World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi krug

poruka: 10
|
čitano: 3.803
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi krug".
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi krug

Ako ikako uspiju isforsirati da se igraci krecu po svijetu umjesto da lete ili sjede u ironforgeu i stiscu LFG / LFR, onda ce bit dobro. 

 

U suprotnom cekamo vanilla servere (neki od nas ne cekaju hehe). 

 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi
8tom kaže...

Ako ikako uspiju isforsirati da se igraci krecu po svijetu umjesto da lete ili sjede u ironforgeu i stiscu LFG / LFR, onda ce bit dobro. 

 

U suprotnom cekamo vanilla servere (neki od nas ne cekaju hehe). 

 Da; nedavno sam baš komentirao kako je letenje ubilo ogroman dio WoW-a...

Nope.
15 godina
offline
Re: World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi
8tom kaže...

Ako ikako uspiju isforsirati da se igraci krecu po svijetu umjesto da lete ili sjede u ironforgeu i stiscu LFG / LFR, onda ce bit dobro. 

 

U suprotnom cekamo vanilla servere (neki od nas ne cekaju hehe). 

 

Upravo si opisao kakva je bila situacija u vanilli. Jedino sto se koristio arhaični LFR/LFG channel u chatu a ne u današnjem obliku. Da i čekanje pola sata do sat vremena za PvP, uglavnom protiv premade ekipe. Nikad poslije nisam vidio toliku guzvu ispred banke u Ironforgu. A tada nije bilo slobodnog letenja. /rosetinted glasses off

15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi

Obećali su neke od poboljšanja uvesti u vanillu; od ovih 'quality of life'.

Nope.
16 godina
online
World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi krug

Svakako kupujem i ovu ekspanziju.

Najbolja igra ikada!

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi
Tonči kaže...

Obećali su neke od poboljšanja uvesti u vanillu; od ovih 'quality of life'.

 Uvođenje bilo čega novijeg u staru vanillu je promašeno i bolje da odustanu u startu od istog negoli idu vanillu radit po mjerilima danjašnjeg wow-a. Naprosto to vanilla fanovi ne žele. Nekako vidim da će i dalje privatni sreveri imati tu glavnu riječ u odnosu na sam Blizz.

11 godina
offline
Re: World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi
Taraba kaže...
Tonči kaže...

Obećali su neke od poboljšanja uvesti u vanillu; od ovih 'quality of life'.

 Uvođenje bilo čega novijeg u staru vanillu je promašeno i bolje da odustanu u startu od istog negoli idu vanillu radit po mjerilima danjašnjeg wow-a. Naprosto to vanilla fanovi ne žele. Nekako vidim da će i dalje privatni sreveri imati tu glavnu riječ u odnosu na sam Blizz.

 Pa ne vidim problem ako uvedu neko poboljsanje tipa da mozes poslati vise od jednog itema istovremeno mailom.Doduse nisam igrao na privatnom serveru bar jedno desetak godina pa i ne znam u biti kako to sve izgleda sada.

8 godina
offline
Re: World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi
geronimo4661 kaže...
Taraba kaže...
Tonči kaže...

Obećali su neke od poboljšanja uvesti u vanillu; od ovih 'quality of life'.

 Uvođenje bilo čega novijeg u staru vanillu je promašeno i bolje da odustanu u startu od istog negoli idu vanillu radit po mjerilima danjašnjeg wow-a. Naprosto to vanilla fanovi ne žele. Nekako vidim da će i dalje privatni sreveri imati tu glavnu riječ u odnosu na sam Blizz.

 Pa ne vidim problem ako uvedu neko poboljsanje tipa da mozes poslati vise od jednog itema istovremeno mailom.Doduse nisam igrao na privatnom serveru bar jedno desetak godina pa i ne znam u biti kako to sve izgleda sada.

 Tak je jedan item u mail ali ljudima to ne predstavlja problem kao tebi, o tome i pričam. Na privat serveru gdje sam ja trenutno između 5-7k ljudi je online konstantno, ogrimar pun ko čep kao vjerojatno i irongorge te stormwind ( ja sam horda po rođenju, ha ha pa neznam za alije ). Gle svako bi bar jedan detalj htio mjenjat i kaj onda, dobiješ današnji wow, koji je isto ok, nemam niš protiv, ali ne diraj i ne mjenjaj vanillu, jer je 1.12.1 patch sve ima i ljudi se zabavljaju. Ja se zabavljam u vanilli i u legion i to su  dva različita svijeta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2018 11:05 (Taraba).
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi
Da si ti horda po rodenju znal bi da je orgrimmar, a ne ogrimar.. jbte, ne znas ni kak si se glavni grad zove, sram te bilo :p
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
8 godina
offline
World of Warcraft: Battle for Azeroth - Sedmi krug

jbg, evo sramim se ... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice