World of Warcraft Classic će postupno dobivati nov

poruka: 6
|
čitano: 3.159
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "World of Warcraft Classic će postupno dobivati nov".
11 godina
offline
World of Warcraft Classic će postupno dobivati nov

Sjećam kako mi je trebalo 4 dana game-timea da doguram orc huntericu do lvl60 u vanilli.

Jest da mi je to bio negdje pet lik po redu, ali nema veze. 

 

Lijepo je što nude neku varijantu progresivnog servera, a bilo bi i ljepše kada bi Blizzard ponudio nastavak i na BC ekspanziju.

 

A bilo bi i najljepše kad ne bi za stari vanilla WoW naplaćivali mjesečnu naknadu, kao što to nisu naplaćivali ni privatni serveri.

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft Classic će postupno dobivati
DeniZg kaže...

Sjećam kako mi je trebalo 4 dana game-timea da doguram orc huntericu do lvl60 u vanilli.

Jest da mi je to bio negdje pet lik po redu, ali nema veze. 

 

Lijepo je što nude neku varijantu progresivnog servera, a bilo bi i ljepše kada bi Blizzard ponudio nastavak i na BC ekspanziju.

 

A bilo bi i najljepše kad ne bi za stari vanilla WoW naplaćivali mjesečnu naknadu, kao što to nisu naplaćivali ni privatni serveri.

 

Znaci ti si imao world record do 60 u vanilli onda? :) Koliko se sjećam world record holder je još uvijek Joana s horde hunterom 4d20h played do 60.

 

EDIT: Recimo meni je s prvim charom 2005. trebalo 11d played do 60 - ali warrior, koji je bio najgora klasa za levelanje. Poslje toga rogue nekih 8d do 60 i hunter alt ~6d. Uglavnom, super vremena i ekipe i raidanja :)

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 10:28 (mrsmith).
12 godina
offline
Re: World of Warcraft Classic će postupno dobivati
mrsmith kaže...

 

Znaci ti si imao world record do 60 u vanilli onda? :) Koliko se sjećam world record holder je još uvijek Joana s horde hunterom 4d20h played do 60.

 

EDIT: Recimo meni je s prvim charom 2005. trebalo 11d played do 60 - ali warrior, koji je bio najgora klasa za levelanje. Poslje toga rogue nekih 8d do 60 i hunter alt ~6d. Uglavnom, super vremena i ekipe i raidanja :)

 Bas sam i ja htio komentirati, trebalo je cca 8-10 dana /played do lvl 60... u najboljem slucaju oko 6d uz optimalno questanje i grindanje (Jame leveling guide :P ), i "laku" klasu. Sad s 30 god ce mi trebati jedno godinu dana valjda do max levela :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
Re: World of Warcraft Classic će postupno dobivati

Možda sam se precijenio, ali siguran sam da su do kraja vanille ubrzali leveliranje (ako je to uopće bitno za ovu temu).

PSN - DeniZg80
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft Classic će postupno dobivati nov

Bit će veselo

Dobar grah se daleko cuje
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft Classic će postupno dobivati
DeniZg kaže...

Možda sam se precijenio, ali siguran sam da su do kraja vanille ubrzali leveliranje (ako je to uopće bitno za ovu temu).

Tek u 2.0.3 TBC prepatchu :) za ~30%

It is always darkest just before the dawn.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice