Vremena se mijenjaju na Pikes Peaku

poruka: 5
|
čitano: 2.084
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vremena se mijenjaju na Pikes Peaku".
12 godina
protjeran
offline
Vremena se mijenjaju na Pikes Peaku

Odlican rezultat no, po speckama ova "elektrana" nema nikakvih sansi protiv Loeb-ovog Peugeot-a na nekoj normalnijoj nadmorskoj visini. Jel zna netko koliko se zapravo gubi snaga na tim visinama?lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Vremena se mijenjaju na Pikes Peaku

bit će kapetanu (prdon: satniku) Pikeu jako milo poradi toga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vremena se mijenjaju na Pikes Peaku

Zanimljiva vijest, al dajte ispravite "sekundi" u "minuta", na par mjesta, valjda ne prelaze 150 zavoja u 7 sekundi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Vremena se mijenjaju na Pikes Peaku
UniqueBug kaže...

Zanimljiva vijest, al dajte ispravite "sekundi" u "minuta", na par mjesta, valjda ne prelaze 150 zavoja u 7 sekundi...

Kako ne, to su trkaca kola.

14 godina
offline
Re: Vremena se mijenjaju na Pikes Peaku
Stjepanj kaže...

Odlican rezultat no, po speckama ova "elektrana" nema nikakvih sansi protiv Loeb-ovog Peugeot-a na nekoj normalnijoj nadmorskoj visini. Jel zna netko koliko se zapravo gubi snaga na tim visinama?lp

 20-40% ovisi o podešenju, već sama razlika od starta do cilja je 20-tak posto. Uglavnom, dosta. Također, turbo motori manje gube jer turbina uslijed manjeg ulaznog tlaka postiže više okretaje pa se kapacitet usisa ne smanjuje proporcionalno s gustoćom zraka.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice