Vizualno pretraživanje uz pomoć umjetne inteligenc

poruka: 6
|
čitano: 2.707
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vizualno pretraživanje uz pomoć umjetne inteligenc".
12 godina
online
Vizualno pretraživanje uz pomoć umjetne inteligenc

App radi odlično .

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Vizualno pretraživanje uz pomoć umjetne inteligenc

mene odu+ševilo jer sam frendovim telefonom (na firmu, mrcina neakva samsungova, stalno na netu) prepoznal konačno sve biljke na jarunu i savskom nasipu. i da - nepogrešivo detektira. čak i živine. ljude slabo. prije toga se osjećah pomalo glupo: gledam u biljku svakoga dana a neam pojma kak se zove i čemu služi i općenito. patka je kvak, a la bud je hisssssss (muški; labudica je ona prikolica za velike strojeve). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2020 11:47 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vizualno pretraživanje uz pomoć umjetne inteli
Ajar kaže...

mene odu+ševilo jer sam frendovim telefonom (na firmu, mrcina neakva samsungova, stalno na netu) prepoznal konačno sve biljke na jarunu i savskom nasipu. i da - nepogrešivo detektira. 

 Bome i mi smo to prvo isprobali. Iako moj lajafon nije podržan pa sam morala skinut preko apkmirror-a al kad je instalirana prvo smo išli gledat koje sve biljke prepoznaje  Nije loše. Manje više sve su među prva tri ponuđena izbora, čak prepoznaje i mlade sadnice. Malo se aplikacija pomučila sa monsterom(Monstera deliciosa), tj našlo ju je među ponuđenima al ne ovu vrstu. Al to je vjerojatno zato jer imam novu vrstu pa još nema puno slika na google-u pa nema s čim usporedit. Sve u svemu ja zadovoljna. Dobro će mi doć u vrtu kad zaboravim koja biljka je u pitanju da se brzo prisjetim. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
offline
Re: Vizualno pretraživanje uz pomoć umjetne inteli
ddarknessfairyy kaže...
Ajar kaže...

mene odu+ševilo jer sam frendovim telefonom (na firmu, mrcina neakva samsungova, stalno na netu) prepoznal konačno sve biljke na jarunu i savskom nasipu. i da - nepogrešivo detektira. 

 Bome i mi smo to prvo isprobali. Iako moj lajafon nije podržan pa sam morala skinut preko apkmirror-a al kad je instalirana prvo smo išli gledat koje sve biljke prepoznaje  Nije loše. Manje više sve su među prva tri ponuđena izbora, čak prepoznaje i mlade sadnice. Malo se aplikacija pomučila sa monsterom(Monstera deliciosa), tj našlo ju je među ponuđenima al ne ovu vrstu. Al to je vjerojatno zato jer imam novu vrstu pa još nema puno slika na google-u pa nema s čim usporedit. Sve u svemu ja zadovoljna. Dobro će mi doć u vrtu kad zaboravim koja biljka je u pitanju da se brzo prisjetim. 

 

a kaj kad prepozna sativu ili indicu? upali GPS? zove crvene mundire?

jeste blek stene!

 

 

8 godina
offline
Vizualno pretraživanje uz pomoć umjetne inteligenc

Meni su jedne cipele posve drage. Sad, tražim po web shopu tog dućana ali to je stari model i nema šanse da ga neđem.

 

Slikam sa gl stare cipele, izbaci mi dućan u Španjolskoj koji još ima jedan par 😎 lajk

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vizualno pretraživanje uz pomoć umjetne inteli
nikola kaže... 

a kaj kad prepozna sativu ili indicu? upali GPS? zove crvene mundire?

jeste blek stene!

 

 

 za to mi ne treba aplikacija; znam iz križaljke. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice