi Miro u vezi crew WeAreDevelopers su fakat impresivne...kakva progresija, 1. put 200-300 sudionika,
drugi 600-800, treci 3500, a ove godine ocekuju cak 8 kika....eh, i mi sa Balkana možemo orgnizirati dogadaj koji prelazi regionalne okvire.
WeAreDevelopersi su najbolji dokaz za to. Bravo, decki!


Jedva, cekam izvještaj našeg Bug-a(Vinko) od tamo koji je medijski partner konferencije.

Tko traži job, evo linka: DevJobs

 

Još jedan odličan pregled tjedna.

Bravo, Drago&Miro.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Video tjednik: Od aliena, preko nadogradnje Window

iz kojeg tocno razloga vas dvojica uskladjujete boju majica?

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Video tjednik: Od aliena, preko nadogradnje Wi
Gorstak79 kaže...

iz kojeg tocno razloga vas dvojica uskladjujete boju majica?

 Zbog kamere, ne voli kada smo kontra...

...
6 godina
protjeran
offline
Video tjednik: Od aliena, preko nadogradnje Window

Bugničina, ha?

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Video tjednik: Od aliena, preko nadogradnje Wi
Već koja epizoda po redu evo i ja malo da šaram.Dečki samo naprijed.Miroooo idući put,iduća emisija još opuštenije,prirodnije i u smjeru zafrkancije.U ime svih forumaša kažem da nećemo pojest.Podržavam vas kao i onu dvojku,Šuštinja i Denisa.Samo naprijed,cijeni se trud i rad te se jedva čeka iduće javljanje !!!
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice