Xiaomi Mi 6X je i službeno stigao

poruka: 7
|
čitano: 3.399
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi 6X je i službeno stigao".
9 godina
offline
Xiaomi Mi 6X je i službeno stigao

Sad je svako govno koje rade automatske settings AI. A umjesto da pricate o selfistima, mogli ste napomenuti da ce Mi A2 verzija dolaziti sa cistim Androidom.

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6X je i službeno stigao

I nema više 3,5 mm jack za slušalice, a i baterija je mogla biti jača. Inače, mobitel bi mogao biti odličan deal.

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6X je i službeno stigao

Ima li bežićno punjenje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 6X je i službeno stigao

Kroz metalno kućište? Naravno da ima...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2018 23:38 (zuper).
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6X je i službeno stigao
Peruneph kaže...

I nema više 3,5 mm jack za slušalice, a i baterija je mogla biti jača. Inače, mobitel bi mogao biti odličan deal.

 Meni se ovaj ne dopada zbog slabe baterije. A razlog tome jer su ga morali učiniti tanjim.

 

A pitam se zašto ne izbace "Redmi note 5 " u MI klasi, dakle njemu samo dodaju umjesto microusb-a usb-type C, Brzo punjenje recimo 4.0  a sve ostalo isto ostave.

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6X je i službeno stigao

Slažem se da je slaba baterija, al treba uzet obzir da i s9 (kao i mnogi drugi top modeli) koji je skup do bola ima istu takvu bateriju.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6X je i službeno stigao
zuper kaže...

Kroz metalno kućište? Naravno da ima...

 

 

Je da, tome služi ovaj AI!

 

Naime, toliko je to inteligantno da uvija prostor vrijeme oko zadnjeg poklopca te shodno tome indukcijska zavojnica funkcionira bez problema!

 

Prolazi magnetski tok bez jebemti, to je Xiaomi, Xiaomi AI!

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice